Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[VM] Metin2 Pl Syriusz Ninja Dagger 75Lv Bfg Vs Bosy Oraz Książka "Sekrety Metin"


Ultimate_Sell

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Duzo na tej książce nie zarobisz... ktos kupi i wrzuci dla innych ;) Wiec do czasu

1294227919.png
  • Odpowiedzi 79
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Duzo na tej książce nie zarobisz... ktos kupi i wrzuci dla innych ;) Wiec do czasu

 

Ssiążka objęta jest ustawą i ochrona praw autorskich więc taka osoba musi liczyć się z przykrymi restrykcjami prawnymi. Dziękuje, a co do sprzedaży książki nie narzekam, najważniejsze że ludzie którzy ją kupują są zadowoleni. Dziękuję za opinię.

 

Napisze jedno... Filmiki to masz zajebiste ;))

 

 

Dziękuję bardzo mi miło, filmików będzie coraz więcej- wkrótce zamieszczę z fast exp ;)

 

Napisze jedno... Filmiki to masz zajebiste ;))

 

 

Dziękuję bardzo mi miło, filmików będzie coraz więcej- wkrótce zamieszczę z fast exp ;)

sygnamixi.jpg

zapraszam na mój kanał YT http://www.youtube.com/user/UltimateSell

Opublikowano

Jak ktoś jest fanem metina (jest ich bardzo dużo) to na pewno kupi książkę, super pomysł z tą książką, rozpisałeś się nieźle. Kupiłbym, ale u mnie też krucho z kasą :D Nigdy nie wydawałem pieniędzy na metina i rzeczy z nim związane, ale na książkę bym się skusił ;D

Opublikowano

Jak ktoś jest fanem metina (jest ich bardzo dużo) to na pewno kupi książkę, super pomysł z tą książką, rozpisałeś się nieźle. Kupiłbym, ale u mnie też krucho z kasą :D Nigdy nie wydawałem pieniędzy na metina i rzeczy z nim związane, ale na książkę bym się skusił ;D

 

Dziękuje miło mi słyszeć tak pozytywne opinie. Pozdrawiam serdecznie

sygnamixi.jpg

zapraszam na mój kanał YT http://www.youtube.com/user/UltimateSell

Opublikowano

No nie powiem dagger fajny ale mnie tez to troche dziwi

 

gralem rok temu czy nawet dluzej na PL metku mialem woja body 78lv. i nie wiem czy byly inne czasy czy jak ale o takich ilosciach yang co Ty piszesz to moglem pomarzyc bo tyle to i w tydz. bym chyba nie uzbieral ba nawet i w mies.

 

20kkk w 1 dzien ? ...

 

nie wiem czy tutaj to polega na posiadaniu neta 20mb.+ i odpaleniu 50 fish botow oraz 50 droperow nawet nie wiem czy dziala to teraz na PL bo nie gralem na nim ponad rok :>

 

a co do autora to widac ze nie jest jakims dzieckiem czy kims kto to pisze 'dla jaj' widac ze podeszedl do profesjonalnie i mysle ze ksiazka tez taka bedzie :>

1315596276-U71001.jpg

Kiedyś Metin2.pl 86 lvl

Kiedyś Aion Online 55 lvl

Kiedyś WoW 80 lvl

Guild Wars 2 80 lvl

teraz jakoś nie ma na nic czasu

Opublikowano

No nie powiem dagger fajny ale mnie tez to troche dziwi

 

gralem rok temu czy nawet dluzej na PL metku mialem woja body 78lv. i nie wiem czy byly inne czasy czy jak ale o takich ilosciach yang co Ty piszesz to moglem pomarzyc bo tyle to i w tydz. bym chyba nie uzbieral ba nawet i w mies.

 

20kkk w 1 dzien ? ...

 

nie wiem czy tutaj to polega na posiadaniu neta 20mb.+ i odpaleniu 50 fish botow oraz 50 droperow nawet nie wiem czy dziala to teraz na PL bo nie gralem na nim ponad rok :>

 

a co do autora to widac ze nie jest jakims dzieckiem czy kims kto to pisze 'dla jaj' widac ze podeszedl do profesjonalnie i mysle ze ksiazka tez taka bedzie :>

 

Metody są sprawdzone i całkowicie uczciwe- tzn nie są oparte na żadnych botach hackach czy szkodliwym oprogramowaniu,a co do cen na Pl-u przez rok bardzo uległy zmianie ;) Pozdrawiam

sygnamixi.jpg

zapraszam na mój kanał YT http://www.youtube.com/user/UltimateSell

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Ladnie napierdalasz jak na daggerka ;) Gratulacje

imperialmt2.gif

Warto czekac!

 

Masz Serce? Pomoz biednym zwierzakom oraz dzieciom! Wystarczy jedno twoje klikniecie dziennie. Dla ciebie jedno klikniecie, dla nich kolejny dzien zycia!

-

http://pustamiska.pl/index-3.php

-

http://www.pajacyk.pl/

 

 

Zbieram takie malutkie + ktore maja welkia moc!

Opublikowano

tak to prawda

 

Ogólnie ok.. Ale te skille na takim lvl :>

 

gram bez is- zwojów egzorcyzmu więc wiesz (średnio wbicie skilla na G zajmuje 6,7 miesięcy ) ;) pzdr

 

Osobiście mi się nie podoba książka wole wejść na mpc i po czytać TuT'y za darmo :F

 

Filmiki fajne ale jak byś z buta lał by było efektowniejsze

 

 

dzięki za opinię, co do rzeczy które oferuje nie są informacje ogólnie dostępne w internecie. Pzdr

sygnamixi.jpg

zapraszam na mój kanał YT http://www.youtube.com/user/UltimateSell

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...