Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut]Nie Działa Ci Hack A Komuś Tak ? Sprawdz :) / Jak Poprawnie Odpalić Expiseasy


boooooo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 91
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

@2up

 

Bo jak zainstalujesz metin2mod będzie takie coś jak obejście nie których zabezpieczeń

 

jak zainstalujesz metin2mod to zainstaluje ci 1 z lepszych obejsc jakie można zrobić

 

czyli ten plik sie nazywa metin2client.exe

 

pobierz ten hshield6 ze strony Kamera

http://hotfile.com/dl/106460303/79ee253/hshield6.rar.html

da5e9f82fbb05240438e374847f4a6f9.gif

Opublikowano

Mi wyświetla że CH... i jak się łącze to oczywiście błąd

reinstal czy co?:D

21939.png18706.png

200 Postów[X]

250 Postów[X]

300 Postów[X]

400 Postów[X]

slidbar.gif

 

 

Kiedyś zbierałem -

A teraz Like

Opublikowano

@2up

 

Jak spróbujesz to nic się nie stanie ;) być może i ci jeszcze zadziała ;)

 

@up

 

usuń folder hshield z folderu metin2 i włóż te pobrane hshield do metin2

da5e9f82fbb05240438e374847f4a6f9.gif

Opublikowano

Znów ten sam błąd, nie wiem robić jeszcze raz? nigdy wcześniej nie widziałem tego błędu...

niestety mam to samo co kolega up cos chyba nie jest tak jak ma byc skoro i mnie to nie dziala metek byl swiezy i spatchowany

Opublikowano

mi wszystko działa ;) nie wiem dlaczego wam nie ;(

bede jeszcze probowal zmiany plikow ale jak na razie po aktualizacji chyba i tak tylko easymetin2 dziala poprawnie (sprawdzalem)

edit

jak narazie udalo mi sie obejsc blad ale jest nastepny problem kicka mnie sprawdze twoj tut jesli sie nie uda to bede sam probowal to obejsc

Opublikowano

Chyba już wiem o co chodzi :)

 

Proszę usunąć cały folder hshield z folderu Metin2PL

 

Pobrac hshield6 ze strony kamera to skana nie daje ;)

http://hotfile.com/dl/106460303/79ee253/hshield6.rar.html

 

Jak się pobrało wkleić całą zawartość rar hshield do folderu z metin2 i odpalić przez metin2client.exe

 

Wyszedł nowy mod ;) dlatego były błędy z plikami ;) pobierzcie nowego moda

http://hotfile.com/dl/107294686/19affc2/Metin2mod_pl_24022011.exe.html

da5e9f82fbb05240438e374847f4a6f9.gif

Opublikowano

@up

 

To były problemy ze starym modem prawda ? skorzystałeś z tego linku co podałem parę min temu ? tak ?

da5e9f82fbb05240438e374847f4a6f9.gif

Opublikowano

Do booooo

Nie wiem bo mam błąd po włączeniu moberna ??????????. możliwe że dla tego że nic nie blokowałem żadnego hs itp, czy się mylę>?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...