Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Włamanie Na Serwer


raquo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 81
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

@FullMetalJacket

Nie wiem jak można napisać "rze" ...

 

Dlaczego oskarżacie Menestera, że tak kase zarabiał. Nie rozumiem was? To jakiś cwel robił sobie diamenty i zaspamował serwer, ot co!

Opublikowano

d'emploi

 

Ten FMJ jest od niego ze szkoły .

Więc wole wierzyć FMJ bo Menester to totalne dno. A to co napisał Menester to tak jak by przyznał się ze to robił .

 

@edit:

krismisialek On już to zrobił .

WIELKI KONKURS ! DO WYGRANIA BARDZO ŁADNE NAGRODY !

KLIKNIJ, A SIĘ DOWIESZ CO I JAK !

Opublikowano

mamy oddac diamenty? bo ja mam tylko 4 albo 5 , tyle zebralem ;/ a byly ich tysiace ;/

f20c10ef0fe2.gif fakkju.gif

http://www.mpcforum.pl/uploads/images/1300788117-U0.png

xD

 

 

Skype: jestemlolek1

Opublikowano

to mam farta że MOJE CIĘZKO ZAROBIONE EQ wsadzilem do skrzyni... a nic nie wzialem od tego nooba :<

 

MENESTERA NIE BYLO PODCZAS CALEJ AKCJI!!! Po prostu NIE bylo go na serwerze!!

:)
Opublikowano

i tak będzie reset eq : <

no i chujowo bedzie wtedy bo juz trzeci raz zaczynam od nowa ;/

f20c10ef0fe2.gif fakkju.gif

http://www.mpcforum.pl/uploads/images/1300788117-U0.png

xD

 

 

Skype: jestemlolek1

Opublikowano

Zobaczcie kto wtedy był na serwie i co robił, a co do cofki to tylko o 1 godzinę

Opublikowano

Prosze tylko nie cofka ja wole Clear EQ zrobiłem Hotel :/

 

Tylko wiesz inni stwierdza ze maja duzo w eq i lepiej cofke zrobic... trudna decyzja ale chyba lepiej cofka

Opublikowano

Bana wszystkim co byli wtedy na serwie Bakoo ty się nie tłumacz bo zbierałeś te diamenty

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...