Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Wykonuje nicki, sygnatury, avatary


NetTech

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

eh no dobra nie bede robil konkurencji :D,ale jak chcesz to Ci mogę fajne znaczki powysyłać :P

Wyslij na PW :P

 

`°•«JX•69•ÞVÞ•MΛŠTΞЯ»•°´

 

`°•«ѕтυℓ•ωαяу•вαмвυѕιє»•°´

 

`°•«รtย•ฬคгу•๒ค๓๒ยรเє»•°´

 

 

`°•ÐZIΛÐΣK★ZÎMΛ★ßΣŠŦ•°´

  • Odpowiedzi 106
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

☜會☞รђเzєг☜會☞

 

 

☼»๏ฬภє๔«☼

 

☞єяαgση☜

 

會мαggσт會

 

☼๓คﻮﻮ๏t☼

 

•ρα¢•мαη•

 

•קคς•๓คภ•

 

 

 

 

ภค ๔zเรเคן к๏ńςzє. ןยtг๏ к๏ł๏ 17:00 ןคк ๒є๔zเє ςzคร t๏ ק๏г๏๒เє ๔คlєן :)

Opublikowano

Saper 1 nick tygodniowo czytaj dokladniej a ja poprosze o przeorbienie DECO•COME•BACK

∂є¢σ•¢σмє•вα¢к

 

 

 

 

gαℓαχу•σηє

 

 

 

รคקєг•๏ภє

 

 

 

 

ηα ∂zιѕιαנ кσηιє¢ , яєѕzтє zяσвιє נυтяσ.

Gość Pan Maciek
Opublikowano

Ej, ale nie przerabiaj tak, ze 90% namefunk...

Opublikowano

evil ..................................................

evil to pała!

evil to pała!

evil to pała!

evil to pała!

Opublikowano

NetTech zjeżdżaj z tego tematu, nicków nie umiesz robić, jak ktoś będzie chciał to niech też podrzuci ! Co ci szkodzi?

Zgłaszaj sobie do Lorda Makina, mam to w dupie.

 

¨˜”°º•ŠHÎWΣИ•º°”˜¨

To to kopia ode mnie więc spierdalaj .

 

 

@dredre

Tak robi, ale w paincie . Nie wiem czy Ci się spodoba jego shit.

 

@NetTech

czy cię pojebalo?

mam mutacje, tzn . po. ;s

to ze mikrofon za 10 zl mi jebie troche glos nie znaczy ze mam 11 lat

ogarnij sie.

 

Wyjazd stąd konfidencie

550W OCZ Fatal1ty Modular SLI, AMD Phenom II X4 960T BOX (3.0GHz, Quad Core, 6MB, 95W, AM3), ASRock 870 870 Extreme3, DDR3 4GB 2000MHz PDP Patriot PGS Sector5 Low Voltage (2x2GB, DualDDR, CL9), Radeon HD6770 Sapphire 1024MB GDDR5, DP, HDMI, DVI, PCI-E 850/4800, SilentiumPC Brutus 410 Pure Black

wqdz690429546a.jpg Piszę poprawnie po polsku.

Opublikowano

Zrób mi nick: Oryginalny

We are Anonymous...

We are Legion...

We do not forgive...

We do not forget...

Expect Us...

Opublikowano

NetTech zjeżdżaj z tego tematu, nicków nie umiesz robić, jak ktoś będzie chciał to niech też podrzuci ! Co ci szkodzi?

Zgłaszaj sobie do Lorda Makina, mam to w dupie.

 

 

 

To to kopia ode mnie więc spierdalaj .

 

 

@dredre

Tak robi, ale w paincie . Nie wiem czy Ci się spodoba jego shit.

 

Maggot, wynos się z tego forum , obrażasz wszystkich, wyżywasz się, minusy dajesz. A jak na ts wbiłes, to jakos kozak nie byłes. 15 latek bez mutacji - brawo. Masz maxymalnie 11 lat. I, żebys wiedział. Wysle makinowi, cały twój spam, wszelkie twoja obrazy. Dostaniesz za swoje. Pozatym, łamiesz regulamin:

 

1. Zabrania się zamieszczania na Forum i rozpowszechniania materiałów zawierających treści ogólnie przyjęte jako niewłaściwe, m.in. treści obraźliwych, pornograficznych, nienawistnych, zawierających groźby, nawołujące do ksenofobii, rasizmu, antysemityzmu, konfliktów między narodami a w szczególności niezgodnych z polskim prawem.

