Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Ss] Pierwsze Dt Zrobione Przez Polaków Na Metin2 Co Kr


Gizdu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, chciałbym się pochwalić pierwszym zrobionym DT na Metin2.co.kr

 

Tutaj wszystkie bossy maja 2x tyle absu i bija 2x mocniej. Więc trudno już z królem na 3 pietrze a co dopiero z królem przed kowalem.

0505213756.jpg

 

Tutaj mój 61lv w skillach i kolcach defa :>

0506095954.jpg

 

A tutaj na czysto:

0506095914.jpg

 

A tutaj zbrojka robiona od początku prze zemnie słaby + bo spadł bo robiłem bodziami a tutaj ulepszacze drogie np. na +3 2 porcelany stłuczone a sztuka po 3kk chodzi -,- Defa wsadzałem 6 razy uchyłe raz a spid +5 już 2 razy nie wlazł

0506100605.jpg

 

Tutaj mój dropek 35Lv :>

0506112232.jpg

 

0510063054.jpg

 

0520180751.jpg

Screen od Nihilus'a

0509193832.jpg

  • Odpowiedzi 75
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Chyba Zaczne Grac Z Wami Bo Pl To Juz Gówno :)

Metin2.Co.Kr

 

Kupie ! ;

 

Ku Czar. Ostrze

Pomoc Smoka ;

 

Fms +6 - 9 Kd Pod Expa ( najlepiej +5 )

 

Oz Błogo, Czarowana Zbroja

Zbroje Dla Sury ( Mistyczna, Mglista, Twarzy Ducha, Duchowa ) +0 - 6 + Pz + Defa +5

Branze Z Bialego Zlota + 1,5k - 2k Pz

Srebrny Naszyjnik + 1,5k - 2k Pz

Skorzane / Drewniane Buty + 1,5k - 2k Pz

 

 

 

Nick ; Spok0jnyWP

Lvl ; 47 +

Koń ; Bojowy ( 12 lvl )

 

Nick ; Nerw0wyBuff

Lvl ; 26

Koń ; Brak

 

JINNO !

 

 

 

Aktualizacja; 5 Sierpnia 2011

Opublikowano

Gramy w Jinno, Postać ma około półtora miesiąca ale żeby taką zrobić siedziałem 13549 minut ;D Czyli łącznie 9,4 dni ;]

 

Nic nie ulepszył bo tu na piętrze z metkiem 55lv (kordy) respią się demony i jakiś pozostał nie zabity ;/

Opublikowano

@UP

Na modzie graci czy na cliencie?

Moge metin2 mod co kr zapakowac do metka z 2008 i bedzie dzialac?

 

Jak sie aktualizowalo jezyk chinski? bo mam kwadraciki zmiast szlaczki xD

Jak mozecie napiszcie tutaj ; o

Opublikowano

@up

To nie chiński tylko koreański

 

Moda wpakuj do PL-a i ściągnij spol do moda z mojej sygny.

 

Aby zainstalować jezyki zrób wszystko z tego tuta do punktu czwartego.

http://eskk.pl/campusfiles/przewodnik_jap.pdf

Opublikowano

Jak mozna pozyskac kolce na defa/ atak ?

Ile czasu od 0 zajmie mi jeden skill na G ? :]

"W dzisiejszych czasach mamy nowych graczy metin'a.

Nie wiedza co to Oldschool, oni nie widzieli metina jaki był na początku.

Przyszli grać w niego w czasach DMG Hacka, EasyMetin, epików z epvp itd.

Nie doceniają serwerów Hard. " - Pewien user.

 

Pow3r / robo12 | Konto nieaktywne.

Opublikowano

Moze zaczne grac na co kr bo fajnei wyglada.Aa i jeszcze jedno.Jak to jest mozliwe ze na 35 masz topor i smocza na sobie?

8859818044db9a4eb52529.png

 

 

Daj -,to nic nie kosztuje a jak motywuje

Opublikowano

@Upy 10ku do g

A i są poprostu zmniejszone lvl do przedmiotów

Piszę poprawnie po polsku!

cbe1f3897d194e22ac3eac7696ac1c74.0.gif

beza.png

Opublikowano

Hehe Prochdonsai gratuluje spostrzegawczości sam bym nie zauważył :) Zacznę grę na koreańskim do czasu wyjścia nevrasta :P jak mi się spodoba to zagram.

 

Gratuluje zdobycia dt :D

Opublikowano

Tutaj mój 61lv w skillach i kolcach defa :>

0506095954.jpg

 

Mam pytanie skąd kolce?

 

 

@top

wow, nieźle - ale skąd na tym dropie - berek g1? tam ku po 100k są? :D

jak tam zaczynałeś, to robiłeś misje? - bo wiem, że na spolszczeniu, misje nie są spolszczone.

Give me some 501s jeans on and roll joints bigger than King Kong's fingers.

~Wiz Khalifa.

Opublikowano

Misje rób według tego:

http://metin2-us.wikia.com/wiki/Quests%27_List

 

Kolce na 50h chodzą od 15kk do 30kk

Opublikowano

Moglby mi ktos powiedziec czemu nie moge sie zarejestrowac?

jak klikasz tam wyskakuje ramka aby wybrac miasto itp wpisuje 666 klikam na tamte i zamiast sie wpisac w okienko nizej to nic sie nie dzieje... powie ktos o co chodzi czy mam ssa zrobic?

Opublikowano

up:

 

thx

 

 

GRAM

 

 

Nick PNineL (ukryte PL ;p)

Lvl 10+

woj body ;p (ze wzgledu na 6 skill ;d)

Kroleswto jinno

Serwer 1

 

BTW

 

Ile robiliscie kowala dt?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...