Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[VM] Metin2 Pl Syriusz Ninja Dagger 75Lv Bfg Vs Bosy Oraz Książka "Sekrety Metin"


Ultimate_Sell

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 79
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Moim zdaniem książka to lipa .

 

W necie jest mnóstwo poradników na zarobek .

Wątpię żebyś miał jakieś swoje .

15kkk w dzień można wyciągnąć bez problemu 75 body aura G,P truta około 30 sr i walisz metki mordu. cały dzień i masz z 50 Kamoli ...

Wiec odradzam kupna .

 

Co do filmiku z ubijaniem 9 ogonów.

75 lvl i na poli smiech jeszcze ninja.

Optymizer z 35 lvl morze bić na poli bo ma mało ataku ale nie 75 .

Ja sam ubiłem 61 lvl mentalem pod ściana silne m10 .

 

Za jakies 2 tygodnie dodam filmiki jeszcze tylko silne dobije :))

kamia.jpg

Opublikowano

Moim zdaniem książka to lipa .

 

W necie jest mnóstwo poradników na zarobek .

Wątpię żebyś miał jakieś swoje .

15kkk w dzień można wyciągnąć bez problemu 75 body aura G,P truta około 30 sr i walisz metki mordu. cały dzień i masz z 50 Kamoli ...

Wiec odradzam kupna .

 

Co do filmiku z ubijaniem 9 ogonów.

75 lvl i na poli smiech jeszcze ninja.

Optymizer z 35 lvl morze bić na poli bo ma mało ataku ale nie 75 .

Ja sam ubiłem 61 lvl mentalem pod ściana silne m10 .

 

Za jakies 2 tygodnie dodam filmiki jeszcze tylko silne dobije :))

 

Ludzie którzy kupili są w 100% zadowoleni ponad 40 komentarzy wszystkie pozytywne- nikt z kupujących nie stwierdził, że to "lipa"... http://allegro.pl/show_user.php?uid=20019179

...co do filmików 9 ogonów czy innych bosów polecam następnym razem przeczytać opis zamieszczony pod filmem- tu nie chodziło o ubicie tylko o szybkość pokonywania.

Osobiście uważam, że bicie pod ścianą to dopiero jest "lipa"- wykorzystanie bugu w grze ;)

sygnamixi.jpg

zapraszam na mój kanał YT http://www.youtube.com/user/UltimateSell

  • 5 lat później...
Opublikowano

Przedstawiony w temacie materiał wygasł, dlatego też temat ląduje w koszu.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...