Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak Szybko, Łatwo I Przyjemnie Zarobić 500Kk W 10 Min Na Serwerach Prywatnych


Misieek17

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Kolegoo.... jak by się dało to w minute bym miał całe 2 karty eq i pełno na ziemi. Ale dam ci dobrą rade

 

1. Zmień avatar ( bo prosto to można folijki zakładać na parówki z biedronki za 6.49 )

 

2. jak masz jakiś kumpli ( rodzeństwo ) to wynajmij kogoś i niech podnosi )

 

3. Trick by Misieek17. jak masz pełno wokół cb. rozrzuconych sztabek i klikasz na 1 to koń zaczyna jeździć w kółko. Ale wykombinowałem sobie że jak przytrzymasz SPACJE , to klawiszami W , A , S , D można ładnie manewrować jak polscy kierowcy na drogach krajowych .

 

Amen

 

Przybliżasz kamerę i nie jeździ koń :) Bynajmniej mi to działa ;d

Opublikowano

Chyba zmienili wymagany poziom na zalozenie gildii,teraz trzeba miec 85 lvl.Ale zawsze mozna kogos poprosic zeby zaprosili, albo samemu wbic 85 i zrobic.Jakies tam utrudnienie jest :P

1324905338-U324332.png

Sygnatura by Eucalyptus

Opublikowano

Dzięki gadus987 za odpowiedź ;). A ogólnie to co do tutka, to przydał się. Nie powiem, że w 10 minut tyle sztabek :P. Nie wiem jak wy, ale ja po upływie 45 minut wzbogaciłem się o całe 3 zakładki magazynu ;))

Daj Like'a ;D

Opublikowano

Gildie można założyć nawet na 1 lvl :)

 

1. Trzeba mieć 200k... to jest wymagana opłata za założenie gildii.

2. Trzeba mieć KamerModa.

3. Gdy masz już te rzeczy wpisujesz na chacie komendę /cguild

4. Wpisujesz nazwę gildii, jeśli jest zajęta to na chacie wyskoczą ci chińskie napisy, a jeśli nazwa jest wolna gildia zostanie zrobiona, a pieniądze (200k) znikną :P

1390144171-U592769.png

Opublikowano

kocham cię xD

 

działa w 100%, zero oszustwa :)

Mam głęboko w d***e, czy dasz mi add.png czy delete.png.

 

Jeżeli Ci naprawdę pomogłem kliknij w grafikę znajdującą się poniżej.

pajacyk1.jpg

Ciebie to nic nie kosztuje, a możesz pomóc głodnym dzieciom!!!

Opublikowano

Gildie można założyć nawet na 1 lvl :)

 

1. Trzeba mieć 200k... to jest wymagana opłata za założenie gildii.

2. Trzeba mieć KamerModa.

3. Gdy masz już te rzeczy wpisujesz na chacie komendę /cguild

4. Wpisujesz nazwę gildii, jeśli jest zajęta to na chacie wyskoczą ci chińskie napisy, a jeśli nazwa jest wolna gildia zostanie zrobiona, a pieniądze (200k) znikną :P

czemu mi nie dziala komenda /cguild ?

Opublikowano

@Misieek17 z tym zero oszustwa mi chodziło, że z Twojej strony ;)

Mam głęboko w d***e, czy dasz mi add.png czy delete.png.

 

Jeżeli Ci naprawdę pomogłem kliknij w grafikę znajdującą się poniżej.

pajacyk1.jpg

Ciebie to nic nie kosztuje, a możesz pomóc głodnym dzieciom!!!

Opublikowano

Kolo jestes pro w 30min zarobilem na stal +9 all kd +5 i teraz jak sa nubki na spocie to mowie czy chca zarobic zbierajac sztaby po 2kk a ja cisne tylko te po 5/10kk zwlaszcza z rekawica leci nawet 10 sztab 3/4 z tego to 5/10kk wiec kasy multum

90% Nastolatków dostałoby załamania nerwowego,

gdyby Justin Bieber stał na dachu wieżowca i miał zamiar skoczyć.

Jeśli należysz do tych 10%, które wzięłoby krzesełko i popcorn i darło się: "Skacz lamusie!"

- wklej to na swoją sygnaturę!

 

16900237.jpg

Luuubbbiiieee *<~_! MINUSY !_~>* Sweeet ;**

 

Poco to otwierasz?? Wpierdol byś nie chciał?!

d-_-b

 

Opublikowano

stare jak swiat, ja tam wole... hymm zarabiac w inny sposób na servie typu dragon 1kkk w max godz a nic podczas tego nie robisz :)

Metin2 To zło! Koniec z tworzeniem serwerów! Czas na publikowanie rzeczy!

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Gadasz głupoty up@ Mi tam zajebiście idzie ;] Podoba mi się to że np na pandorze wszyscy idą na te dzikusy i nie można dostać spota... Idzcie sobie na generaly na 20 lvl żeby mieć defa trochę i szkaty ze spotu lecą po 7-8 czasami lecą 3-4... trzeba trochę bić żeby się dorobić ;]

#JustTheWay


 

Opublikowano

hoho ;> naprawdę niezłe.Dlatego nie lubie grać na privach gdzie ludzie mają taką banie, że wszędzie zarobia xD

//Nieregulaminowa sygnaturka.

Opublikowano

@up

 

Co raz mniej? Mi się zdaje, że ich ciągle przybywa :]

 

@topic

 

Ładnie wyjaśnione, przejrzyście. Niezły kawał roboty.

Ilość postów:


100-postów-[]
200-postów-[]
400-postów-[X]
800-postów-[X]



Pomogła ci lub spodobała ci się moja odpowiedź? Daj like ;]

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...