Witaj na MultiPlayer Community Forum | Kody, Porady | Gry online

Zarejestruj się, aby otrzymać dostęp do wszystkich funkcjonalności forum.

barycz

Regulamin lokalny działu League Of Legends

4 posty w tym temacie

Autor tematu Napisano · Zgłoś post

553481421507011592769.png

1. Należy stosować się do Regulaminu Globalnego Forum (http://www.mpcforum.pl/forum-405/announcement-10-regulamin-globalny-mpcforumpl/).
2. Tematy mogą być zamykane jedynie na wyraźną zgodę autora lub w przypadku kiedy naruszają obowiązujące na forum zasady. Należy wysłać raport lub napisać prywatną wiadomość do moderatora działu lub Global Moderatora.
3. Należy używać opcji "Edytuj". Przedwcześnie dodanego posta powinieneś zgłosić poprzez odpowiedni przycisk.
4. 
Moderator może się pomylić. Jeżeli uważasz, że popełnił błąd, wystosuj do niego prywatną wiadomość. W przypadku braku porozumienia, skieruj się do wyższej instancji.
5. Zakaz nadużywania funkcji zgłaszania postów. Kara: 5 punktów ostrzeżeń.
6. Moderatorzy używają koloru + kursywy (Moderator | Lider), w przypadku edycji posta innego użytkownika. Użytkownik może używać kolorów, ale nie wolno podszywać się pod członków administracja, w innym przypadku przewidziana jest sankcja. Kara: permanentne zawieszenie konta.
7. Na MPCforum obowiązuje zakaz handlu, wliczając prośby i darmowe oferty kont, poza wyznaczonymi działami. Kara: 10 punktów ostrzeżeń oraz zawieszenie konta na 7 dni.
8. Zakaz wszelkiego rodzaju plagiatów. Kara: 10 punktów ostrzeżeń oraz zawieszenie konta na 3 dni.
9. Zakaz publikowania adresów referencyjnych. Kara: 15 punktów ostrzeżeń oraz zawieszenie konta na 30 dni.
10. Tematy odświeżamy za pomocą wbudowanego pod tytułem przycisku. Odświeżanie za pomocą posta będzie karane. Kara - 3 punkty ostrzeżeń.
11. Własny poradnik możemy odświeżyć tylko po wprowadzeniu zmian w treści. 
12. W tematach dotyczących wyboru lub wskazania konkretnej skórki lub postaci należy odpowiednio uargumentować swoją odpowiedź, posty typu ''Polecam Riven
'', ''TPA Ezreal, bo tak'', ''Irelia, ponieważ jest wytrzymała, ma dmg i trudno ją skontrować'', ''Nami jest fajna, bo leczy'' itp., będą traktowane jako spam. Kara: 5 punktów ostrzeżeń.
13. Nie zakładamy tematów z wszelkimi prośbami o konta oraz resztki PSC. Każdy takowy temat zostanie przeniesiony do kosza na stałe.
14. W dziale nie używamy prefiksów.

15. Zakazuje się udostępniania danych dostępowych do kont innych użytkowników lub listy kont(loginy, hasła, adresy IP) z wycieków znalezionych na stronach trzecich, bądź z innych źródeł. Kara: Perm.

16. Wszelkie prośby i oferty wymiany punktów reputacji będą przenoszone do kosza. Kara: 5 punktów ostrzeżeń.

 

 

 

462141450530832578515.png

1395953324-U945952.png

4 osoby lubią to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

15. Zakazuje się udostępniania danych dostępowych do kont innych użytkowników lub listy kont(loginy, hasła, adresy IP) z wycieków znalezionych na stronach trzecich, bądź z innych źródeł. Kara: Perm.

Dodano nowy punkt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dodano:

 

16. Wszelkie prośby i oferty wymiany punktów reputacji będą przenoszone do kosza. Kara: 5 punktów ostrzeżeń. Dotyczy każdego subforum!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Regulaminy lokalne poszczególnych subforów League of Legends zostały zaktualizowane. Proszę pamiętać, że powyższy regulamin obowiązuje we wszystkich subforach, natomiast pozostałe regulaminy lokalne są jego uszczegółowieniem.

2 osoby lubią to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

O forum

MPCforum.pl to największe w Polsce i tej części internetu forum o grach komputerowych. Znajdziesz u nas wszystko czego szukasz, niezależnie czy szukasz kodów do gier, poradników jak pokonać kolejny poziom w swojej ulubionej grze, czy po prostu miejsca do podzielenia się swoją pasją – grami. Od prawie dziesięciu lat tworzymy miejsce przyjazne każdemu, poszukującym przyjaciół i znajomych do wspólnej gry, czy też graczom szlifującym swoje umiejętności do maksimum. Dla wytrwałych poszukiwaczy oferujemy dostęp do mrocznej wiedzy, botów do gier, a także innych ułatwień w rozgrywce. Niezależnie czego szukasz: zabawy, porad, czy nowej inspiracji w co zagrać MPCforum.pl to miejsce dla Ciebie i każdego, gwarantuje to nasza ponad milionowa społeczność graczy!

Posty: 0
Tematy: 0
Użytkowników: 0