Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak Szybko, Łatwo I Przyjemnie Zarobić 500Kk W 10 Min Na Serwerach Prywatnych


Misieek17

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mam rade dla Bocących. Jak Admin zobaczy ze bocicie ciagle na jednym IP to dostaniecie bana na główne konto. Wiec najlepiej zeby glowne konto gdzie gracie i macie eq bylo zalozone na innym komputerze na ktorym nie gracie. ;)

Znacie to uczucie, gdy po zadzwonieniu budzika zamykasz oczy na 3 sekundy a mija 40 minut ?

  • Odpowiedzi 121
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

#UP Chyba ,że masz zmienne IP jak ja :)

Wiadro Bluba Rura Blant

 

(̅__(̲̲̲̲̲̅̅̅̅̅̅(̅_̅_̲̅м̲̅a̲̅я̲̅i̲̅h̲̅u̲̅a̲̅n̲̅ a̲̅ ̅_̅_̅((()ڪ

Opublikowano

Może po prostu jest mniejszy drop. Sprawdź jak leci w v1/v2 albo w świątyni.

Wiadro Bluba Rura Blant

 

(̅__(̲̲̲̲̲̅̅̅̅̅̅(̅_̅_̲̅м̲̅a̲̅я̲̅i̲̅h̲̅u̲̅a̲̅n̲̅ a̲̅ ̅_̅_̅((()ڪ

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

a dlaczego ja nie widze sztabek jakie dropie i w eq tez nic nie widze???

 

prosze kogos o podpowiedz co robie nie tak i dlaczego nie widze sztabek ktore dropie i dlaczego sztabki nie zbieraja sie automatycznie.. jaka komenda jest do tego bo w spisie komend tego tez chyba nie ma ;/

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

;p pro stary POMOGLO!!!

50 postów X

100 postów X

200 postów X

 

Minecraft, to program przelewania wyobraźni na monitor
Opublikowano

Za 5h dropienia kupiłem sobię trute oraz all eq epickie , stary jesteś Wielki :) leci + i 5

 

Za 5h dropienia kupiłem sobię trute oraz all eq epickie , stary jesteś Wielki :) leci + i 5

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Nie każdy zna ten sposób ja nie znałem :) Dzięki leci like przyda się na pewno.

[center][img]http://oi42.tinypic.com/2evrhgx.jpg[/img][/center]

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Nie grałem już w Metka ze 2 lata, wiecznie zastanawiałem się, jak tak wgl można się dorobić, dzięki Tobie już wiem, mistrzu ZEN! +

40228593296733269818.png

 

By: ILoveLive

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Kolegoo.... jak by się dało to w minute bym miał całe 2 karty eq i pełno na ziemi. Ale dam ci dobrą rade

 

1. Zmień avatar ( bo prosto to można folijki zakładać na parówki z biedronki za 6.49 )

 

2. jak masz jakiś kumpli ( rodzeństwo ) to wynajmij kogoś i niech podnosi )

 

3. Trick by Misieek17. jak masz pełno wokół cb. rozrzuconych sztabek i klikasz na 1 to koń zaczyna jeździć w kółko. Ale wykombinowałem sobie że jak przytrzymasz SPACJE , to klawiszami W , A , S , D można ładnie manewrować jak polscy kierowcy na drogach krajowych .

 

Amen

 

Myślisz że jesteś smieszny idioto -.-?

Robie intra/avatary/tła dla Youtuberów!  :)
VVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVV


GG 50528323! :ninja: 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Czemu nie dziala mi ten mod. ? -.- Caly czas ze DevILL.dll cos takiego ze nie mam ;// -.-

Za pomocnę odp. dam +

"Pierwsza minuta może być ostatnią

Dlatego ceń jak ostatnią

Dlatego wiedz, że ostatnią
Ostatnia minuta może być pierwszą I szczerze chuj w to
Bo rozumieją to, gdy już jest za późno" ~ Sulin - Jedna minuta

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

fajny poradnik :D leci +



 

                                                                                                gmhq5mn.png

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...