Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Wykonuje nicki, sygnatury, avatary


NetTech

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Pan Maciek
Opublikowano

PL1 MMO Klan: !GF :)

 

 

@TOP

@UP

a tam serduszko jest :)

 

Napisz na 101 34 111 i moze pogramy razem

A co do serduszka to w sirodku widze, ale po bokach mam Kfadraty xD

 

//Odklejam, bo w sumie nie wiem kto i po co to przykleil...

//Temat nie jest zbyt istotny dla dzialu, a jest popularny,

//wiec bedzie widoczny pewnie na 1 stronie.

//Jak 3 osoby napisza, ze zle zrobilem, podkleje!

  • Odpowiedzi 106
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Napisz na 101 34 111 i moze pogramy razem

A co do serduszka to w sirodku widze, ale po bokach mam Kfadraty xD

 

//Odklejam, bo w sumie nie wiem kto i po co to przykleil...

//Temat nie jest zbyt istotny dla dzialu, a jest popularny,

//wiec bedzie widoczny pewnie na 1 stronie.

//Jak 3 osoby napisza, ze zle zrobilem, podkleje!

No wiesz, Lord Makin podkleił :)

Opublikowano

zle zrobiles:D

jeszcze jeden typ i przypnie!:D

Shiwen, jutro zrobie. I powiedz, że źle zrobił to przypnie :)

Gość Pan Maciek
Opublikowano

Ja jestem slowny, skoro tak chcecie, podkleje, ale jeszcze 1 osobe musiecie namowic :)

Opublikowano

Ja jestem slowny, skoro tak chcecie, podkleje, ale jeszcze 1 osobe musiecie namowic :)

Killer, mam prosbę, zmien nazwe tematu na:

 

Wykonuje nicki, sygnatury, avatary.
Opublikowano

Jesli będziesz miał czas to poproszę o sygnaturę :)

 

serwer garena

user -redevil23-

firma mmo

 

z góry dziękuję :)

Opublikowano

Killerku podklej ładnie temacik wszystkie prawie odkleiłeś

 

Przy okazji przydałaby się sygna takze kto bedzie sie nudzil to niech zrobi

- golec enforcer

- grube lasery

- 17 lvl PL 1

- EIC

- nick DECO•COME•BACK

TO JUŻ JEST KONIEC ...

Gość Pan Maciek
Opublikowano

Podkleilem ten :)

Odkleilem tamte, bo byly bez znaczenia...

Tut Maggota - Maggot usunal.

Wybieranie na Moda - Makin powiedzial zeby wywalic.

Spis zostal, bo jest wazny i ladnie zrobiony dosc.

No i do tego jest przydatny :)

Opublikowano

☜★☞๏ฬภє๔☜★☞

Fajny Nick Tyle ze ja zamiast czegoś przed owned i po widze takie kwadraciki z numerkami w srodku co zorbić żeby było widać to co trzeba

Podoba Ci się? Daj -

 

[†]1 Post[†]

[†]5 Postów[†]

[†]10 Postów[†]

[†]25 Postów[†]

[†]50 Postów[†]

[•]100 Postów[•]

[•]200 Postów[•]

[•]300 Postów[•]

[•]400 Postów[•]

[•]500 Postów[•]

[•]600 Postów[•]

[•]700 Postów[•]

[•]800 Postów[•]

[•]900 Postów[•]

[•]1000 Postów[•]

 

electro.gif

Opublikowano

Dzisiaj nie robie sygnatur, nicków avatarów etc., jak by co :)

 

 

Ucze się <_<

Opublikowano

TO JAK SIE KURWA UCZYSZ I NIC NIE UMIESZ TO NIE ROB INNYM BO ODDAJĄC TAKI SYF SIE JEDYNIE OSMIESZYSZ

 

I do tego jest odpowiedni dział.

http://www.mpcforum.pl/forum/19-fanart/

 

Pozdrowienia dla nowego kidmoderatora hahahaha

Ty i kid...

ja pierdole...

ogarnijcie sie dzieciaki.

