Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Ss] Pierwsze Dt Zrobione Przez Polaków Na Metin2 Co Kr


Gizdu

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 75
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Szukam kogos do wspólnej gry... Kogoś +15 aby na tS albo Vt rozmawiac... Chętni niech pisza na Pw albo gg 21940120...

PS: Gratuluje dt ;P

1294227919.png
Opublikowano

Łatwo nie było :)

Bossy mają (żeby nie skłamać) około 4x więcej Hp. Do tego dochodzi 40% odpornosci na obrazenia. W zwykłego demona łucznika z normalnego uderzenia z konia bija 2.4k , w elit.króla 1,3k.

No i dochodzi fakt że dużo częśćiej używają skilli i są one mocniejsze.

Dodam że przy dmg 1,3k i ponad 50% na krytyka z konia bez odpychania ledwo co jestem w stanie przełamać jego regenracje.

Opublikowano

niezle,gralem tam ale nie bylo skladu a boja samemu nie dam rady zrobic :( jak ktos mi zapewni start to dam limit+/-.

dazasygna.png

by sWitch.(nie znajdziesz go tu ;>)

Opublikowano

@up

Ja boja swojemu dropkowi sam zrobiłem przejedziesz CH na bo i po quescie

FMS:

+0 30lv

+1 32

+2 34

+3 36

itd

 

 

Buuu zbroja na P nie weszla ;/

Opublikowano

Kurcze Graty Polacy miewają już jakieś osiągnięcia na zagranicznych serwerach .

Fajnie :-) Coś nowego .

 

 

Mam kilka pytań .

 

Czy Kamyki Duchowe , ciężko je tam zdobyć ?

Czy 50kk to bardzo wygórowana cena ?

Widzę , że o eq +9 jest ciężko czy jest tam jakiś niższy + niż na pl ?

Postacie posiadają po 6 skilli każda profa ?

chadasygn.png

 

"Boże chroń mnie przed przyjaciółmi z wrogami sam sobie poradzę . "

Opublikowano

Kamyki wywalają często ludzie bo są tanie

Zależy dla jakiego lvla te 50kk

Drogie ulepszacze potrzebne od +1!

Tak każda

Opublikowano

Hmmm .. spodobał mi się ten serwer . ;)

Może zagram dużo gra polaków jakieś cheaty są , noobki ? NP ? Jaki exp i drop ? Taki jak na pl ? :>

Opublikowano

no no Gizdu koxie :D

 

gratki oczywiście.

 

metin2.co.kr to ogólnie dobry serwer.. ale jakoś niezbyt chce mi się grać i widzieć na czacie same 'Chinczolskie' obrazki ;P

Slowniczek


2rh7ebb.jpg

Opublikowano

Andrzej, chcesz możemy zagrać od nowa, razem. Bo też planuję tam zagrać. :)

 

 

Gratki chłopaki.

//Nieregulaminowa sygnatura.
Miyoshi

 

 

 

Bo to kurwa Sygna z 2k11 nagle sie jej uczepili. :O

Slayer -.-

Opublikowano

Andrzej, chcesz możemy zagrać od nowa, razem. Bo też planuję tam zagrać. :)

 

 

Gratki chłopaki.

 

jakos... wolę chyba poczekać na nevrast i tam grać ^^

Slowniczek


2rh7ebb.jpg

Opublikowano

To Nevarsta, jeszcze tydzień. Przez ten czas, moglibyśmy zagrać tu.

//Nieregulaminowa sygnatura.
Miyoshi

 

 

 

Bo to kurwa Sygna z 2k11 nagle sie jej uczepili. :O

Slayer -.-

Opublikowano

Pozwólcie, że ja się wypowiem :) gram tutaj mam 15 lvl :D kox nie ? xD Najgorszy jest start szczegolnie dla WP np body czy mental ma latwiej expic na mniejszym lvl ;) Ale potem jest odwrotnie;)

Pozdrawiam

Opublikowano

Oj,aż nie korci żeby wbić tam do Was na serwer.:) Kto wiem może się skusze...

 

Na PL nudą zalatuję.Chyba czas na zmiany.

fec40137e15b.jpg

Opublikowano

hehe... jest moj nick na screenie ;P Troszke pospamilem mu ;D FreeQ

1294227919.png
Opublikowano

Ładnie ładnie, gratulacje :) chyba tam do Was zagoszczę :D , jak tam z expem? taki jak pl ? czy łatwiej/trudniej ;p

Da mi ktoś stronkę prosto do reje? bo ja szukam szukam i znaleźć nie mogę :F

@EDIT

zeby nie lagowalo strony to naprawde.. trzeba miec komputer z N.A.S.A. :F

Uśmiechnij się, bo jutro może ci zabraknąć czasu albo zębów

:)

Opublikowano

up@ Exp trochę wolniejszy niż na globalu.

//Nieregulaminowa sygnatura.
Miyoshi

 

 

 

Bo to kurwa Sygna z 2k11 nagle sie jej uczepili. :O

Slayer -.-

Opublikowano

zeby nie lagowalo strony to naprawde.. trzeba miec komputer z N.A.S.A. :F

 

Jakoś mi i innym nie laguje ?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...