Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak Szybko, Łatwo I Przyjemnie Zarobić 500Kk W 10 Min Na Serwerach Prywatnych


Misieek17

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Chciałem jeszcze coś dorzucić na temat kamer moda.....

 

1. Musimy zacząć od założenia byle jakiej postaci i nabicia jej oko 30 lvl tak by móc skorzystać z opcji /cguild . Opcja ta pozwala nam na założenie gildii.

 

Jeśli chodzi o tą postać 30lvl jest to zbędne ta komenda działa na 1 lvl ' u. Wystarczy mieć tylko 1kk yang ;D

 

post-365003-0-28957700-1309973358_thumb.jpg

 

Radzę zakładać konta w Shinsoo i expić tu :

 

post-365003-0-04549300-1309973515_thumb.jpg

 

 

 

 

Kliknąć F6 I to Hack Speed macie wpisać tu :

 

 

post-365003-0-17908400-1309973893_thumb.jpg

 

 

Temat oczywiście zasługuje na + :D

Jeśli Ci Pomogłem Zakładając Ten Temat Lub Pisząc Post Daj Lubię to

 

 

ziemiat.jpg

 

A co tam... Raz się żyje !!!!!

 

 

sportbungeejumpjumping.jpg

  • Odpowiedzi 121
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Moim zdaniem bezsens... Teraz n privie 500kk nie problem się dorobić. Coraz więcej privów gdzie nie ma sztabek, a na av1 można w 5-10 minut mieć to 1kkk...

Live life to the fullest, because tomorrow may not be

<3

 

kiraq.png

 

player.png

 

Sygnaturki by Kira/Shanell

Opublikowano

Do autora:

Dobry poradnik :D ,ale nawet bardzo wcześniej się o tym domyśliłem i myślę ,że inni też :0.

Ale do rzeczy mam jeszcze odnośnie tematu mały dodatek ;)

Chodzi mi o funkcję DH (nie wiem ,czy inni napisali w poście o tym)

Tak więc zakładamy postać i dodajemy ją do gildi tak jak kolega z TuT napisał

i potem to eq itp... potem robimy postać max. 30lv większy od postaci ,którą

będziemy zdobywać sztabki i dodajemy postacią tą ,którą nie będziemy dropić

do PT (grupy) i wylogowujemy się nią.Potem (musimy dać w MH DropHack on i autopickup) idziemy na polankę najlepiej w shinsoo

i dropimy i jak jakiś noob będzie tam lub wbije się nam za spota kradniemy mu sztaby

(hahaha) ;D czyli zainicjujmy coś podchodzimy do jego sztaby klikamy i mam ją w eq

UWAGA! będzie nas wyzywać ,ale nie odpowiadajcie z czasem się relognie lub odrazu ,a

jak wezmie jego 2postac np: 101lv czy jakiś tam i będzie bił z wolnego po prostu dajecie GHOST

i biegacie i nadal podnosicie ;D

I ostatnia uwaga !

Postać róbcie na niepotrzebnym koncie lub na głównym ,ale potem dajcie kasę na główną postać

przykładowo wojo i usuńcie dropka i tak robicie 3razy dziennie i macie z 1 takiego napadu po 1.2kkk++++ no minimum

po 25 min. dziennie (3razy oczywiście:) wystarczy i macie kasy na dzień hoho no zależy kto chcę ile siedzieć i ile zarobić !!! Ja dziennie tak 1h i 30min

i zawsze mam po 1.5kkk + jeszcze teraz wakacje to można im sztabek pozabierać ;p.

Pozdrawiam na pewno wam pomogłem i liczę na + :)

ZAKAZ KOPIOWANIA BEZ ZGODY MOJEJ !

Mój rekord :

518kk = 24minuty i 28sek.

(liczone stoperem)

Opublikowano

Mitowus co to jest ??

ZAKAZ KOPIOWANIA BEZ ZGODY MOJEJ !

 

Co ty 2 Joda ??

Moim zdaniem bezsens... Teraz n privie 500kk nie problem się dorobić. Coraz więcej privów gdzie nie ma sztabek, a na av1 można w 5-10 minut mieć to 1kkk...

schanell Nie Jesteś dobrze poinformowany :D Coraz więcej serwerów ma sztabki a co do av1 to się zgodzę

Jeśli Ci Pomogłem Zakładając Ten Temat Lub Pisząc Post Daj Lubię to

 

 

ziemiat.jpg

 

A co tam... Raz się żyje !!!!!

 

 

sportbungeejumpjumping.jpg

Opublikowano

Mitowus co to jest ??

 

 

Co ty 2 Joda ??

 

schanell Nie Jesteś dobrze poinformowany :D Coraz więcej serwerów ma sztabki a co do av1 to się zgodzę

 

Coż nie rozumiesz ?To znaczy ,że bez mojej zgody nie wolno tego skopiować (możesz ,ale jak to zobaczę zgłoszę)

PROSTE ?

Opublikowano

zawalisty zarobek jest tym sposobem. Serdecznie polecam... Swietny tut i jak najbardziej przydatny. Pozdrawiam +

sygnlamborginipro.png


Filmy z Metin2.PL Solar s26


  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

yy??

 

Myślałem ze było to tak oczywiste, żeby takiego tematu nie zakładać. Ale masz + : )

Metin2.PL Arkantes, s11

 

Wojownik Body 75Lv Nick xxBoBxx

 

WarRock, International

 

46Lv, Gothicuss

 

 

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Szkoda że na Yitian'ie nie dropią sztabki. ; /

Yitian zło !Grałem tam eq Is full bizu i dostałem bana za nic ! :angry: :angry: :angry:

 

A tak wgl. na jaki lvl dropicie sztabki bo ja na pandorze 8lvl i 1h jakies 600/700 kk

:D

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

Jak zainstalować tego KamerModa? Bardzo proszę o instrukcje ^^

 

 

Instalujesz moda w cliencie Pandora lub z innym metkiem włączasz przez Metin2Mod albo ConnectHelper wybierasz 03.PandoraMT2 i grasz :D

GoLGis

:)

 

GoLGis

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...