Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut]Nie Działa Ci Hack A Komuś Tak ? Sprawdz :) / Jak Poprawnie Odpalić Expiseasy


boooooo

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam jest wiele tematów o tym że im nie działają jakieś hacki a odpowiedzi do nich są ciągle te same i niepotrzebne wbijanie postów . Dlatego tutaj postaram się opisać wszystko co będzie potrzebne żeby hack zadziałał :

 

Więc zaczynamy :

 

1.Nie działa ci hack ?

 

-odinstaluj i zainstaluj Metin2 od nowa (najczęściej pisany post)

-spatchuj Metin2

-Zainstaluj Metin2mod (od Kamera)

http://hotfile.com/dl/107294686/19affc2/Metin2mod_pl_24022011.exe.html

-odpal przez obejście

-pobierz hshield6 ze strony metin2 i wrzuć do folderu Metin2

http://hotfile.com/dl/106460303/79ee253/hshield6.rar.html

-wyłącz swojego anty wirusa

-zablokuj 2 pliki w hshield poprzez plik lock.exe

http://www.speedyshare.com/files/27016623/Lock.exe

Skan

http://www.virustotal.com/file-scan/report.html?id=d212d5e91e13cc77d115a4ff3ecd00c3f51da151833a9102fd1c822f90240f05-1296882187

Użyj również tego poradnika jak zablokować Hshield

http://www.mpcforum.pl/topic/276539-megatut-blokowanie-hs/

Poradnik blokowania HS by ViruS181

 

 

 

 

 

Jak zrobić obejście ? Jest wiele sposobów :

 

 

2.Sposoby

a)poprzez odpalanie pliku .bat

b)odpalanie poprzez plik .exe

 

sposób a)

 

-tworzymy notatnik w folderze Metin2 lub na pulpicie ( można gdziekolwiek)

-wchodzimy do notatnika i wpisujemy

metin2client.bin

-w notatniku znajdujemy na górze w pasku napis

plik

-naciskamy na to i klikamy

zapisz jako

-gdy się pokaże ramka gdzie zapisać plik szukamy tam takiego paska gdzie trzeba wpisać nazwe pliku

-wpisujemy np obejscie.bat

.bat

(obowiązkowo musi być po nazwie pliku )

-dajemy żeby zapisało np Pulpit

-ten plik co zapisało nam na pulpicie kopiujemy to i wklejamy do folderu Metin2

-gdy już wkleiliśmy do folder ten plik odpalamy go i czekamy aż pokaże się okno Metin2 i gramy

 

sposób B)

 

-wchodzimy do swojego folderu Metin2

-kopiujemy plik z rozszerzeniem .BIN czyli kopiujemy plik

metin2client

-wklejamy go na pulpit lub gdzieś

-pakujemy go do paczki rar do archiwum

-gdy już mamy archiwum wchodzimy do niego i powinien znajdować się plik

metin2client.bin

-to klikamy na niego i zmieniamy jego nazwe bardziej końcówkę z

metin2client.bin

na

metin2client.exe

-odklikamy w jakieś inne miejsce i zaraz plik zmieni się w plik .exe

-gdy już mamy ten plik wchodzimy do folderu Metin2 i wklejamy go

-odpalamy ten plik

metin2client

ale juz z rozszerzeniem .exe i cieszymy się obejściem

 

 

 

3.Często cie wylogowuje z gry ? i nie chce ci się logować co 15 min ? jest na to sposób

 

 

-pobierz ze strony Metin2mod.tk autologin albo z tego llinka

http://www.duckload.com/download/1396938/AutoLogin.rar

(jest to ze strony Kamer'a)

-gdy włączysz autologin wyskoczy czy ramka z pustymi polami . To robisz tak

-widzisz napis Login - tam wpisujesz swój login do konta

-widzisz napis Hasło - wpisujesz swoje hasło do konta

-widzisz napis Numer Serwera - wpisujesz tam numer swoje serwera na którym grasz np. Onyks czyli 08 lub 8

