Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Szybkosc pisania na klawiaturze


Wrotek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 70
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano
napisanie wiecej jak 90 poprawnycyh jest raczej niemozliwe ja mialem 69 i wiecej nie moge dac rady

 

licza sie znaki/minuta a nie ilosc slow, które bardziej zależą od tego jak krótkie słowa dostaniesz a nie od szybkosci.

Wrzuć.se! - zachęcam do dyskusji na temat mojej stronki do uploadowania obrazków przez ich bezpośrednie wklejanie na stronę!

Opublikowano

to jest idiotyczne i tak dokladnie nie policzy.. raz miałem 60 coś 2184 niejsce a raz 65 czy wiecej i 2672-.

najlepiej sprawdzic na programie: mistrz-klawiatury

.

Opublikowano

to za pierwszym : ale jestem troszkę zaspany po nocce :s

 

potem zrobię drugą próbę

 

94 dobrze / 1 źle

480 znaków na minutę

 

Gość Mounthains
Opublikowano

ja na infie pamiętam miałem 110 znaków na minute i 0 błędów pisałem w programie klawiatura98 xD

Opublikowano

phi :P to jest pikuś .. tak samo jak Mistrz klawiatury xD

 

ale to się bawiłem w 1 GIM w to :P

a teraz aktualnie idę do 1 L/O więc w Mistrzu Klawki się raczej nie będziemy bawić :P

 

 

Opublikowano

74 słowa/6 błedy

380 znaków na minute , błędy bo mi sie spacja nie klikneła raz i potem już pisałem o jeden wyraz za wcześnie

userbarwb.png

 

Nigdy nie kłóć się z głupcem, ludzie mogą nie dostrzec różnicy.

 

Nie bój się wystąpić przed szereg, potem może być już za późno.

Opublikowano

Otrzymałeś 0 punktów, co umieszcza Cię na miejscu 18653 ze wszystkich 18653 na liście.

 

 

Piszesz 426 znaków na minutę

Napisałeś 3 wyrazów poprawnie

Napisałeś 358 wyrazów błędnie

 

oj xD

Jestem dinozaurem

Użytkownik od 22 wrz 2007
Opublikowano

Otrzymałeś 103 punktów, co umieszcza Cię na miejscu 11874 ze wszystkich 18977 na liście.

 

 

Piszesz 151 znaków na minutę

Napisałeś 30 wyrazów poprawnie

Napisałeś 1 wyrazów błędnie

 

 

:(((

You are FuCKiNG SPAMMER 99% młodziezy sluchaja hip-hopu rapu , rocku.

Jezeli jestes w tych 1% wstaw to do swojej sygnaturki!

http://www.rev6.com/sig/Saturn/Blessy.png

Jeśli pomoglem daj5*

 

Jeśli gra ktos na serverze Saturn niech pisze :-D mam tam wiza 81lv

 

 

Blessy.png

wiz/cler wiz mastery na 81lv a cler 64lv i 24k SP

Zi0mal_PL.png

Nuker s/s fire lighting i cold fire i lighting na maxa a cold do 35lv i 15k SP

Opublikowano

LOL !

Otrzymałeś 315 punktów, co umieszcza Cię na miejscu 439 ze wszystkich 19264 na liście.

 

 

Piszesz 542 znaków na minutę

Napisałeś 96 wyrazów poprawnie

Napisałeś 10 wyrazów błędnie

96 słowa

 

nie chce mi ssa robić

ręka mnie boli xDDDD

28503u.gif

18004.jpg

18002i.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...