Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Info]Najbliższe Zmiany W Grze Mt2Pl


EmpiUfo

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja moją smoczą +9 z kd 3 kupiłem jeszcze na Agronasie dawno temu za 15 i mi mówili że dużo dałem :D

 

Metin2.pl się wypalił. Niestety przez cziterów itp. Zmiany które nastąpiły są nieodwracalne Team metin2.pl może podjąć jakieś działania w celu spowolnienia inflacji ale wiele nie zdziała :mellow:

  • Odpowiedzi 65
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Wkurwiające jest to odwołanie konia , jak dla mnie - powinno to tylko działać w m1 m2

90% Nastolatków dostałoby załamania nerwowego, gdyby Justin Bieber stał na dachu wieżowca i miał zamiar skoczyć. Jeśli należysz do tych 10%, które wzięłoby krzesełko i popcorn i darło się: "Skacz lamusie!"- wklej to na swoją sygnaturę!

 

Zdejmij troszkę % z warna Bardzo Proszę!

Opublikowano

Wy to jednak jesteście dziwni...nic wam nie pasuje metin2 to gowno ale w niego gracie(nikt was nie zmusza)...powinni zająć się botami a to że macie konto na tym forum świadczy o tym że sami pewnie używaćie jakichś nielegalnych dodatków...metin2 jest jaki jest powoli sie rozwija a wydawca szykuje sporo nowych atrakcji i urozmaiceń na rok 2011 o czym możecie poczytać tutaj:

http://forum.metin2.sg/showthread.php?12673-Metin2-Development-Plan-2011

http://liquiron.com/?p=13279

Dopowiem jednak że są to niedoszlifowane projekty tak więc zostaną one jeszcze dopieszczone.

Gość Androu
Opublikowano

ehh, niech ograniczą boty, coś zmienią, zwiększą exp czy coś ?

A nie, gównem się zajmują.

Opublikowano

Też mi zmiany...

Niech dodadzą new itemy lub nowe miasto a nie jakieś bzdury robią.

Aktualnie pauzuje z Metinem. Ale jak otrzymam dobrą propozycję (ekipa) na jakiś server to chętnie się dołączę (PL).

 

 

 

Daj like jeśli pomogłem. :-)

Opublikowano

w 2011 mają dodać kilka

nowych mapek a także nowe itemki

nowa klase postaci

fryzy

stroje

nowy system gildijny

wlasnego zwierzaczka noszacego eq

nowe potworki

nowe questy

arene pojedynkow

nowe mounty

dom aukcyjny

tego nie rozumiem ale z tego co wnioskuje ma dojsc jakas nowa statystyka ktora rozwijamy poprzez walki an arenie.

Tak więc przyszlosc metka wyglada obiecujaco

Gość Androu
Opublikowano

Dlaczego za przekładanie kasy na kont 1 lvl, dostaje się bana.

Co ma gówno do twarogu ? :ninja:

Niby im bazę zaśmieca ? Phi, też mi coś.

Metin2PL, po prostu się spier...

Opublikowano

A czujecie całkowity reset kont na wszystkich serwerach GF:D

W dzisiejszych czasach jak tak dalej będzie to wszystko jest możliwe:D

Siema Eniu;)


Opublikowano

To pełno odob by poszlo na psy, i zgłosiło sprawe. Wydali kase na grę a tu wszystko przepada xD

 

no ale Gf stać na wszystko ;d

Slowniczek


2rh7ebb.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...