Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Ss] Pierwsze Dt Zrobione Przez Polaków Na Metin2 Co Kr


Gizdu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pogram sobie tez.

 

 

Mam problem tzn nie widzę ikonek skilli ;( mam moda wgranego i metka ze strony kamera spatchowanego

sasm.jpg

 

 

 

PS. Gracie w Jinno? Bo ja mam tam postać nick : Peja ^^

350x19.png
  • Odpowiedzi 75
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Gizdu wy tam macie TSA vt ?? cos to komunikowania się bo taktobym zagrał i czy dało by rade coś na poczatku pomoc bo ja tam gralem wbilem 13 lvl a expi sie chujowo.

Gif off.

Opublikowano

TS został zlikwidowany bo ja mam zjebany port w kompie na mikro i szumy mam a reszta mało wchodzi.

Tak z często grających to tylko

Nihilus

SirDzikiPies (Ja)

Albi (niemiec)

Classic1920 (wchodzi co pare dni )

Opublikowano

Alibi ma 33lvl? To od którego można wchodzić do dt? A tak w ogóle zacząłem tam grać to nawet fajnie jest;p i od razu polaka spotkałem. Co do expu to taki sam jak na plu jest.

Opublikowano

Stalka 30k

Albi to niemiec ma 35lv

 

DT od 40lv ale można z dowodzeniem na m1 przywoływać do siebie innych z pt

Opublikowano

Gizdu, mógł bym prosić kogoś z Was o 1kk na start? oddam w przeciągu tygodnia, moja kariera się zaczyna :)

//Nieregulaminowa sygnatura.
Miyoshi

 

 

 

Bo to kurwa Sygna z 2k11 nagle sie jej uczepili. :O

Slayer -.-

Opublikowano

Podchodź do Koreańczyków i pisz im (PW) 400.000 i otwieraj im okno handlu.

To nie za bardzo działa.. oni wyłączają handel i piszą "no"

Już obleciałem chyba z 30 koreanów i nic :P

 

z8316395X,Mafia-2.jpg

 

Jak jesteś mądry to daj

delete.png a jak jesteś głupi to daj add.png

A jak jesteś peda* to nie dawaj nic

Opublikowano

Questy na konia są takie jak kiedyś na PL:

Zwykly kon - 20 Lucznikow w 30 minut

Bojowiec - 50 lucznikow w 30 minut

Militar - 100 luczników w 30 minut

Opublikowano

Jak długo gracie ?

Jakie macie poziomy ?

Jaką postacią gracie ?

 

Na te trzy pytania chciałbym uzsykać odp bo rozumiem, że gracie w jinno ;)

buusaga.jpg

Opublikowano

@up

Zamiast się pytać to pooglądaj ss-y ^^

Ja gram coś ponad miesiąc ale chyba dobije 65 i 3x P i sell na allegro konto...

Opublikowano

Ja bym nie sellał, no chyba że przed tym zrobiłbym eq na daggera/archera lub BM dobiłbym którąś z postaci 65-70 lvl i dopiero sprzedał ;D

Opublikowano

No ja zacząłem grać też, ale ciężko zacząć od nowa, nie mam kasy na potki nawet ;/ i nie mam jak expic ... a nikt nie chce kupic stalki dla woja za 20 k nawet ;/

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...