Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zapisy Na Whitelist'e


Geoning

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nick: Agamemnon

Chciałbym zagrać na serwerze, ponieważ gra samemu na single jest już trochę nużąca, a na multiplayer wszystko jest ciekawsze, można pochwalić się czymś, co się stworzyło, i można się rozerwać po szkole z kolegami.

  • Odpowiedzi 3,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nick: Plaster

i nick współlokatora : Traper

 

gramy prywatnie na wlasnym stworzonym bukkicie multi ale mamy za slabe lacze aby postawic serw na stale wiec szukamy dobrego serwa aby sobie spokojnie pograc

 

Pozdrawiam

b_560_95_1.png


Opublikowano

Nick w grze: Kawa

Dlaczego chcesz zagrać: chce zagrać na tym serwerze, ponieważ jest on wyjątkowy dlatego że zrobiony jest przez mpc forum.

Opublikowano

Nick:Blob

Dlaczego chce grać na waszym serwerze:Powodów jest całą masa

1.Gra na serwerach hamachi zaczeła mnie nudzić ponieważ

-sa wybrane godziny pracy np. 6-17

-padają po paru dniach

2.Gra w singla jest strasznie nudna.

Opublikowano

Nick: Danzig69

Dlaczego?: w zasadzie to jw. kolega, ale również dlatego, że jeszcze nie grałem w multiplayera, a singlu trochę samotnie, z owcą sobie nie pogadasz.

Opublikowano

Nick na serwerze: Shadow

Dlaczego chcę zagrać: Mam wiele pomysłów szukam stabilnych serwerów do minecrafta.

5 postów

10 postów

20 postów

50 postów

100 postów

200 postów

500 postów

1000 postów

2000 postów

5000 postów

10000 postów

 

Ocena serwerów MineCraft


  •  
  • [1.5]
  • [1.6.6]
  • [1.7]

Opublikowano

Nick na serwerze: Shadaia

Dlaczego chcę zagrać: Szukam porządnej opcji MC.

3f0322152d.png

Scorpion to ja (burning-brushes.pl) ;P

Jack'u Sparrow'ie, czy lękasz się śmierci?!?! - Davy Jones

Kapitanie, Jacku Sparrowie, i nawet niewiesz jak. - Kpt. Jack Sparrow.

Tekst którego mogę słuchać latami xD.

NIE ZALEŻY MI NA TYCH DUPNYCH PLUSACH CZY MINUSACH KROPKA.

Opublikowano

Nazwa w grze: Koress

 

Dlaczego chce grać?: Ponieważ już od kilku tygodni nudzę się na Singlu a bardzo chciałbym powspółpracować z innymi graczami.

Opublikowano

Cześć. Chciałbym zagrać na serwerze ponieważ myśle że jakie forum(fantastyczne) taki serwer a oczekuje ogarniętego serwera, oczywiście ode mnie też możecie oczekiwać kultury osobistej i tym podobne. Mój nick to Koklet. Pozdrawiam

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...