Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Poradnik]Jak odpalic ibota z HS serwer PORADNIK


castello

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

w opcji szukaj nic nie znalazlem (moze dla tego ze to swieza wersja i nie kazdy rozkminil o co chodzi wiec moglbys odpowiedziec na tak proste pytania jezeli Tobie ten bot dziala...;/)

teddy masz wpisac host w pierwszym okienku od 'redirect...' a port w nastepnym

  • Odpowiedzi 89
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

informacje jakie znalazlem na innym forum:

Forum

po tych ustawieniach u mnie wszystko dziala poprawnie :)

 

eman said...

 

READ ALL THE INSTRUCTION...

MUST FOLLOW!!!

 

Extracting HS Server v.1.0

 

1.) Extract HS Server v.1.0 into the main folder

of Silkroad

2.) Run as ADMINISTRATOR the PHMediaPatcher.exe

(right click to run as administrator)

3.) ProjectHax window will open (tick the

"Custom")

IP: 127.0.0.1 (localhost)

Port: 15778 (default)

then click "Patch"

4.) You're done with it ^__^

 

Extracting Latest IBot v.1.1.8

 

1.) extract it anywhere you want

(can be in "DESKTOP")

2.) on the folder of "IBot"

create a file "srodir.ini" or simply

just copy the file from the older IBot

folder you had.

3.) open the "srodir.ini" with notepad and

change the text on it...

like this "c:\program files\silkroad\" or

to the directory where Silkroad is

installed..

4. you're done with it again ^__^

 

Extracting edx33Silkroad Loader

 

1.) extract it anywhere you want ^_^

2.) click "add" and find where SILKROAD is

installed...

3.) check the following:

 

- Multiclient

- Nude Patch

- Zoom Hack

- Redirect Gateway Server (127.0.0.1)

(default)

- Redirect Agent Server (127.0.0.1)

(19001)(default)

- Patch Seed

4.) Again...Smile coz your done with all the

configuration... ^_______^

 

RUNNING THE GAME (Multi Client)

 

1. Run "HackShield.exe" as ADMINISTRATOR

- click "Launch SRO" and wait until SRO

loaded (sro client will automatically hide

it self)

2. Run the "edxSilkroadLoader5.exe"

3. Run the "iBot.exe" (latest)

4. on the "edxSilkroadLoader5.exe"

- click "Launch"

Opublikowano

mam taki problem, robie wszystko co jest napisane, odpalam HS server, klikam Launch SRO i sie silkroad nie odpala... przeinstalowalem gre i wszystko od nowa zrobilem i bez zmian. mial ktos podobny problem?

 

w dodatku gdy normalnie ręcznie odpalam silkroad wyskakuje mi komunikat ze w grze jest inspekcja ... co jest nieprawdą oczywisce.

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Ja jak patchuje PHMediaPatcher tam gdzie jest silk to mi wyskakuje błąd Wysyłaj,Nie wysyłaj.Ale jak włączam ibota to pisze że wszystko ok.Mam włączonych 5 silków ale dc nie dostałem ani razu.A i mam problem bo jak włączam normalnie silkroad przez ikonke na pulpicie to pisze że jest inspekcja. OCB?

SweetLady.png
Opublikowano
mam taki problem, robie wszystko co jest napisane, odpalam HS server, klikam Launch SRO i sie silkroad nie odpala... przeinstalowalem gre i wszystko od nowa zrobilem i bez zmian. mial ktos podobny problem?

 

w dodatku gdy normalnie ręcznie odpalam silkroad wyskakuje mi komunikat ze w grze jest inspekcja ... co jest nieprawdą oczywisce.

 

jak wciskam Launch w loaderze wyskakuje mi "could not start sro_client.exe....

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

komunikat o inspekcji macie z powodu zainstalowania patcha

jak go zainstalujecie normalnie (nie przestawiajac na custome) to gra bedzie sie normalnie odpalac :)

w wersji ang jest wszystko dobrze opisane :)

mi to rozwiazalo wszeklie problemy. ale postaram sie zrobic proste i szybkie tlumaczenie

 

Extracting HS Server v.1.0

 

1.) Wypakuj HS Server v.1.0 do folderu z Silkroad

2.) Run as ADMINISTRATOR the PHMediaPatcher.exe

(right click to run as administrator)

3.) w ProjectHax wybierz opcje "Custom"

IP: 127.0.0.1 (localhost)

Port: 15778 (default)

i kliknij "Patch"

4.) zrobione (zamknij to okno)

