Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź] Evonis ~Dedyk Pl~


Vazixable

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 187
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Raczej tak.

 

@top

Wstaw ktoś serverinfo.py ;x.

 

I tak nie zadziała ci ;X

nawet ip podam: 188.116.4.226

sygnatura.png

 

Opublikowano

przeciez oni w 2h tego ni hoya nie zrobia ;x

Nalegam na dodanie pelerynek do handlarki to jest do dupy ze z szkat one leca ....

Jednemu dropnie za 1 razem a innemu za 15 wiec te all osoby co nie maja beda ksuc temu co ma proste jak jebanie ;x

Opublikowano

I tak nie zadziała ci ;X

nawet ip podam: 188.116.4.226

 

No teraz, czy wieczorem mi zadziała.

Po co mi dałeś ip stronki, jak potrzebuje char port i port?

 

P.S.

Mam clienta neveri, ale mi nie działa, tak jak mojemu koledze.

Opublikowano

Nie można samego serverinfo.py bo nie zadziała, musisz miec clienta Neverii/EvonisMT2

 

Podajcie mi pong i porty na ch1 to zadziala ;d

nie regulaminowa sygnatura.

Opublikowano

Z Szkat Blasku mogłoby dropić po 3/4 Wzmocnienia i Zaczarowania ,bo z 1 sztuki to ciężko będzie EQ zrobić : /

reklama

Opublikowano

aha dzieki a tak wogule czemu juz w rank jest 30 lvl?

 

i czy trzeba nowego clienta cy mozna starego clianta evonisu?

RGVyaW9ueF9fX2V1bmVfX180MTBfX19OVUxMX19fMl9fXzEwMF9fX25vbmUucG5nX19fMTBfX18zX19fMDAwMDAwX19fc29sbw==.png

Opublikowano

Teraz trwają beta testy.

Tak jak pisałem wyżej serwer startuje o 14:00.

Co do clienta ja ściągałem ze strony i są dwa serwy : neveria oraz evonis.

 

EDIT//

@ReVim12 pelerynki lecą ze szkat blasku po 20 sztuk.

2vtoz2w.jpg

Opublikowano

JEst beta dlatego sa ludzie w ranku wiec placz OFF.

DODAJCIE PELERYNKI DO HANDLARKI i usun drop sakw z szkat blasku bo tu gowno kurwa jest ;F

Opublikowano

nom ja tez bede gral ninja tak jak wtedy na evonisie ;]

 

i jak odp ktos

 

czy trzeba cos pobierac czy wystarczy stary klient evonisu

RGVyaW9ueF9fX2V1bmVfX180MTBfX19OVUxMX19fMl9fXzEwMF9fX25vbmUucG5nX19fMTBfX18zX19fMDAwMDAwX19fc29sbw==.png

Opublikowano

Tak jak pisałem pelerynki będą lecieć ze szkat blasku po 20 sztuk.

Jeawl ja mam clienta ze strony evonismt2.pl i mi działa.

2vtoz2w.jpg

Opublikowano

A spatchowałeś clienta?

 

 

Ja ściągnąłem, zainstalowałem, spatchowałem i mi działa.

http://img862.imageshack.us/i/beztytuudrc.png/

2vtoz2w.jpg

Opublikowano

Mhm, wydaję mi się, że coś po prostu blokuje mi połączenie.

Av, zapora wyłączona, re-install robiłem.

 

Na PL'u patcher działa, więc nie wiem co się je.

 

@edit

na PL'u też nie wyświetla mi obrazków przy updaterze

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...