Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Szukam] Ludzi Do Zagrajmy W- Mam Swojego Vps


Neonye

Rekomendowane odpowiedzi

Pasjonat
Opublikowano

WITAM!

 

Mam na imię Krystian i mam 16 lat (no prawie w czerwcu stuknie dopiero). Mikrofon wczoraj zepsułem ale mam zamiar kupić.

Mój internet pozwala na wgranie filmu na YT w ok. 1 godzinę gdy film ma ok. 10minut. TS czy skype to nie problem ściągnąć.

 

 

Sam mam pomysł na taki let's play, ale mam zamiar to ew. zrobić jak kupie mikro. Oczywiście jeśli będę uczestniczył w tym projekcie to tylko jak o tym się dowiem to lecę do sklepu, aby kupić mikro.

 

 

Moje "+'-y to :

praktycznie nie przeklinam (tylko jak mnie ktoś mocno wkurzy ale...)

ciężko mnie zdenerwować (mam wypracowaną technikę oddychania która szybko mnie uspokaja więc zdenerwowanie występuje rzadko)

staram się pisać i mówić poprawnie po polsku (nie zawsze wychodzi)

jestem kreatywny a przynajmniej mi się tak wydaje.

 

Ogólne specyfikacje mojego sprzętu to:

4GB RAM

procek intel quad (4x 2,33)

karta graficzna niestety tylko 512 MB, ale najnowsze gierki chodzą płynnie.

Internet 2MB radiowy (mam nadzieje, że w najbliższym czasie zmienię ale nie jest to pewne)

 

Konto na YT jest ale jak na razie puste ( 0 filmów) lecz planuje zapełnić je let's play-ami.

Status Postów.

10____________________[X]

50____________________[X]

100___________________[X]

250________________________ [_ ]

500________________________ [_ ]

1000_______________________ [_ ]

KryRadzi.png

Opublikowano

Jezeli mozna to jeszcze ja sie dolacze :) Mam dobre mikro :P

 

Imie : Norbert

Wiek: 12 lat

Doswiadczenie w grze : gram od Beta 1.2

Dlaczego chce grac na tym servie i krecic letsplaye ? : Bo sadze ze fajnie by bylo cala ekipa pograc :)

Jaki mam net ? : 12mb/s down. 1mb/s UP

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...