 

rozpakuj Latest IBot v.1.1.8

 

1.) wypakuj gdziekolwiek chcesz

(moze byc "pulpit")

2.) wkopiuj "srodir.ini" bo w tej wersji bota go nie bylo (czyli kopia pliku ze starego bota)

3.) ustaw scierzke do silka

like this "c:\program files\silkroad\"

4. zrobione

 

Extracting edx33Silkroad Loader

 

1.) wypakuj gdziekolwiek

2.) kliknij "add" i znajdz gdzie silk jest zainstalowany

3.) zaznacz:

 

- Multiclient

- Nude Patch

- Zoom Hack

- Redirect Gateway Server (127.0.0.1)

(default) (u mnie musial byc port 16000) inaczej wywalalo mi blad - sprawdzcie

- Redirect Agent Server (127.0.0.1)

(19001)(default)

- Patch Seed

4.) zrobione

 

RUNNING THE GAME (Multi Client)(WAZNE!!!!!!!!)

 

1. uruchom "HackShield.exe" as ADMINISTRATOR

- kliknij "Launch SRO" i czekaj az silk sie uruchomi, oraz zminimalizuje

2. uruchom "edxSilkroadLoader5.exe"

3. uruchom "iBot.exe" (jako ostatni!!)

4. w "edxSilkroadLoader5.exe"

- kliknij "Launch"

 

i w ten sposob wszystko dziala :)

powodzenia

 

Zrobiłem reinstall, ale nie pojawia mi się ikonka HS serwer ;d

nie ma "HS serwer" tylko "HackShield.exe"

Opublikowano
Extracting HS Server v.1.0

 

1.) Wypakuj HS Server v.1.0 do folderu z Silkroad

2.) Run as ADMINISTRATOR the PHMediaPatcher.exe

(right click to run as administrator)

3.) w ProjectHax wybierz opcje "Custom"

IP: 127.0.0.1 (localhost)

Port: 15778 (default)

i kliknij "Patch"

4.) zrobione (zamknij to okno)

 

rozpakuj Latest IBot v.1.1.8

 

1.) wypakuj gdziekolwiek chcesz

(moze byc "pulpit")

2.) wkopiuj "srodir.ini" bo w tej wersji bota go nie bylo (czyli kopia pliku ze starego bota)

3.) ustaw scierzke do silka

like this "c:\program files\silkroad\"

4. zrobione

 

Extracting edx33Silkroad Loader

 

1.) wypakuj gdziekolwiek

2.) kliknij "add" i znajdz gdzie silk jest zainstalowany

3.) zaznacz:

 

- Multiclient

- Nude Patch

- Zoom Hack

- Redirect Gateway Server (127.0.0.1)

(default) (u mnie musial byc port 16000) inaczej wywalalo mi blad - sprawdzcie

- Redirect Agent Server (127.0.0.1)

(19001)(default)

- Patch Seed

4.) zrobione

 

RUNNING THE GAME (Multi Client)(WAZNE!!!!!!!!)

 

1. uruchom "HackShield.exe" as ADMINISTRATOR

- kliknij "Launch SRO" i czekaj az silk sie uruchomi, oraz zminimalizuje

2. uruchom "edxSilkroadLoader5.exe"

3. uruchom "iBot.exe" (jako ostatni!!)

4. w "edxSilkroadLoader5.exe"

- kliknij "Launch"

 

i w ten sposob wszystko dziala

powodzenia

robie wszystko jak wyzej i w HS server jak wciskam Launch SRO nic sie nie dzieje... ;/

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

jesli mamy spatchowany silkroad przez PH patcher to zawsze bedzie wyskakiwalo ze jest inspekcja, bo ingerowalismy w mediapk2 i dlatego takie cos wyskakuje, uzywajac bota tego nie bedziemy mieli

Opublikowano

Robię tak jak tu piszecie i znalazłem filmik dla tych co nie wiedzą totalnie co i jak

koles robi trochę to na około lecz teoretycznie po tych czynnościach powinno śmigać ale ja dalej mam Dc po 2 min i teraz straszne lagi przez 2 clienty!sad.gif

 

Istna MASAKRA może wyjdzie nowa wersja loadera która omija ten anty-bot bez odpalania HS i tego dodatkowego clienta...

