Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Włamanie Na Serwer


raquo

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

To nie tak jak wtedy ^^ wtedy był poważny bug na kopiowanie itemów <tu ze wstrętem spoglądam na kokosza> i przez niego <buga> serwer był off

Oddajcie minusy! :(

  • Odpowiedzi 81
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

boże geoning wystarczy że sprawdzi logi i się wyda kto zbierał a kto nie.... mnie wtedy na serwie nie było i jestem czysty ;p

a te itemy to pewnie z komend craftbooka

sygnaturkan.png

sygnature by replite13

Opublikowano

no dobra koniec zabawy : cytujac klasyka "Będom bany!"

menester powinien stracic moda a serwer przywrocony do stanu wczesniejszego

i bron boze nbie banowac tych co podniesli diamenty jak to bylo w starej wersji serwa.

to nie ich wina a powiedzmy szczerze kto by nie pdniosl tych diamentow?

742611478555387739101.jpeg

Opublikowano

Niech admin sprawdzi kto wyrzucał te diamenty i ban a wszystkim, którzy je zbierali to eq wyczyścić

Opublikowano

Niech admin sprawdzi kto wyrzucał te diamenty i ban a wszystkim, którzy je zbierali to eq wyczyścić

popieram, bo czemu mam dostac bana jak zebralem 4 diamenty? moge oddac jak cos.. a inni po 200-300

f20c10ef0fe2.gif fakkju.gif

http://www.mpcforum.pl/uploads/images/1300788117-U0.png

xD

 

 

Skype: jestemlolek1

Opublikowano

zobaczyc co zostalo wygenerowane za pomoca "craftbooka" i osoby ktore uzyly tego, niech maja wyczyszczone eq z tego co wygenerowali...

 

Nie ich wina ze admini zapomnieli to wylaczyc.

(bez zadnej urazy;P)

 

Ban dla tych co jednak wywalali itemy masowo. "dzialajac na szkode serwera"

 

No coz... czasu nie cofniemy...

 

Oby tylko nie bylo "calkowitej resetki"

Jeżeli ci pomogłem lub wniosłem coś do tematu to kliknij "Lubie to".

 

 

mca.png

Profesjonalne tłumaczenie tekstu [Angielski -> Polski] lub [Polski -> Angielski]. Napisz na pw lub gg a sie dogadamy !

Opublikowano

affib. chyba kto tworzył itemy...

 

Powiedzmy szczerze. jakby leżały diamenty na drodze to kto by ich nie zbierał?! Tak samo jak na ulicy by kasa leżała to na pewno każdy by ją podniósł(no chyba że jakiś debil) :]

snikersproject1.png
Opublikowano

Może poczekajmy na decyzje Geo i tyle po co tu się użalać i oskarżać kto zbierał a kto nie... lepiej niech Admin zadecyduje i tyle ja tak czy tak grał bede dalej

Opublikowano

Niech admini sprawdzą kto wyrzucał diamenty a gównie tych co są na PrtSc na 1 lub 2 stronie

Opublikowano

Wy sie cieszcie że kurwa serwer jeszcze będzie a nie marudzicie zeby cofki nie bylo.

Jak inaczej maja to kurwa naprawic? Usunąć wszystkim kasę, eq i skrzynki? Oo

b8o4ya.jpg

ŻYCIE NA KRAWĘDZI X D

Opublikowano

czyszczenie EQ albo cofka o godzine według mnie najlepsze rozwiązanie.

sygnatura niezgodna z regulaminem

lokalnym działu Minecraft - Publikacje Serwerów pkt. 8

Opublikowano

jak wbiłem na serva wpół do 18 to już miałem puste eq a czemu to ja nie wiem ale były lagi jak hooy to wylazłem z serva. nawet nie wiedziałęm czemusą takie lagi

minecraftus.png18706.png

 

 

 

 

 

 

 

„Spójrz Młody Anarchisto Rozpierdala Się Wszystko”

Opublikowano

Dla mnie cofka może być. Nic takiego wartościowego tam nie maiłem :] gorzej dla innych

 

AAA DareQQ chciałem się spytać o tą działkę ale Ciebie nie było. Pozwalasz mi się budować koło Cb? Jak coś to ja się mogę przenieść^^choć szkoda bo już Cuba tam mam

snikersproject1.png
Opublikowano

Hah .... wystarczyła chwilka bezemnie na serwerze i już pada ;O

mam całkowity opis jak to było kto to był jak to zrobił ;] lecz nie znam ich celu co do tego ;P ( to nie ja, lecz wiem kto)

Chcecie mieć informacje ? to się o nie musicie postarać lub przekonajcie mnie abym wam je dał ;d

PS: będę o 10 albo później.

Opublikowano

On jest nie winny, nic nie zrobił...

Byś odpisał na GG to już by sprawa była wyjaśniona.

 

@edit

 

http://wiki.sk89q.com/wiki/CraftBook/ICs

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Na ostatnim screenie tylko jeden gracz ucieka zamiast jak inni zbierać diamenty, Geoning zbadaj logi z jego /msg.

 

@edit2

 

Tego co ucieka w lewą stronę.

 

Lece do szkoły BB.

p o m a t u r z e c h o d z i l i ś m y n a k r e m ó w k i

Opublikowano

Tak, tylko dziwne, że sobie dawał itemy CB oraz spawnował zwierzęta...

i mówił że serwer będzie dziś/jutro off.

Czyli groził nam, i dawał do myślenia, że hacknął serwer.

25qpzwi.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...