Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Który Zespół Jest Twoim Ulubionym?


Worship Satan

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 165
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano
metalu_sluchaja_satanisty_jebane_28270.jpg

Wtf . Konto mi się zbugowało i nie mogę się zalogować

http://www.mpcforum.pl/user/349579-pedores/

Looknijcie - taki sam mam tam nick jak tu. Jak możecie mi go zmienić czy coś to pisac na gg 12753084, wroce na stary profil.

Opublikowano

Nie zaznacze żadnego, kazdy z wymienionych lubię oprócz linking Park

Opublikowano

Większośc z tej listy, ale zagłosowalem na Rise.

 

Lubię Rise Against, The Offspring, SoaD, Metallice i RHCP.

 

Zapomniałeś o Slipknocie, really.

Opublikowano

RISE AGAINST

 

zajebista muze graja !!

"Łatwiej zakochać się, nie kochając, niż odkochać, kiedy się kocha."

— François de La Rochefoucauld

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

DLACZEGO MOGĘ ZAZNACZYĆ TYLKO JEDNĄ ODPOWIEDŹ :(

 

Moje ulubione zespoły :

AC/DC

The Offspring

Sum 41

Mettalica

Linkin Park

Limp Bizkit

Bon Jovi

Red Hot Chili Peppers

Korn

System of a Down

Lady Pank

Green Day

Rise against

Black Sabath

nie było w ankiecie ! 

Disturbed

również brak dla nich miejsca w ankiecie 

? <_<

TDG

również nieobecne 

Static-X

też się gdzieś zapodziało 

Breaking Benjamin

brak

Guano Apes

   brak

 

 

Nie można zaznaczyć kilku więc nie zaznaczam wcale :) <_<

 

 

 

 

Pozdrawiam .

4367.jpg

33251.gif

10743.png

 

Każdy + motywuje do dalszej pracy !

Opublikowano

jak zobaczylem twój post i liste zespołów odrazu wiedziałem ze najwiecej bedzie mial LP ^^.

linkin park oczywiscie.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

logiczne myslenie i droga dedukcji.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Wszyscy chwalimy zagraniczne zespoły,a zapomnieliśmy o naszych rodzimych.Przecież Polska też ma fajne zespoły,fajnych piosenkarzy,a piejemy z zachwytu nad obcokrajowcami :rolleyes: Pewnie,że fajnie grają,ale nasi też nie są od macochy.Co? <_<

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...