-widzisz napis Kanał - wybierasz na jakim ch będziesz się logował tam gdzie wolisz czy mniej ludzi czy więcej ludzi

-widzisz pole do zaznaczenia Auto Wybór Postaci :

-1 oznacza ta postac co stoi na środku po zalogowaniu sie (postac 1)

-2 idzie na drugą postać w PRAWO(postac 2)

-3 idzie w Prawo od postaci drugiej (postac 3)

-4 idzie w Prawo od postaci Trzeciej (postac 4)

-widzisz pole do zaznaczenia Autologowanie - automatycznie loguje sie na serwer

-Na razie teraz nie klikamy

Zapisz

, gdyż klikniemy Zapisz wyskoczy nam

 LOG

-klikamy Start Game

-wymazujemy napis

Metin2mod.bin

i wpisujemy

Metin2client.exe

(wpisujemy to jeśli ktoś ma metin2mod jeżeli nie robi tak jak napisałem poniżej)

-włączyło nam się okno z grą i zostawiamy tak jak jest

-automatycznie wyłączył nam się autologin

-włączamy znów autologin

-wpisujemy wszystkie dane

-zaznaczamy wszystko

-teraz dajemy

zapisz

-i dajemy

Start Game

-wymazujemy napis

Metin2mod.bin

i wpisujemy

Metin2client.exe

-włączy nam się drugie okno metina po czym zauważymy że sam się na loguje

-a tamte wcześniejsze okno metina można już wyłączyć :)

 

I teraz tak wyskoczy ramka z napisem

Metin2mod.bin

i :

 

-jeśli mamy zainstalowanego metin2mod w metin2 to w ramke wpisujemy nic innego jak

metin2client.exe

 

-jeżeli mamy samo obejście z rozszerzeniem czyli z końcówką .bat robimy tak:

-usuwamy ten napis z ramki

metin2mod.bin

i wpisujemy

metin2client.bin

 

-Jeżeli mamy obejście z rozszerzeniem czyli z końcówką .exe robimy tak :

-usuwamy napis z ramki

Metin2mod.bin

i wpisujemy

nazwa spolszczenia i .exe czyli obejście.exe

 

 

4.Nie działa ci ten słynny exp bot expiseasy ? to zrób kombinację kilku plików

:) pomogę ci w tym

 

 

To co potrzebne:

 

-ExpisEasy

http://www.duckload.com/download/2555275/ExpIsEasy_v2.rar

- ze strony Kamer'a

-Autologin

http://www.duckload.com/download/1396938/AutoLogin.rar

- ze strony Kamer'a

-Metin2mod

http://hotfile.com/dl/107294686/19affc2/Metin2mod_pl_24022011.exe.html

- ze strony Kamer'a

(uwaga : wyszła nowa wersja . Został podany świeży link . z tamtym starym modem wyskakiwały błędy z PC i root)

-Metin2

http://www.metin2.pl/

- ze strony Metin2PL ^^

-Peleryna (hack który przyciąga moby do siebie)

http://www.speedyshare.com/files/27021813/Peleryna.rar

skan

http://www.virustotal.com/file-scan/report.html?id=8143dd03d414dcdbcf7f3992a6dd6c4f7031a861a22dd45358c9ae14b58c9bd1-1298401125

hshiled6 ze strony kamera ;) skana nie daje ;)

http://hotfile.com/dl/106460303/79ee253/hshield6.rar.html

 

 

To zaczynamy :

 

-Instalujemy Metin2

-Instalujemy Metin2mod do folderu z Metin2 , który nie dawno zainstalowaliśmy

-usuwamy cały folder hshield z folderu Metin2PL

-pobieramy plik rar hshiled6

-jak już pobraliśmy otwieramy go

-w środku będzie folder hshiled6

-zaznaczamy go i przeciągamy do folderu Metin2PL (teraz nie powinno być błędu z plikami PC lub root )

-wkładamy pobrany przez nas Autologin do folderu Metin2

-robimy nowy folder o nazwie ExpisEasy

-robimy również folder Peleryna

-otwieramy paczki rar które pobraliśmy

-[ExpisEasy]2 pliki bez instrukcji.txt przekładamy do tego folderu co zrobiliśmy czyli ExpisEasy

