Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Wykonuje nicki, sygnatury, avatary


NetTech

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Serwer garena Firma MMO :D

Nick:►мαѕтєя•ρνρ◄

We are Anonymous...

We are Legion...

We do not forgive...

We do not forget...

Expect Us...

  • Odpowiedzi 106
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Serwer garena Firma MMO :D

Nick:►мαѕтєя•ρνρ◄

Od razu mówię, że się uczę :)

 

sebajp.png

Zobacz mnie :)

http://img13.imageshack.us/img13/6462/sebajp.png

Opublikowano

Sweet sygna :D

We are Anonymous...

We are Legion...

We do not forgive...

We do not forget...

Expect Us...

Opublikowano

Dzięki ,może być :D dałem ci + i zaraz 5 daje :D

Jak możesz to zrób jeszcze inny wzór ;)

A sygne byś zrobił ?:D

34xru3a.png
Opublikowano

Dzięki ,może być :D dałem ci + i zaraz 5 daje :D

Jak możesz to zrób jeszcze inny wzór ;)

A sygne byś zrobił ?:D

Serwer, i firma

Opublikowano

Zrobiłbyś sygnę z napisem KANTOSZEKASD ? (chodzi o klimaty darkorbit)

napis, jako tytuł , czy nick/

Opublikowano

KANTOSZEKASD to jako tytuł a na dole w prawym rogu SaperMT2 MPC User

Tytuł, na zasadzie żółty nad nickiem, czy tytuł pracy :P

Opublikowano

Yyyyy...

Tak btw. to temat o sygnach czy o nickach?

 

Przerób mi nick o to on : tylkoniezgeneratorka^^

 

Xantos:

xantos.png

Łap

http://img263.imageshack.us/img263/4379/xantos.png

 

Sekhmet:

 

♥туℓкσ♥ηιє♥z♥gєηєяαтσякα♥

Gość Pan Maciek
Opublikowano

Bo co kurwa ? pobijesz mnie ? - tekst nettecha

 

Będę taki sam jak K@mel, a co tam.

Skoro chcecie robić "antymaggotteamy" to powodzenia.

 

 

Zeby nie bylo spamu.

Przerób mi nick

Come To Daddy

 

spadam stąd dziewczynki .

Życzę niepowodzenia Saperowi, K@melowi i NetTechowi na tym forum.

NetTech zjeżdżaj z tego tematu, nicków nie umiesz robić, jak ktoś będzie chciał to niech też podrzuci ! Co ci szkodzi?

Zgłaszaj sobie do Lorda Makina, mam to w dupie.

 

 

To to kopia ode mnie więc spierdalaj .

 

 

@dredre

Tak robi, ale w paincie . Nie wiem czy Ci się spodoba jego shit.

 

@NetTech

czy cię pojebalo?

mam mutacje, tzn . po. ;s

to ze mikrofon za 10 zl mi jebie troche glos nie znaczy ze mam 11 lat

ogarnij sie.

 

Wyjazd stąd konfidencie

tez bylbym na dworze gdyby nie to ze wszyscy graja na kompie

takie czasy .. zjebane.

latem mnie nie bedzie.

 

Wiesz lubilem cie, ale teraz coraz mniej zaczynam...

Wez sie ogarnij, nie wyzywaj wszystkich i nie spamuj...

Co 2 konto ci juz zniszczyli? Trudno, takie rzeczy w tej grze sie zdarzaja!

Nie chcesz, to nie graj, ale tu nie rob syfu, i idz na ten dwor... Ja z kolegami

w noge gram se codziennie, i co ze jest chlodno? Bluza, dresy i jazda :)

 

Przerob mi cos z:

KidMod

Bo to fajnie wyglada :)

Opublikowano

Maggot kiedyś był fajny ale kiedyś było kiedyś (precyzując w czasach kiedy najbardziej rozwiniętymi organizmami były glony)

Maggot teraz wyzywa wszytkich i za wszystko a sam nie jest lepszy

 

 

 

NetTech dzięki :) leci + i 5

Opublikowano

Wiesz lubilem cie, ale teraz coraz mniej zaczynam...

Wez sie ogarnij, nie wyzywaj wszystkich i nie spamuj...

Co 2 konto ci juz zniszczyli? Trudno, takie rzeczy w tej grze sie zdarzaja!

Nie chcesz, to nie graj, ale tu nie rob syfu, i idz na ten dwor... Ja z kolegami

w noge gram se codziennie, i co ze jest chlodno? Bluza, dresy i jazda :)

 

Przerob mi cos z:

KidMod

Bo to fajnie wyglada :)

☜★☞кเ๔♥๓๏๔☜★☞

Opublikowano

Zrób Fajny Nick Own3d

A ty Grasz może na PL3 ??

Podoba Ci się? Daj -

 

[†]1 Post[†]

[†]5 Postów[†]

[†]10 Postów[†]

[†]25 Postów[†]

[†]50 Postów[†]

[•]100 Postów[•]

[•]200 Postów[•]

[•]300 Postów[•]

[•]400 Postów[•]

[•]500 Postów[•]

[•]600 Postów[•]

[•]700 Postów[•]

[•]800 Postów[•]

[•]900 Postów[•]

[•]1000 Postów[•]

 

electro.gif

Opublikowano

dlugo mam czekac na evila?

★єνιℓ★

 

 

 

 

☜★☞๏ฬภє๔☜★☞

 

 

@Up

 

Nie na PL1

Gość Pan Maciek
Opublikowano

☜★☞кเ๔๓๏๔☜★☞

 

Thx, slitasny, szkoda ze mi kwadraty pokazuje xD

Mam nadzieje, ze w grze tak nie bedzie :)

 

@Offtop

A jaka firma :)?

Opublikowano

Thx, slitasny, szkoda ze mi kwadraty pokazuje xD

Mam nadzieje, ze w grze tak nie bedzie :)

 

@Offtop

A jaka firma :)?

PL1 MMO Klan: !GF :)

 

 

@TOP

@UP

a tam serduszko jest :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...