Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Download]Pliki Serwerowe Bukkit (Edit By Nismons)


NismonS

Co mam dalej robić?  

247 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy mam:

    • Kontynuowa? swoj? edycj? plików. S? super i z nich korzystam!
    • We? mi id? st?d! Nie kontynuuj tego badziewa! Inni na forum ci? przerastaj?!
    • Nie mam zdania. Jak lubisz to kontynuuj.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Bym zmienił, ale tu już mam zapisaną sql, i nie chce jej tracić

refy w sygnie RMCF1902

  • Odpowiedzi 1,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

To weź zapisz se Mysql na dysku, następnie przenieś sobie to na inny Hosting :)

 

Mogę ci w tym pomóc, jakbyś chciał to wal na PW, przenosiłem już 3 razy moją domene z 3 różnych hostingów, więc prościzna :P

963711463719651277415.png

|<|®Krzysztofa®|>|




Opublikowano

U ciebie. Mi wszystko działa. Nigdy nie wstawiam nie sprawnych plików.

refy w sygnie RMCF1902

Opublikowano

Nie da się na bukkit wgrać modów!

refy w sygnie RMCF1902

Opublikowano

Sorry, ze post pod postem. A można do zwykłego serwera wgrać bukkita? :D Boostera nie da się zrobić, tzn. 2 wózki koło siebie

Opublikowano

Bukkit to mod serwer. Czyli taki u już zmodowany klient, tak jakby. Tylko że to klient serwera. Na oryginalne pliki od minecraft wgrywasz mody, tu wgrywasz plugins.

refy w sygnie RMCF1902

Opublikowano

Hmm... A znasz pluginy na "planes"? Podobno są, ale ja znaleźć nie mogę :( Lub przynajmniej na polskie znaki...

Opublikowano

Nie piszcie mi na PW, bo i tak nie odpowiadam xD Jeśli chcesz w miarę szybkiej odp napisz ze strony.

refy w sygnie RMCF1902

Opublikowano

dziala to na piratach?

 

A czemu ma nie działać?

Jak masz pirata to tylko w server.properities ustawiesz online=mode= na false

MPCForum... jak dawno mnie tu nie było.

Opublikowano

Witam,

mam pytanie? co zrobić gdy już wszystko ustawie i chce włączyć serwer to wyskakuje mi ,,system nie może odnaleźć określone ścieżki.

Aby kontynuować naciśnij dowolny klawisz..."

 

proszę o pomoc na ten temat ponieważ już nie wiem co mam zrobić.

Opublikowano

Witam,

mam pytanie? co zrobić gdy już wszystko ustawie i chce włączyć serwer to wyskakuje mi ,,system nie może odnaleźć określone ścieżki.

Aby kontynuować naciśnij dowolny klawisz..."

 

proszę o pomoc na ten temat ponieważ już nie wiem co mam zrobić.

 

Jak masz 32bit , weź 64bit , jak masz 64 to 32 :)

Pozdrawiam Micro

Opublikowano

mam błąd , tzn mimo ze w serwer proporties mam online mode false i tak nie moge wejsc bo nie mam premium , o co kaman ?

,,Bo bez adrenaliny życie jest nudne" ~Ja.

4tx441.jpg

 

Opublikowano

pisałem na gg, pw ale widze że i tak masz mnie w dupie...

Powiesz mi w koncu jak zablokowales kolory na czacie dla gracza? :)

p o m a t u r z e c h o d z i l i ś m y n a k r e m ó w k i

Opublikowano

up@

 

musisz zmienic nazwe mapy

i dac sobie uprawnienia w permission na admina

to ci admin bedzie pisac :)

Pomogłem daj +? zapewne zminusujesz, ale to zależy od ciebie..

bo przecież nie każdy jest dzieckiem..

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...