Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jaką Szkołę/Zawód Wybraliście?


wojtek12

Jaką szkołę wybraliście?  

97 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jak? szko?? wybrali?cie?

    • Zawodówka
      14
    • Technikum
      51
    • Liceum
      32

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 97
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

odpowiem pytaniem:

 

po chuj się pierdolić w jakieś technikum?

 

A no kurwa na przykład po to zeby miec technika i masz od razu zawód a po liceum masz pfhah chujnie na dekielku od korniszonów.i własnie kurwa po to -.-

Dać minusa za pomoc,nie zaszkodzi ;)

Opublikowano

Technikum => Technik Elektronik

 

Widzę dużo ludzi na informatykę.

Gratuluje wyboru za jakieś kilka lat pracy wielu nie dostanie.

Opublikowano

Zawodówka- Informatyka XDDDDDDDD

 

a tak naprawde to liceum i Informatyka chociaż nie wiem czy jest taki kierunek

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Ejj a gdzie warto iść po gimnazjum? Doradźcie . ;D

Tak żeby mało się uczyć, szybko pokończyć szkoły i dobrze zarabiać ;>

550W OCZ Fatal1ty Modular SLI, AMD Phenom II X4 960T BOX (3.0GHz, Quad Core, 6MB, 95W, AM3), ASRock 870 870 Extreme3, DDR3 4GB 2000MHz PDP Patriot PGS Sector5 Low Voltage (2x2GB, DualDDR, CL9), Radeon HD6770 Sapphire 1024MB GDDR5, DP, HDMI, DVI, PCI-E 850/4800, SilentiumPC Brutus 410 Pure Black

wqdz690429546a.jpg Piszę poprawnie po polsku.

Opublikowano

technikum informatyczne albo technikum mechatronik .

 

up@

musisz iść tą drogą, która Cię interesuję bo co z tego jeżeli pójdziesz na załóżmy informatyke a za 2 lata Ci się znudzi i będziesz chciał się przepisać ; x

Things have changed. Forever.


314x177-many-faces-of-aj-lee.jpg

Opublikowano

Zawodówka > Mechanik pojazdów Samochodowych > Specjalizacja : Diagnostyka Poj. Sam.

Od małego się obracam w mechanice .

Proszę sobie darować hasła "tempak" etc...

Do nauki mnie nie ciągnie :D

 

@Maggot666

Pod Latarnie ;)

Nie ma takiej szkoły , teraz nawet do sprzątania trzeba mieć maturę .

Ja nie narzekam na swoją szkołę .

W sumie dużo nauki nie ma ale jest niezły zapierdol na przedmiotach zawodowych czy

praktykach . To wszystko się przyda .

Opublikowano

Technikum Informatyczne...

Myślałem że będę się opierdalać całe dnie, nic nie będę pisać, liczyć itp... I jak chuj mi się udało... Cóż przynajmniej na UTK, Oprogramowaniu, Multimediach, Systemach nic nie robię :)

anonym.png

Opublikowano

Powiedzcie mi jak jest na Technikum Informatycznym ?

 

Tzn narazie jestem w 2 gim, ale ogólnie planuje w przyszłości wyjechać i zarabiać jako informatyk.

Interesuje się od małego, dlatego mnie tak ciągnie.

 

Studia też są informatyczne ?

Ile lat ?

Opublikowano

technikum --->> Technik informatyk ---> studia nie wiem jeszcze :) ale jeśli to na pewno informatyczne ... (nie nawiedzę matematyki ... ----->>> Zawód informatyk

notoacta250.png


Opublikowano

@up G33K

 

Ja chodzę do technikum informatycznego i powiem Ci że nie jest źle . Poziom nauczania jest dosyć wysoki ale dajemy rade, ja osobiście nie lubię matematyki, ale niestety bez tego na urządzeniach technologi informatycznej sobie nie poradzisz, to jedyny przedmiot gdzie jest matematyka a nawet sama matematyka. Technikum 4 letnie i oczywiście możesz iść na studia przedmiotów informatycznych jest 6,7 w sumie , ale nie wszystkie od 1 klasy. Jeśli dosyć dobrze się uczysz (średnia około 4.0 ) polecam Ci teleinformatykę .. (około 3.0-3.9 ) technik informatyk. Potem oczywiście możesz iść na studia. Na pewno po technikum masz większe doświadczenie niż po liceum matematyczno-informatycznym . I jak by Ci nie szło możesz na technikum zakończyć na naukę ...

notoacta250.png


Opublikowano

Zawodowka MPS (Mechanik Pojazdow Samochodowych)

066142e5f9fa44069a9fa8085c3d000e.0.gif

18706.png

cs22vl2.gif

vipf.png

Moje Podpiete TuT-y :)

 

http://www.mpcforum.pl/topic/318958-pozyskiwanie-itemow-bez-chat-ow-wszystko-legalnie/

http://www.mpcforum.pl/topic/320419-pvp-muonline/

http://www.mpcforum.pl/topic/322396-interfejs-gry-muonline/

http://www.mpcforum.pl/topic/333449-tut-npc-muonline/

http://www.mpcforum.pl/topic/320503-klawiszologia/

http://www.mpcforum.pl/topic/340668-poradnik-blood-castle-devil-square/

 

 

Opublikowano

Technikum górnicze ----> studia ale nie wiem czy pójdę

image.png 

JAK POMOGŁEM DAJ +

 

Opublikowano

Idz Chopie Idz :P:P

Wkoncu Odpoczniesz na Dlugich i Alkoholowych wakacjach:P

066142e5f9fa44069a9fa8085c3d000e.0.gif

18706.png

cs22vl2.gif

vipf.png

Moje Podpiete TuT-y :)

 

http://www.mpcforum.pl/topic/318958-pozyskiwanie-itemow-bez-chat-ow-wszystko-legalnie/

http://www.mpcforum.pl/topic/320419-pvp-muonline/

http://www.mpcforum.pl/topic/322396-interfejs-gry-muonline/

http://www.mpcforum.pl/topic/333449-tut-npc-muonline/

http://www.mpcforum.pl/topic/320503-klawiszologia/

http://www.mpcforum.pl/topic/340668-poradnik-blood-castle-devil-square/

 

 

Opublikowano

up@

musisz iść tą drogą, która Cię interesuję bo co z tego jeżeli pójdziesz na załóżmy informatyke a za 2 lata Ci się znudzi i będziesz chciał się przepisać ; x

Nie no, chciałbym na informatykę, ale z tego co widzę takich informatyków jest zbyt dużo i pracy nie dostanę. Ale nie oto mi chodziło. Bardziej o szkołę. Która najkrótsza?

550W OCZ Fatal1ty Modular SLI, AMD Phenom II X4 960T BOX (3.0GHz, Quad Core, 6MB, 95W, AM3), ASRock 870 870 Extreme3, DDR3 4GB 2000MHz PDP Patriot PGS Sector5 Low Voltage (2x2GB, DualDDR, CL9), Radeon HD6770 Sapphire 1024MB GDDR5, DP, HDMI, DVI, PCI-E 850/4800, SilentiumPC Brutus 410 Pure Black

wqdz690429546a.jpg Piszę poprawnie po polsku.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...