Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Szybkosc pisania na klawiaturze


Wrotek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

aaaaaaaaaaaaaaa.png

 

Poprawię się :D (może)

 

@edit

 

yay

 

fffffffffffffffffffff.png

  • Odpowiedzi 70
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

WYKOP EFEKT :D

 

You type 371 characters per minute

You have 64 correct words and

you have 6 wrong words

 

bez CE

everythingfou - sprawdź to.

Opublikowano

Mój trzeci wynik wynik1337.png

ofc bez CE =]

 

@btw

 

Jak można patrzeć na klawe? starczy troche potrenowac i znasz juz pozycje kazdego przycisku na klawie :>

 

 

@btw2

Może dojde kiedys do 90, jak robie blad to usuwam caly wyraz tracac cenne sekundy ;] jak mi sie picnie i bez bledow zrobie, to bedzie uczciwa 90 =D

 

 

@edit

 

Już 85/min 0 błędów. Jeszcze 5 i 90! :D

Opublikowano

@mlody22pl

Myślę że to z ch robiłeś. Tak szybko ? To jak ty piszesz na klawiaturze xD

esro.png - Już się nie mogę doczekać

 

GeneracjaX.gif

Opublikowano

You type 406 characters per minute

You have 0 correct words and

you have 181 wrong words

You reached 0 points, so you achieved position 96300 of 96300 on the ranking list

Kto mnie pobije

Opublikowano

@Up ale dobry jestes normalnie lepszych nie widzialem :)

Ja mam ranka na 96400 96500 ;] Pro xD

a tak na serio 56 na minutke teraz xD

Opublikowano

Mój wynik :).

snap1.png

''Poprawna Polszczyzna Źródłem Sukcesów w Życiu Prywatnym i Zawodowym''

 

 

 

 

 

 

280mdy9.jpg

 

 

 

 

Jeszcze 80% i lv up xD.

warn1c.gif

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

Mar 27 2009, 09:40 PM

 

Dzisiaj, 06:00 PM

 

 

;*

Opublikowano

Ojoj mi to cos niezabardzo idzie poniewaz nie lubie pisania na kompie polskich znakow wiezcie mi bez nich idzie mi znacznie szybciej

36 poprawnych 4 bledne <_<

POPRAWILEM SIE HAHA TO DZIALA : beztytuuhok.jpg

gri12.jpg

I AM THE GRIMMJOW JAGGERJACQUEES REMEMBER MY NAME SHIMNIGAMI

 

beztytuufdr.jpg

kontakt: mam w scianie

 

Opublikowano

Jeden odkopal to teraz reszta sobie przy tym wali..

Quit

 

Im rip hier ;<

 

No i Ch** moja kadencja sie skonczyła ;):)

 

POWIEDZ STOP POKEMONOM !

 

Administracja zaczyna myslec ^^

Opublikowano

Jakby to były zdania to by sie to szybciej pisalo. Ja malem 200 znaków na minute 40 poprawnych i 1 błąd :P

sygnazu.png

Opublikowano

Pieprzysz. Ja piszę bez patrzenia na klawe, zaraz Ci udowodnię, postaram się zrobić 80 albo więcej. Brb :)

 

84, może nie 90, ale wtedy miałem większą wprawę ;p

wynik.png

Opublikowano

Otrzymałeś 179 punktów, co umieszcza Cię na miejscu 2113 ze wszystkich 8719 na liście.

 

 

Piszesz 247 znaków na minutę

Napisałeś 52 wyrazów poprawnie

Napisałeś 1 wyrazów błędnie

 

Moze bedzie wiecej ;p

Opublikowano

37 jak narazie ale try ;p gdyb ktos mi czytal i nie bylo by poslkich znakow śćąę itp to bylo by owiele latwiej :D

2+2=666 i kazdy porzadny ksiadz wam to powie

za najprostszymi rozwiazaniami zawsze czycha zlo!! zycie to nie bajka :P:P:P

 

strzezcie sie!! rotfl

Opublikowano

kartofelku ale podajemy wyniki bez CE, moze i jestes gmem ale ja mam tluczek do pyrow:D . mialem 89 dobrze 1 zle :/ liczy sie? pomylilem sie przy wyrazie ,,więcej'' (literka ę się nie chciała wbić wiec odpuscilem). Kryminalny, proboj pisac bez patrzenia na klawe. Bedziesz robic duzooo bledow (ja dwa lata temu sie przeszlo uczylem) miech praktyki i bedziesz robil spokojnie ponad 60 ;].

 

 

@down

Czemu znawca? Mowie jak jest:D

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...