Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak Szybko, Łatwo I Przyjemnie Zarobić 500Kk W 10 Min Na Serwerach Prywatnych


Misieek17

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemka. Dziś pokarzę wam jak zarobić oko 500kk w 10 - 15 min.

 

A więc potrzebny nam będzie :

 

- NAJNOWSZY Kamer mod

http://www.metin2mod.tk/ml2010sf.html  

WAŻNE!!! Musi być najnowszy ponieważ jest w nim naprawiony Exp Donator

 

- Postać woj od 6 do 11 lvl ( najlepiej w królestwie schinsoo )

 

- Eq ( tak żeby było oko 8 k pż )

 

- Pelerynki

 

- Wolny spot ( np polanka )

 

- Wolne miejsce w eq ( tak gdzieś 1.5 strony )

 

- Wolny czas :)

Instrukcja :

 

Etap 1

 

1. Musimy zacząć od założenia byle jakiej postaci i nabicia jej oko 30 lvl tak by móc skorzystać z opcji /cguild . Opcja ta pozwala nam na założenie gildii.

 

2. Gdy już mamy postać oko. 30 lvl i gildie. Zakładamy drugie konto i tam tworzymy postać woja ( tego samego królestwa co jest postać na koncie 1 ).

 

3. Odpalamy 2 kamer mody i postać z konta 2 zapraszamy do gildii postaci z konta 1 .

 

Etap 2

 

1.Mamy naszego woja 1 lvl który jest w gildii i ma oko 8 k pż

 

2. na czacie wpisujemy komendę /expd wyskoczy nam okienko po ilu % oddawać ma expa wpisujemy 1 i klikamy on

 

3 Klikamy F6 i wpisujemy 777 w attack klikamy set wyskoczy nam okienko FiX klikamy On na dole tak by zapaliła sie na zielono

 

4. Idziemy na jakiegoś spota ( ja dla przykładu wybrałem polankę ) i lurujemy pelerynkami spota i ubijamy całego i w ten ku naszym

oczom ukaże się 4 do 8 sztabek złota które podnosimy bo potem móc sprzedać u handlarki

0320200929.jpg

 

Po.... 6 min ( All spot , wolny , schinsoo, polanka )

 

0320201436.jpg

Jak widzimy na załączonym obrazku.... pół eq sztabek po 6 min bicia mobów

 

 

A tu widzimy eq po 17 min....

0320202159.jpg

 

A na koniec bonus.....

 

0320202547.jpg

 

Myślę że się podobało

 

 

 

Jeszcze jedna ważna uwaga zanim zaczniecie dropić sztabki ukryjcie linie menu :)

  • Odpowiedzi 121
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Fajnie wykombinowałeś , plusik się należy.

Musze tam wreszcie zagrać, bo jakoś nie miałem czasu , a serwerek wygląda na prawdę ciekawie.

sygna.jpg

Dopóki walczysz - jesteś zwycięzcą.

Krew jest potem bohaterów.

Już wkrótce...

shadow.jpg

 

Poznaj prawdę...

Ludzka rasa jest pod wpływem masowej hipnozy.

bilde.jpg

Opublikowano

Nie no stary dzięki. Zacząłem grać i na pieskach w 3 minuty dropło 1 przedział Eq. Jeszcze raz dziękuję i daję + i 5. :D

Opublikowano

Ey a da sie tak zrobić, żeby podnosiło tylko sztabki? By się szybciej kase zbierało.

Daj + nic ci się nie stanie

Opublikowano

Kolegoo.... jak by się dało to w minute bym miał całe 2 karty eq i pełno na ziemi. Ale dam ci dobrą rade

 

1. Zmień avatar ( bo prosto to można folijki zakładać na parówki z biedronki za 6.49 )

 

2. jak masz jakiś kumpli ( rodzeństwo ) to wynajmij kogoś i niech podnosi )

 

3. Trick by Misieek17. jak masz pełno wokół cb. rozrzuconych sztabek i klikasz na 1 to koń zaczyna jeździć w kółko. Ale wykombinowałem sobie że jak przytrzymasz SPACJE , to klawiszami W , A , S , D można ładnie manewrować jak polscy kierowcy na drogach krajowych .

 

Amen

Opublikowano

Wielkie dzięki!

Mam pytanie... Odnośnie serwera PAndoraMT2. Ile kosztują tam pelerymki i zmiana/dodanie bonu? Bo wiecie... Żeby dorobić się tego 500kk trzeba zainwestować.

Jeśli będę musiał wnieść więcej niż zarobię to nie ma szans.

Opublikowano

Piękny poradnik, "zielonym" się przyda na 100%.

PS. Item Shop w eq jest na większości nowych serwerów.

Opublikowano

Soul Dead : zadaleś tak banalne pytanie że aż ci odpowiem ..

 

- Pelerynki 200 szt 2kk

 

- eq tak żebyś w miare dał rade 10 kk

 

- Dodanie bonu 100 k

 

- dodanie bony 6/7 ( chyba 15 kk )

 

 

Bo wiecie... Żeby dorobić się tego 500kk trzeba zainwestować...

 

nawet jak zainwestujesz 1kkk to ci się zwróci milion razy więcej

 

pomyśl wydasz... wyolbrzymiając i zawyżając wydasz 1kkk na pelerynki postać inne duperele... a wciągu jednej doby będziesz miał oko 100kkk

 

Tak mówiąc na marginesie ja na swoje pro eq dla dropka wydałem 40 kk i wciągu 6 godzin z ( przerwą na obiad ) dropnełem 69kkk

 

Teraz już wiesz czy zainwestować te marne 40kk ....

Opublikowano

Spoko poradnik ale to chyba działa tylko na serwerach gdzie dropią sztabki :P łap +

+ Daj "Lubię to" jeżeli w czymś Ci pomogłem.

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

a właśnie zaczynam grać na pandorze ;) dzięki od razu będę mieć pro eq dla archera xD

 

 

pozdrawiam

Mam głęboko w d***e, czy dasz mi add.png czy delete.png.

 

Jeżeli Ci naprawdę pomogłem kliknij w grafikę znajdującą się poniżej.

pajacyk1.jpg

Ciebie to nic nie kosztuje, a możesz pomóc głodnym dzieciom!!!

Opublikowano

A nie wiecie może jaki jest login port , char port i IP Pandory ? Chciałbym dodać do moda. Chyba, że jest inny sposób na włączenie Pandory przez moda.

 

Z góry dziękuję ;))

Daj Like'a ;D

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...