Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[DEDYK][BRAK WL][SURV/PVP][DużuSkUpusKraft


finiaq

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

finiaq każdy głupi napisze ci takie podanie :

 

Czesc jestem matełusz mam 25 lat i w majnkrafta gram jusz od 7 miesiency mam nadzieje rze mnie dodasz.

 

 

... Każdy może skłamać na temat swojego wieku .. więc bariera jest : " zbędna "

 

 

 

@ 20:46

+

  • Odpowiedzi 67
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

finiaq, a mój brat się dostał?

ma 13lat (rocznikowo 14)

i za parę dni ma urodziny...

jego nick to Uposlala

dodałeś go?

 

 

PS. mi serwer nie dziala

zobacz czy dobre ip dales

 

 

timeout....

Pomogłem daj +? zapewne zminusujesz, ale to zależy od ciebie..

bo przecież nie każdy jest dzieckiem..

Opublikowano

Witam

Dodaj mnie i kolegę

Ja

 

paxivr

Wiek: 14

Staż w MC: rok

 

kolega

szampoon

Wiek: 14

Staż w MC: pół roku

 

Dlaczego chcemy tutaj zagrac? Ponieważ system królestw wydaje się ciekawy, a dodatkowo 200 slotów... zapowiada się świetnie.

Opublikowano

Ludzie, przepraszam ze nie właczylem serwera ale nie wiem dlaczego padl mi internet. Juz włączam, tak twój brat sie dostał.

Opublikowano

ja nie moge wejsc

mam connecting to serwer

a potem

connection time out : connect

Pomogłem daj +? zapewne zminusujesz, ale to zależy od ciebie..

bo przecież nie każdy jest dzieckiem..

Opublikowano

Nick: huac

Wiek: 16

W mc gram od grudnia.

 

Zamierzam przyczynic sie do rozwoju serwera i jego reklamy.

 

pzdro

 

PS: mam juz dosyc tych servow w ktorych gra konczy sie po zabudowaniu dzialki...

Opublikowano

LUDZIE MAM JAKIEGOS BUGA, dajcie mi 10min na naprawienie go!

 

Server włącze o 21:15 ponieważ ucieło mi troche mapy, JUZ WIECEJ CRASHY ANI INNEGO SYFU NIE BEDZIE!

Opublikowano
ja nie moge wejsc

mam connecting to serwer

a potem

connection time out : connect

 

Tak jak Wszyscy..

 

Mam nadzieje że naprawi.

Serwer zapowiada się fajnie.

Opublikowano

Imię: Mam na imię Norbert.

Wiek: Mam 15 lat.

Dlaczego właśnie wasz serwer: Cóż grałem na różnych serwerach, ale często zdarzało się, że moje domy zostało niszczone, gdyż admina nie było, aby założyć mi cuboida. W ogóle poszukuje serwera z miła atmosferą gdzie będę mógł dobrze spędzić czas i zrelaksować się od świata realnego.

Doświadczenie w Minecrafcie: W minecrafta gram już od kilku miesięcy, a konkretniej od wersji 1.2. W minecrafta gram praktycznie na codzień i umiem tworzyć wszystkie itemy oraz znam różne tricki. Znam się na tworzeniu textur packów oraz na modowaniu gry. Miałem nawet własne serwery mutliplayer, z max 10 osobami(ze względu na lagi) i znam się na różnych pluginach oraz plikach serwerowych typu Hm0d(teraz Canary Mod) oraz Craft Bukkit...

Nick z gry: Norbi178

 

Liczę na dodanie. Czekam i pozdrawiam Mafia21[Norbi178]

Opublikowano

Nick: Ventura

Wiek: 14

Staż: 4 miesiące

Dlaczego chce tutaj zagrać: jestem ogarniętą osobą która ma wiele pomysłów i lubi pracować w grupie, lubię gdy ludzie się wspierają i nawzajem pomagają.

Zbieram -

Opublikowano

Nick: Yazlek

Wiek: 14 (15 lat będzie czwartego czerwca owego roku)

Staż w Minecraft: od grudnia albo nawet wcześniej

Dlaczego tu: Wybrałem ten serwer ponieważ tu jest dedyk, podział na królestwa (po raz pierwszy raz widzę na Minecrafcie, [Lubię To]),masa slotów(200), Potworki i mobki oraz NETHER! I oczywiście mogę zostać adminem ale znając życie nim nie zostanę bo "jestem za młody" :<

OeMdżi!

WyTyFy?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...