-[Peleryna]- przekładamy pliki z paczki rar do folderu Peleryna

-uruchamiamy Injector - Perx ( jeżeli masz viste lub windows 7 uruchom jako administrator)

-tam gdzie jest napis What to inject usuwamy napis

Gunz.exe

i wpisujemy

metin2client.exe

-tam gdzie pisze Add to inject list naciskamy obok guzik Browse i szukamy w naszym folderze ExpisEasy pliku ExpIsEasy naciskamy go 2 razy bardzo szybko , znów naciskamy Browse i szukamy pliku

[uG] Mobber Hack v2.0

i też naciskamy 2 razy szybko

-w tej ramce powinny być 2 hacki czyli powinno pisać ExpisEasy.dll i [uG]Mobber Hack v2.0

-gdy zainstalowaliśmy Metin2mod do folderu z metin2 powinien również pojawić się plik

metin2client.exe

prawdopodobnie nie bedzie widać .exe

-uruchamiamy ten plik

metin2client.exe

i zaraz po uruchomieniu pojawia się okno ExpisEasy

-logujemy się na postać i i nic nie ruszamy w ustawieniach

-wpisujemy /autopot

-i dajemy ile % ma być żyć żeby zaczął się potować

-wpisujemy /buff

-i tam są do zaznaczenia 4 kwadraciki to znaczy że jak zaznaczymy ten pierwszy to będzie klikać nam 1

-to zaznaczamy wszystkie 4 kwadraciki

-auto wstawanie jak kto woli on/off

-naciskamy guzik f6 lub wpisujemy /hack

-naciskamy autopickup ale nie tego z (DH)

-idziemy tam gdzie mamy expić

-w ExpisEasy naciskamy start i przechodzimy do hacka [uG]Mobber Hack v2.0 ponieważ 2 hacki powinny odpalić się równocześnie gdy włączyliśmy metin2client.exe

-tam w sekundach nic nie zmieniamy naciskamy guzik

Mob

i zaraz po tym

Start

 

I teraz postać będzie sama biła , sama się potowała , sama używała skilli , sama zbierała drop , i sama lurowała mobki :)

 

 

5.Wylogowuje cię z gry co 10 sek ? to nie problem

;)

 

 

1.wejdz do folderu z metin2

2.odpal plik (taką jakby żółtą kaczką ) o nazwie

PatchUpdater

3.pokaże się ramka ze znakami ???? i guzikiem OK

4.naciskamy ok

5.będzie nam patchować

6.jak skończy patchować naciskamy guzik Start Game (czy coś bo nie zwracałem na to uwagi)

7.zacznie się torentować

8.jak skończy się torentować pokaże się ramka z grą

9.logujemy się i patrzymy czy jest wszystko ok i czy nas nie loga

10.jak już sprawdziliśmy i jest git to robimy dalej

11.pobieramy metin2mod ze strony Kamer'a

http://hotfile.com/dl/107294686/19affc2/Metin2mod_pl_24022011.exe.html

(uwaga:nowa wersja . Świeży link)

12.instalujemy metin2mod do tego folderu z Metin2 co go spatchowaliśmy i z torentowaliśmy

13.jak się wszystko zainstalowało to szukamy pliku

metin2client

(ważne : proszę odpalać przez ten plik ponieważ jak odpali się prawdopodobnie przez spolszczenie to będą błędy typu spatchuj pliki root lub PC ;)

plikmetin2.jpg

14.jak go znaleźliśmy odpalamy go i mamy już działającego metka z modem

 

Najlepsze jest to że wszystkie funkcje działają jak przed aktualizacją ;)

 

 

Mam nadzieję że pomogłem :)

 

Jeśli tak daj +

 

@edit

 

Zmieniłem trochę wygląd żeby było można się połapać gdzie co jest ;) chyba nie macie mi tego za złe ? jeśli nie i ci to pomogło daj +

 

@po za temat

 

Mam już fajny pomysł że będzie można expic bez ExpisEasy tylko potrzebuje tylko programu który by naciskał spacje co 0,5 sek lub szybciej :)

da5e9f82fbb05240438e374847f4a6f9.gif

  • Odpowiedzi 91
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Ja to sam pisałem ;) pisałem to około 1,5 godziny bo sam jeszcze musiałem sprawdzić czy dobrze pisze żeby komuś nie zaszkodzić a ty już mi dajesz - ?

da5e9f82fbb05240438e374847f4a6f9.gif

Opublikowano

Nawet jeżeli zryte to nie z tego forum.