 

Spis zostal, bo jest wazny i ladnie zrobiony dosc.

Ładny bo patent na linki jest mój.

Ale jak patrze na te napisy WYGENEROWANE PRZEZ GÓWNO O NAZWIE "GIMP" to rzygam. Po prostu. Rzygam...

 

 

Jeszcze cos.

http://www.mpcforum.pl/topic/310120-wykonuje-nicki-sygnatury-avatary/page__view__findpost__p__2169701

OGARNIJ SIĘ, "GRAFIKU"!

Minusy ?

- Render nie wtopiony

- Kolory nie pasują do siebie

- Napis... bez komentarza

Tyle wylapalem w 2 sekundy, moglbym sie rozpisac na dwie strony, ale niedobrze mi się zrobiło.

 

Rozkaz, rozkaz!

Tekst Brzydalosa...

550W OCZ Fatal1ty Modular SLI, AMD Phenom II X4 960T BOX (3.0GHz, Quad Core, 6MB, 95W, AM3), ASRock 870 870 Extreme3, DDR3 4GB 2000MHz PDP Patriot PGS Sector5 Low Voltage (2x2GB, DualDDR, CL9), Radeon HD6770 Sapphire 1024MB GDDR5, DP, HDMI, DVI, PCI-E 850/4800, SilentiumPC Brutus 410 Pure Black

wqdz690429546a.jpg Piszę poprawnie po polsku.

Opublikowano

Maggot jak masz zamiar wszystkich wyzywać to nawet się nie wypowiadaj...

Każdego i wszystkiego się czepiasz.

To że się NetTech uczy i nie robi jeszcze takich najpiękniejszych sygnatur to nie znaczy, że możesz nazywać jego prace "syfem". Każdy robi jak umie.

Mi np. się podoba.

 

Pewnie zazdrościsz Killerowi kidmoda i tyle...

Opublikowano

Maggot jak masz zamiar wszystkich wyzywać to nawet się nie wypowiadaj...

Każdego i wszystkiego się czepiasz.

To że się NetTech uczy i nie robi jeszcze takich najpiękniejszych sygnatur to nie znaczy, że możesz nazywać jego prace "syfem". Każdy robi jak umie.

Mi np. się podoba.

 

Pewnie zazdrościsz Killerowi kidmoda i tyle...

"najpiękniejsze sygnatury"

Qrva!

Widziałem generatory online które wygenerowały ładniejszy syf od tego.

On to robi w 2 minuty (maksymalnie, ja bym potrafił w 30 sekund takie cos, a w zasadzie nie, bo za brzydkie, takich nie potrafie. I tak mu gratuluje ze ma odwage to wrzucac na neta), nie ma ŻADNEGO skilla, nie ma o tym ŻADNEGO pojęcia, nie zna się w ogóle, więc jesli Ty piszesz że podobają Ci się, to pewnie sam GÓWNO WIESZ O GRAFICE.

 

@NetTech

Dam ci taką radę.

Jesli nie wykonasz przynajmniej 5 poradników do PhotoShopa CS5 (w całości, od podstaw), to się za to nie bierz.

Zacznij od najłatwiejszego skończ na najtrudniejszym (10 minut+ jako VTuT).

550W OCZ Fatal1ty Modular SLI, AMD Phenom II X4 960T BOX (3.0GHz, Quad Core, 6MB, 95W, AM3), ASRock 870 870 Extreme3, DDR3 4GB 2000MHz PDP Patriot PGS Sector5 Low Voltage (2x2GB, DualDDR, CL9), Radeon HD6770 Sapphire 1024MB GDDR5, DP, HDMI, DVI, PCI-E 850/4800, SilentiumPC Brutus 410 Pure Black

wqdz690429546a.jpg Piszę poprawnie po polsku.

