Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Pliki Serwerowe 2010 Od xxxxPl Zrobione W Całości .


AreYouKidMe?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Up dzięki za linka ;d tylko,że z mcncc.pl będzie pobierał zajebiście a z megaupload ^^ sam wiesz ale ok dla tych jak nie wiedzą jak scalić przyda się. Już dodaje do tematu

  • Odpowiedzi 483
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

@ Foggy masz to napisane 3 posty wyżej lub w 1 poście na samym dole ...

 

@@ A co do plików mam takie pytanko są zabezpieczone przed gm mode ?

18706.png

25601024773252.gif

Opublikowano

a ja mam problem , mianowicie jak scaluje to total comanderem to wyskakuje :http://img195.imageshack.us/f/bladvhd1.jpg/a potem jak już mam plik .rar to jak wpisuje hasło mcncc.pl i jak dojdzie do mniej wiecej połowy to wywala : http://img515.imageshack.us/i/bladvhd2.png/ (sorry , że nie w ale cos nie chce zadziałać

 

 

up a pobrałeś ten plik crc ze strony ?

 

 

tak pobierałem nawet 2 raz i też nie działa ...

Jeśli Ci pomogłem to daj + to nie boli :)

Opublikowano

Takie pytanko jeszcze bo spolszczyłem sobie kilka questów i jak wgram przez fillezille tzw. podmienię muszę wpisywać shmake czy jakoś tak ?

18706.png

25601024773252.gif

Opublikowano

mam wszystko w jednym folderze , scaluje total commanderem (najnowszy)

Jeśli Ci pomogłem to daj + to nie boli :)

Opublikowano

No i quest nie działa ;/

 

----------------------------------------------------
--MAKE HERB LV4
--METIN2 Herb Quest  
----------------------------------------------------
quest make_herb_lv4  begin
state start begin
	when login or levelup with pc.get_level() ==4  begin
		set_state(information)
	end	
end

state information begin
	when letter begin
		local v = find_npc_by_vnum(20084)
		if v != 0 then
			target.vid("__TARGET__", v, "Analiza Biologa")
		end
		send_letter("Analiza Biologa")
	end

	when button or info begin
		say_title("Analiza Biologa")
		say("")
		say("Biolog Chaegirab,uczen Uriela,")
		say("wlasnie Cie szukal.Prosze idz")
		say("do niego i zaoferuj swoja pomoc.")
		say("")
	end

	when __TARGET__.target.click begin
		target.delete("__TARGET__")
		say_title("Biolog Chaegirab:")
		---                                                   l
		say("Niebiosa,prosze pomozcie mi...")
		say("Badam wszystkie rodzaje roslin w tym")
		say("imperium.Jest bardzo duzo rzeczy,")
		say("ktore musza zostac zrobione.Nie mam")
		say("czasu abym mogl sam wybrac sie na wyprawe.")
		say("Prosze,pomoz mi.")
		wait()
		say_title("Biologe Chaegirab:")
		say("Aktualnie badam Kwiaty Brzoskwini.")
		say("Musze przeprowadzic kilka eksperymentow,")
		say("dlatego potrzebuje kilku Kwiatow.")
		say("Czy moglbys przyniesc mi 5 Kwiatow Brzoskwini?")
		say("Prosze,pomoz mi!Zawsze przynos mi po jednym,")
           say("abym mial czas na ich dokladne przebadanie!")
		say("")																																						  
		set_state(go_to_disciple)
		pc.setqf("collect_count",0) 
		pc.setqf("drink_drug",0) 
	end
end

state go_to_disciple begin
	when letter begin
		send_letter("Zadanie specjalne!")

	end
	when button or info begin
		say_title("Znajdz Kwiaty Brzoskwini")
		---                                                   l
		say("")
		say("Biolog Chaegirab,uczen Uriela,")
		say("szuka Kwiatow Brzoskwini.")
		say("Zawsze przynos mu po jednym,aby mial czas")
		say("na ich dokladne przebadanie."..mob_name(173)..".")
		say("")
		say_item_vnum(50701) 
		say_reward("Do tej pory zebrales".." "..pc.getqf("collect_count").." Kwiatow Brzoskwini.")
		say("")
	end

	when 71035.use begin --°g´bĂĤô
		if pc.getqf("drink_drug")==1 then
			say("")
			say("¤w¸g¨ĎĄÎ¤F1¦¸")
			say("")

			return
		end
		if pc.count_item(50701)==0 then
			say("ĄÍŞ«ľÇŞĚ±ç¬f¦~:")
			say("Ąý§ä¨ě®çŞáĄH«á,")
			say("¤~¨ĎĄÎ°g´bĂĤô¤]¤Ł·|¦ł°ÝĂD.")
			say("")
			return
		end
		item.remove()	
		pc.setqf("drink_drug",1)
	end


	when 173.kill begin
		if pc.count_item(50701)<5-pc.getqf("collect_count") then
			pc.give_item2(50701, 1)
		end
	end