Nie każdy wchodzi na inne fora

 

Poradnik co prawda mi się nie przyda ale masz +

Opublikowano

Mam nadzieję że komuś poradnik się przyda nawet zielonym ;) ten mój poradnik pisałem ze szczegółami ;) i jeśli coś zapomniałem napisać proszę napisać a ja to dodam ;)

da5e9f82fbb05240438e374847f4a6f9.gif

Opublikowano

@odświeżam

 

 

Zauważyłem że jest problem z autologinem , gdyż daje się opcje zapisz i Game start pokazuje się ramka z grą i wyskakuje błąd

LOG

 

@edit

 

Naprawione Autlogin . Teraz można już robić zgodnie z instrukcją ;)

da5e9f82fbb05240438e374847f4a6f9.gif

Opublikowano

wszystko ladnie napisane +

MoJe TuTy :

 

http://www.mpcforum.pl/topic/413977-cheat-op7hack-d3d-menu-public-15/page__p__2943744__fromsearch__1#entry2943744

 

 

 

 

 

 

Zbieram ----

 

 

1311276250-U368380.jpg

Opublikowano

Dziękuję wszystkim za + .

 

@edit

 

Kto przy wszystkich postach dał mi - ? ehh co za ludzie nie wychowani !!

da5e9f82fbb05240438e374847f4a6f9.gif

Opublikowano

@Edit

 

Przepraszam za duble posta ale nie było tych wszystkich tematów z problemami jak by zajrzeli do tutka ;) (jak myślisz że mam racje daj + )

 

Ehhh . Dlaczego piszecie tyle tematów z jednym problemem skoro napisałem tutka jak naprawić metka lub zrobić żeby zadziałał hack ;) Przyznaje że tytuł tutka jest trochę inaczej napisany ale gdy metek ci nie działa ( nie musi być hack ) to możesz również skorzystać z tego TUT'A ;)

da5e9f82fbb05240438e374847f4a6f9.gif

Opublikowano

@up

 

zrób tak jak ci pisze

 

1.spatchuj Metin2

2.ztorentuj Metin2

3.odpal i zaloguj się na postać i sprawdź czy nie kicka (na 99,9% nie będzie cię kickało)

4.pobierz metin2mod ze strony metin2mod.tk

http://hotfile.com/dl/107148129/009b986/Metin2mod_pl_24022011.exe.html

5.zainstaluj tego metin2mod w tym folderze Metin2 co go spatchowales i ztorentowałeś

6.jak zainstalowałeś odpal plik metin2client

da5e9f82fbb05240438e374847f4a6f9.gif

Opublikowano

@up patrz to co napisałem nad tobą ;) jeśli to zrobisz wystarczy że odpalisz metin2mod przez plik metin2client i jak bedziesz sie logował to będziesz mieć ramke z odpychaniem mobów ;) naciskach off logujesz sie i już po sprawie ;)

da5e9f82fbb05240438e374847f4a6f9.gif

Opublikowano

www.Metin2mod.tk

 

Juz jest działający mod sam testowałem i wszystko działa tylko problemy mam z FB wie ktoś jak to zrobić ?

18706.png
Opublikowano

@up

 

Grzebałeś coś przy plikach PC . Spatchuj i z torentuj Metin2PL i będzie wszystko chodzić jak należy ;)

 

Dodałem do poradnika "co zrobić żeby nas nie kickało co 10 sek"

da5e9f82fbb05240438e374847f4a6f9.gif

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...