 

2. Użytkownik jest zobowiązany do ważenia swoich wypowiedzi, tak by nie obrażały uczuć oraz przekonań innych.

 

 

 

4. Użytkownik, który swoimi wypowiedziami będzie zaniżał poziom dyskusji Forum lub spójność wątków, w szczególności poprzez: - pisanie postów odbiegających znacząco od tematu głównego - niestosowanie się do zasad ortografii - wulgarne wypowiedzi - wypowiedzi tzw. zaczepne pod adresem innych Użytkowników - wypowiedzi, które w swej treści mogą burzyć porządek i relacje między Użytkownikami Forum - pisanie językiem niezrozumiałym lub budzącym wątpliwości, co do intencji - wypowiedzi zaburzające poprawną komunikację między Użytkownikami Forum, - odsyłanie Użytkowników do innych serwisów w celu uzyskania odpowiedzi, może zostać upomniany prywatnie, publicznie, może otrzymać negatywną reputację, może otrzymać oficjalne ostrzeżenie, może zostać zablokowany na czas określony lub nieokreślony, a w ostateczności nawet usunięty z listy użytkowników Forum.

 

P.S. Co na drozszy cie niestac, bo mama 15 latkowi nie pozwala dorobic. Nie martw sie tata kupi kredki i mikro.

Opublikowano

NetTech zrobisz mi tą nazwę? Proszę ;D

 

Oryginalny

 

UPx Masz racje Net. Teraz Maggot zrobił się bezczelnym bachorem który umie tylko wyzywać ;/ . Maggot ogarnij się proszę

We are Anonymous...

We are Legion...

We do not forgive...

We do not forget...

Expect Us...

Opublikowano

NetTech zrobisz mi tą nazwę? Proszę ;D

 

Oryginalny

 

UPx Masz racje Net. Teraz Maggot zrobił się bezczelnym bachorem który umie tylko wyzywać ;/ . Maggot ogarnij się proszę

Bo co kurwa ? pobijesz mnie ? - tekst nettecha

 

Będę taki sam jak K@mel, a co tam.

Skoro chcecie robić "antymaggotteamy" to powodzenia.

 

 

Zeby nie bylo spamu.

Przerób mi nick

Come To Daddy

 

spadam stąd dziewczynki .

Życzę niepowodzenia Saperowi, K@melowi i NetTechowi na tym forum.

550W OCZ Fatal1ty Modular SLI, AMD Phenom II X4 960T BOX (3.0GHz, Quad Core, 6MB, 95W, AM3), ASRock 870 870 Extreme3, DDR3 4GB 2000MHz PDP Patriot PGS Sector5 Low Voltage (2x2GB, DualDDR, CL9), Radeon HD6770 Sapphire 1024MB GDDR5, DP, HDMI, DVI, PCI-E 850/4800, SilentiumPC Brutus 410 Pure Black

wqdz690429546a.jpg Piszę poprawnie po polsku.

Opublikowano

Ale słuchaj czy ja cię obraziłem cię ? Pobiłem ci rodzinę ? Weź się ogarnij.... z resztą nic nie chcę robić. Nie mam nic do ciebie tylko te twoje wyzwiska mogą obrazić...

We are Anonymous...

We are Legion...

We do not forgive...

We do not forget...

Expect Us...

Opublikowano

Bo co kurwa ? pobijesz mnie ? - tekst nettecha

 

Będę taki sam jak K@mel, a co tam.

Skoro chcecie robić "antymaggotteamy" to powodzenia.

 

 

Zeby nie bylo spamu.

Przerób mi nick

Come To Daddy

 

spadam stąd dziewczynki .

Życzę niepowodzenia Saperowi, K@melowi i NetTechowi na tym forum.

 

 

 

 

 

 

Ludzie niemam zamiaru zakładać specialnie tematu ale proszę o kulture ja w waszym wieku spędzałem cały czas na dworze nie przed kompem , więc ogarnijcie sie proszę.

Opublikowano

@dredre

 

Robie sygny, może nie najlepsze, bo sie dopiero ucze, ale robie. I nie w bylejaki Paincie :P Tylko w Photoshopie CS5

 

 

•яє∂•Ðєνιℓ•23•

 

 

 

@seba

 

zara zrobie, szukam pomysłu :)

Opublikowano

Ludzie niemam zamiaru zakładać specialnie tematu ale proszę o kulture ja w waszym wieku spędzałem cały czas na dworze nie przed kompem , więc ogarnijcie sie proszę.

tez bylbym na dworze gdyby nie to ze wszyscy graja na kompie

takie czasy .. zjebane.

latem mnie nie bedzie.

550W OCZ Fatal1ty Modular SLI, AMD Phenom II X4 960T BOX (3.0GHz, Quad Core, 6MB, 95W, AM3), ASRock 870 870 Extreme3, DDR3 4GB 2000MHz PDP Patriot PGS Sector5 Low Voltage (2x2GB, DualDDR, CL9), Radeon HD6770 Sapphire 1024MB GDDR5, DP, HDMI, DVI, PCI-E 850/4800, SilentiumPC Brutus 410 Pure Black

wqdz690429546a.jpg Piszę poprawnie po polsku.

Opublikowano

Ładnie ;* może sygne byś zrobił :D ?

We are Anonymous...

We are Legion...

We do not forgive...

We do not forget...

Expect Us...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...