   	when 20084.chat."Kwiaty Brzoskwini" with pc.count_item(50701) >0   begin
			say_title("Biolog Chaegirab")
			---                                                   l
			say("Oh!!Znalazles!")
			say("Pozwol,ze rzuce okiem...")
			say("Jeszcze chwilke.")
			say("")
			pc.remove_item(50701, 1)
			wait()

			local pass_percent
			if pc.getqf("drink_drug")==0 then
				pass_percent=90
			else		
				pass_percent=100
			end

			local s= number(1,100)
			if s<= pass_percent  then
			   if pc.getqf("collect_count")< 4 then     --5­ÓĄH¤U 
					local index =pc.getqf("collect_count")+1 
					pc.setqf("collect_count",index)     --¨ú±o¤@­Ó®É +1
					say_title("Biolog Chaegirab")
					say("Oh!!Ten Kwiat jest doskonalej jakosci!")
					say("Przynies mi jeszcze "..5-pc.getqf("collect_count").. " Kwiatow")
					say(" Brzoskwini.")
					say("Prosze,sprobuj je znalezc!")
					say("")
					pc.setqf("drink_drug",0)	 --ĂĤôŞě©l¤Ć
					return
				end
				say_title("Biolog Chaegirab")
				say("Oh,zebrales juz wszystkie?")
				say("Dobra robota...")
				say("Jako dowod mojej wdziecznosci otrzymasz")
			    say("troche Yang i wynik moich prac.")
				say_title("Nagroda:")
				say_reward("Jako nagrode,Biolog Chaegirab dal ci 100.000")
				say_reward("Punktow Doswiadczenia,500.000 Yang oraz Bron+9")
				pc.setqf("collect_count",0)
				pc.setqf("drink_drug",0)	
				clear_letter()
				set_state(__COMPLETE__)

				if pc.job==3 then		
					pc.give_item2(07019)
					say_reward("Zurawi Wachlarz+9")
					return
				else  	
					pc.give_item2(00029)
					say_reward("Dlugi Miecz+9")

				end
				pc.change_money(500000)
				pc.give_exp2(100000)
				set_quest_state("levelup","run")

			else								
			say_title("Biolog Chaegirab")
			say("Bardzo mi przykro,ale ten Kwiat jest zlej")
			say("jakosci.Prosze,przynies mi nastepny.")
			say("")
			pc.setqf("drink_drug",0)	 --ĂĤôŞě©l¤Ć
			return
			end

end
end


state __COMPLETE__ begin
end
end



18706.png

25601024773252.gif

Opublikowano

hehe questy musisz polszczyć sam patrz na ten drugi bo chyba inna konstrukcja questów jest i dlatego nie idzie ja już spolszczyłem se wszystko ^^

 

 

 

albo pogrzeb jakoś pegas10 wie jak to zrobić

Opublikowano

@AreYouKidMe?

 

ściągne jeszcze raz te pliki , moze zadziała , jak nie to ci pospamuje na PW ;p

Jeśli Ci pomogłem to daj + to nie boli :)

Opublikowano

fuck yeah . ściągnełem to jeszcze raz i scaliłem to przez ten program co podał norbox

 

Chyba sie udało , zaraz stawiam serva

Jeśli Ci pomogłem to daj + to nie boli :)

Opublikowano

@AreYouKidMe

Jesteś zalośny ^^ Btw. Ładne teksty z internetu ^^

 

I tak te twoje "proeloelo pliki" nigdy nie dorównąją mojej Cavii

AreaNaxter powraca ^^

Opublikowano

Te menu wiem jak usunąć teraz Ci nie wytłumaczę. Jest tutaj gdzieś tut.

 

Hasło usuwania trzecia rubryka tak myślę bo teraz jestem na lapku tu serwera nie mam

Opublikowano

mialem normalny serw na starych plikach z nazwa MT2 potem poprostu wrzucilem do tego folderu ten serw i zmienilem nazwe na MT2 powinno dzialac? ;p

reflinki

Opublikowano

@AreYouKidMe?

 

czy tu sa jakies inne porty ? moglbys mi podeslac swoje logininfo ? ja uruchamiam serwa i jak sie juz uruchomi to mam blad... w logininfo wpisuje swoje ip z hamachi z koncowka 100

Today I’m gonna love my enemies

 

Reach out to somebody who needs me

 

Make a change, make the world a better place

 

’Cause tomorrow could be one day too late

Pasjonat
Opublikowano

a ja mam taki problem. Questy już sobie spolszczyłem i chciałem spolszczyć locale.lua, po spolszczeniu i wgraniu na serwer wyświetla mi się taki błąd:

 

post-97191-0-20715300-1297881836_thumb.jpg

 

wszystko spolszczyłem sam, nie wgrywałem żadnego kodu z innych locale typu hongkong czy english. co może być źródłem błędu, i czy da się to jakoś naprawić. bo jak wgram oryginalne pliki to zdziała.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...