Opublikowano

Zrobisz mi jeszcze jedną sygneture dla kolegi? :D dałem ci + i 5

 

nick : »zέвēкτħēℓēğέиđ« , USA wschód 3, firma MMO

34xru3a.png
Opublikowano

"najpiękniejsze sygnatury"Qrva!Widziałem generatory online które wygenerowały ładniejszy syf od tego.On to robi w 2 minuty (maksymalnie, ja bym potrafił w 30 sekund takie cos, a w zasadzie nie, bo za brzydkie, takich nie potrafie. I tak mu gratuluje ze ma odwage to wrzucac na neta), nie ma ŻADNEGO skilla, nie ma o tym ŻADNEGO pojęcia, nie zna się w ogóle, więc jesli Ty piszesz że podobają Ci się, to pewnie sam GÓWNO WIESZ O GRAFICE.@NetTechDam ci taką radę.Jesli nie wykonasz przynajmniej 5 poradników do PhotoShopa CS5 (w całości, od podstaw), to się za to nie bierz.Zacznij od najłatwiejszego skończ na najtrudniejszym (10 minut+ jako VTuT).

 

Tak zgadłeś gówno się znam na grafice, ale dla mnie starczy taka sygnatura. A tak w ogóle tylko Net podjął się robieniem sygnatur.

A zresztą mi nie chodzi o to tylko o to, że nazywasz jego prace "syfem", przecież każdy się uczy... Miej trochę wyrozumiałości.

Opublikowano

maggot byłeś lepszym człowiekiem nie mając 800 postów a teraz myślisz że kox jesteś że wszystko umiesz taki kozak zrób fe na global 1 bez botów powodzenia

89135551.png
Opublikowano

maggot byłeś lepszym człowiekiem nie mając 800 postów a teraz myślisz że kox jesteś że wszystko umiesz taki kozak zrób fe na global 1 bez botów powodzenia

To może inaczej.

TY zrób FE na global1 bez botów, powodzenia.

Ja miałem.

 

@Down

Juz sie nie gniewam.

 

@ZiomixQ

Tak jak NetTechowi.

Nie rob innym do cholery sygnaturek skoro sam nie umiesz sobie. Ohyda.

 

@dredre

tu mnie rozsmieszyles ;D

Każdy w grafice się uczy. Ja, a nawet dudsonowa, pomimo tego że jest najlepsza z tego forum w te klocki.

ALE jeśli widzę taki SZAJS jaki prezentuje nam NetTech, to sorry ale musialem skomentowac. A teraz zastanów się Ty. Robiłbyś INNYM sygny w zupełnie obcym dla Ciebie programie graficznym, nie posiadając żadnych umiejętności? No chyba nie, racja?

 

I nie jestem złym człowiekiem . ;) Rozśmieszyła mnie po prostu nazwa tego tematu. ;)

550W OCZ Fatal1ty Modular SLI, AMD Phenom II X4 960T BOX (3.0GHz, Quad Core, 6MB, 95W, AM3), ASRock 870 870 Extreme3, DDR3 4GB 2000MHz PDP Patriot PGS Sector5 Low Voltage (2x2GB, DualDDR, CL9), Radeon HD6770 Sapphire 1024MB GDDR5, DP, HDMI, DVI, PCI-E 850/4800, SilentiumPC Brutus 410 Pure Black

wqdz690429546a.jpg Piszę poprawnie po polsku.

Gość Pan Maciek
Opublikowano

BonCKI rozwalil mu FE z addonem z glob. 1 :)

Opublikowano

To że autor tego tematu napisał że się uczy to odrazu odbierasz jako "chaczyk" by go zjechać , maggot idz na spacer usiądz na ławce i pomyśl z kąd tyle zła w tobie :)

Opublikowano

To może inaczej.

TY zrób FE na global1 bez botów, powodzenia.

Ja miałem.

 

Maggot a co to za problem zrobić fe na gl1?;>

Na gl1 grałem ok 2 lata w tym 1,5 bez botów

prawie 21 lvl 36pp top 100 żadna filozofia zrobić fe...

tylko trzeba grac mieć na to czas ...a nie każdy ma ;)

jakbym nie sprzedał konta pewnie dalej bym siedział w tym gównie i tylko żeby wbić w top 50

Ale zrozumiałem co to da?? nic z tego nie będę miał jedynie satysfakcje nic poza tym....

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...