Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Szukam] Ludzi Do Zagrajmy W- Mam Swojego Vps


Neonye

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema, szukam 1,2 ludzi to robienia zagrajmy z minecrafta.

Mam swojego vpsa, co prawda nie jest on jakiś super mocny, ale jest, lagów być nie powinno.

Wymagania:

12 lat+

Ts- Tylko ts

Mikrofon.

Dość dobry komputer, by móc nagrywać

Kanał na youtube.

 

I tyle, ja mam cały serwer wszystko. :)

Pisać w tym temacie.

 

Ok, szukam jeszcze 1 miejsca.

Mamy już plszakalpl

 

 

Opublikowano

Siemka...

Ja mogę się zgłosić na ostatnie miejsce.

Lat: 16

Mikro + TS: Jest

Komputer: Hyh... No nie wiem czy dobry ale filmik nagram na luzie... bo nagrywałem już kilka, konto na YT również mam.

 

W razie jak byś się zgodził czy cuś to pisz na PW jeśli nie sprawia Ci to problemu.

1292102632u115053.png

Opublikowano

Ja mogę, pisz na GG: 18211108 lub na Skype: dresiarz9, jestem prawie po mutacji ;D

mca.png

mca.png

Nie nawidzisz Justina Biebiera? Tego bekse, dziwke i babe? To jebnij minusa ---

Opublikowano

Też jestem zaintersowany

 

wiek +15

mikro mam, dostosuje się do wszystkiego

Pisz na moje gg, jesli jestesz zainteresowany : 31778882 lub PW ;]


Cześć ludu :-/ Ja tera gram w LOA(Legend of Ares) bardzo fajna gra MMORPG wybiera się Archera,Knighta,maga lub halabardziste dziewczyne lub hlopaka ale napoczontku religje alianc lub empire polecam knighta dziewczyne alianca.No i grasz zabijasz potwory zbjerasz itemki robisz lvl gadzasz na czacie morzesz tesz wzionsc party z innymi graczami trade czyli dawanie lub branie rzeczy morzesz stawjaci sklep

 

Link na strone www.legendofares.netgame.com

 

jak macie problem ja nazywam sie DarmenroX a muj przyjaciel EXTRIM durzo anglikuw ale tesz polakuw.moje scriny newiem czy mi wejdom :):):P

 

Opublikowano

ja moge, ja nagrywam zagrajmy

iz857a.png
Jak odpowiadasz mi na posta użyj proszę @tsdek - szybciej ogarnę.

Moje poradniki(ANDROID):

 

 

Moje poradniki(Programowanie stron):

 

 


 

 

Opublikowano

Ja również chętnie! :D

Mam mikrofon

Mam ts

Mam 19 lat

 

Jednak ja moge tylko wam towarzyszyć na filmie bo nie nagrywam dobrze.

Mam wiele pomysłów i umiem współpracować :)

Wydaje mi się jednak ,że przy kilku osobach nie potrzeba aby każdy nagrywał. Wystarczy 1 osobnik z frapsem (w porywach do 2 aby w razie problemów nie przepadł materiał).

 

 

Dodam ,że mam kanał ,ale nieprzystosowany do minecrafta ,a ze mnie najlepszy kompozytor graficzny nie jest.

Opublikowano

Imie: Artur

Wiek: 16 wiosen

Nick: Qsoownik

Net: Netia 7.2 Mb/s

Komunikacja: Mogę gadać na skype, ts2 lub 3 i ventrillo i również potrafię sam obsługiwać te programy ;o

Komputer: Zdolny do gry tylko że kiedy nagrywam frapsem to klatkuje mnie ;( ale do gry mogę być będę towarzyszyć ;o

Kanał na YT: Qsoownik

GG: Na pw

Czego oczekuje: Fun fun zabawy i żeby było epicko no i oczywiście miłych towarzyszy do gry ;]

Znawca
Opublikowano

Ja jestem chętny mam 14 lat Upload mam słaby ale wrzucać filmiki mogę TS mam, mikro mam, GG mam, Skype mam. Więc kontakt zawsze będzie. Jak jesteście zainteresowani to prosze pisać na gg: 11746413. Skype: Michael_Snake. Lub proszę pisać na PW

Opublikowano

tak nawiasem pisząc ramy to nie wszystko:

* przede wszystkimi producent,

* opóźnienia, inaczej timingi, czyli CL

* taktowanie, zazwyczaj jest to 1333MHZ

 

Niestety ale mogę się założyć że moje 2gb jest leprze od waszych 7gb...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...