Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut]Nie Działa Ci Hack A Komuś Tak ? Sprawdz :) / Jak Poprawnie Odpalić Expiseasy


boooooo

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Naprawiłem i teraz nie mogę włączyć expiseasy, da sie mobern, moda itp. pisze ... errolog 64bit długi błąd

  • Odpowiedzi 91
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Mi też nie działa , zrobiłem wszystko tak jak tucie , ale expiseasy nie działa , po uruchomieniu przez metin2client.exe wyskakuje okienko ze znakami zapytania i opcjami "tak" "nie"(po uprzednim włączeniu injectora)

Blokowałem też hs'a i to samo

Opublikowano

@Tequin

 

na pulpicie klikasz prawy przycisk myszy --> dajesz nowy ---> jak nie masz notatnika to szukasz możliwe że masz text dokument lub coś ;) i rób dalej zgodnie z instrukcja

jak chcesz to moje gg : 9495509

 

@Mefiu4ever

 

W tutcie masz "nie działa ci hack"

 

-podany hshield6 od kamera . Usuń w swoim folderze cały folder hshield i wklej tego od kamera hsheild6

-zablokuj 2 pliki w folderze hshield za pomocą pliku lock.exe (podałem tam link)

 

@thola1221

 

Niestety chyba ci nie pomogę bo nie wiem co robiłeś że wystąpił ci ten błąd :)

 

@Omfa

 

To zrób tak ;)

 

1.wejdz na metin2modpl

2.zaloguj sie na postać

3.wejdz do gry

4.niech twoja postać stoi w grze

5.przejdz do folderu z ExpisEasy

6.uruchom perx przez administratora

7.jak wcześniej wybrałeś ExpIsEasy

8.to automatycznie włączy ci hacka

9.sprawdź czy działa

da5e9f82fbb05240438e374847f4a6f9.gif

Opublikowano

Wiesz co może się udać tylko mnie loga co 10 sek, a jak przepatchuję to potem już nie włączę nic bo LOG jest w jakiej kolejności to trzeba, by nie logało co 10sek ,15min i działało

Opublikowano

Wiesz co może się udać tylko mnie loga co 10 sek, a jak przepatchuję to potem już nie włączę nic bo LOG jest w jakiej kolejności to trzeba, by nie logało co 10sek ,15min i działało

Czy trzeba patchować na początku, nie weim

Opublikowano

A ja mam następujący problem, a mianowicie:

Uruchamiam Injector-Perx, wpisuje tam te expiseasy i ugmober.

Włączam metin2client.

Odpala mi się bot, a po chwili jakiś błąd z clientem i ramka z ?????

Robiłam wszystko jak w poradniku ;/

mylove.gif

Gość keman111
Opublikowano

dzięks

bardzo mi sie przyda :P

masz +

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...