Opublikowano

tak to jest najprawdopodobniej wina edx loadera, na forum phbota kraza pogloski ze HARDMOD ma wyjsc niebawem,

 

Z drugiej strony na zagranicznym forum jest porada, aby w edx loaderze odznaczyc NOP Hackshield i zaznaczyc redirect agent serwer, niby to pomaga, wlasnie sprawdzam z tymi ustawieniami, jesli do pory obiadowej dc nie dostane to was poinformuje

Opublikowano

ja mam inny problem nie wiem dlaczego ale IB po prostu mi znika bez ostrzeżeń ani dc ani error nic nie wyskakuje i tak jest co parę minut a włączam tylko 1 postać i to w dodatku w CLL wszystko krok po kroku zrobiłem według zaleceń czy ktoś taki miał problem? jak go rozwiązać.

Opublikowano

masz wersje 1.1.8 B? byc moze to Ci pomoze

 

Jak nie to usun folder z botem calkiem, wypakuj na nowo bota do folderu i tam w srodir.ini sprawdz czy masz dokladna wpisana lokalizacje klienta silka.

 

 

@ down

 

Masz wersje 1.1.8B?

Po 2gie odznasz NOP HACKSHIELD, jesli uzywasz hs serwera to musi byc ta opcja odznaczona bo inaczej sie to sciera ze soba i wychodzi DC.

Po 3 zaznacz w loaderze redirect agent serwer.

Po 4 w srodir.ini (w folderze z botem) sprawdz czy masz dokladna lokalizacje zgadzajaca sie z docelowym folderem clienta silkroad

Opublikowano

Nie Wierze mi dziala wszystko . Dzieki chlopaki za pomoc troche pogapilem sie tu troche na te wasze meki i doszedlem sam do wszystkiego bez zbednych pytan . Aha ie jeszcze jedno nigdy mi nie dzialal multiclient na viscie z servis packiem a teraz wszystko smiga , ale teraz bede nawalal :D Hehhehehehehhe

Opublikowano

Po 2gie odznasz NOP HACKSHIELD, jesli uzywasz hs serwera to musi byc ta opcja odznaczona bo inaczej sie to sciera ze soba i wychodzi DC.

NO i to sie nazywa konkretna odpowiedz jak narazie śmiga bez problemu zobaczymy na jak długo zasłużony + ;)

Opublikowano

szamanking DC ciagle po minucie masz??

nie ale mam problem takiej natury ze jak juz odpalam silka (czyli naciska 'launch' w loaderze) to pojawia sie to okienko silka na srodku ekranu i po chwili znika a w bocie wtedy pojawia mi sie 'ibot-client connected to login server' i nic nie moge zrobic jak odpalam jeszcze raz to nic sie w bocie nie zmienia...

 

 

TEGO NOWEGO BOTA (1.1.8b) TAK SAMO ODPALAC JAK TEGO WCZESNIEJSZEGO (1.1.8)??

HELP PLX

Opublikowano

Jesli macie jakie kolwiek problemy przeinstalujcie SRO na inny dysk zeby nie byl na tym samym co Windows, sciagnijcie nowego bota i HS serwer i wszystkie inny pliki potrzebne do bota i zastosujcie sie do wpisu "PabloPCK Napisano wczoraj, 22:55"niestety nie moge cytowac nie wiem czemu.. bedzie napewno dzialac , ja mialem wielkie problemy a teraz smigam na bocie ;P

Opublikowano

A moj problem polega na tym że wszystko mam sciagniete, wlaczam wszystko wydaje sie ok. A jak juz daje "lunch" to zaczyna mi wczytywaać. ale wszystko idzie straaasznie wolno, zwiesza mi przy tym silka strasznie. to raczej nie ma nic wspolnego z kompem, chociaz komp jestsrednio dobry ;p . czy ktos mial podobny problem, badz wie jak sobie z tym poradzic?

I wiesz co mnie boli? - Że w głowach się pierdoli ! ;/

Opublikowano

Czy tek klient ktory odpalany jest przez SH i który jest zminimalizowany to on bierze w czymś udział? bo mam słabego kompa i żeby odpalić 1 chara musze mieć odpalone 2 silki. Nie da sie odpalić Ibota na tym kliencie odpalonym przez SH?

Opublikowano

tak on bierze udzial, ujal bym to tak ze ten pierwszy klient, ktory odpalac trzeba poprzez HS serwer zakloca sygnal w taki sposob abys na nastepnym kliencie mogl sobie na spokojnie botowac. Dokladnie nie znam dzialania "po co" jest ten klient ale prostymi slowami tak to wyglada, takze jest on niezbedny, niestety jesli masz za slaby PC w najgorszym wypadku bedziesz musial sie rozgladac za platnym botem.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...