Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czy Nie Dać Go Na Krzesło Elektryczne?!


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Przejdźcie kur*a w czyny,

A nie słowa !!!

Ile zwierząt gnije w schronisku ? piszcie dalej na innych forach a na pewno im pomożecie.

Śmierć to normalna rzecz brutalna czy też nie. ile ludzi umiera codziennie i się tym nie przejmujecie?

1375207970-U250359.png


  • Odpowiedzi 99
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

@up

 

 

No, no dokladnie.

 

Tutaj kurwa pierdolicie jak to zwierzeta w chinach sa biedne, kurwa ale Wy macie najebane, tak samo swinie maja niefajnie w polsce ;)

 

MY jemy swinie ONI psy ; mi to nie przeszkadza, ja pierdole..

 

Skoro jestescie tacy nietolerancyjni to po chuj sie w ogole udzielacie tu?

 

 

Idzcie adoptujcie psy ze schroniska to pomozecie, a nie pierdolicie farmazony na forum.

 

@down

 

Uhh, yah u're right B) <_<

logo_black3.png

Opublikowano

@up

 

 

No, no dokladnie.

 

Tutaj kurwa pierdolicie jak to zwierzeta w chinach sa biedne, kurwa ale Wy macie najebane, tak samo swinie maja niefajnie w polsce ;)

 

MY jemy swinie ONI psy ; mi to nie przeszkadza, ja pierdole..

 

Skoro jestescie tacy nietolerancyjni to po chuj sie w ogole udzielacie tu?

 

 

Idzcie adoptujcie psy ze schroniska to pomozecie, a nie pierdolicie farmazony na forum.

Taka mentalność głupich dzieci. Biega im burek po mieszkaniu i już uznają to zwierze za chuj wie co. Za niedługo będą sapać, że kot poluje na mysz. Żenada.

 

ps. zmieńcie dietę swojemu psu

Powoli, od początku - boga nie ma,

nikt go nigdy nie widział co, masowa schizofrenia?

Opublikowano

Dawal bym takie same kary, jak za zabicie czlowieka, tak i zwierzaka. Dla mnie nie jest czlowiek nic wiecej, ze by mogl zabijac zwierzeta.

 

Dokładnie , przecież zwierząt jest bardzo dużo i one też mają swoje życie a nikt tego nie docenia.

 

@Down no tak ;d pomyłka

Your superman is here, bitch!

Opublikowano

Ludzi też jest bardzo dużo a jak jakiś muzułmanin podpali swoją żonę żywcem to gówno was obchodzi, więc chill out.

 

@Up

Nie oni tylko one.

RAsfepN.png
Opublikowano

Krzesło elektryczne to o wiele za słabo.

Co się z tym światem kur** dzieje ?!

W demotach dobrze na pisali "Makabryczna śmierć, za bezgraniczne zaufanie"

Po co ten debil stał na tych torach.

Nie ma co, śmierć psa jest bardziej dotkliwa niż człowieka.

To się tyczy również innych zwierząt.

Wyjątkiem jest rodzina.

Tak,tak minusujcie mnie.

To jest po prostu prawda.

To co się dzieje to po prostu Epic File.

 

Taka mentalność głupich dzieci. Biega im burek po mieszkaniu i już uznają to zwierze za chuj wie co. Za niedługo będą sapać, że kot poluje na mysz. Żenada.

 

ps. zmieńcie dietę swojemu psu

Wnioskując po a) Twoim nicku, B) stylistyce sądzę, że czegoś Ci chyba brakuje.

Tak czy siak, mnie za bardzo nie ruszyła katastrofa Tupolewa. A to bardzo.

Opublikowano

Epic File.

Dobrze podsumowałeś (ba! nawet błąd zrobiłeś, co jeszcze bardziej odwzorowuje twój poziom) swoją zacną wypowiedź.

 

Za zabicie człowieka w makabryczny sposób nie ma kary śmierci, a wy ludzi chcecie sadzać na krzesło elektryczne za wprowadzenie psa pod pociąg? ;o

 

Rozumiem, że psy są wam bliższe, niż ludzie umierający z głodu w Afryce, ale popatrzcie na ten jebany świat jak realiści...

hejter naczelny | aktywny od 2k6 | król forumka | gold member | blue member | mpc champion | best member | exmod | exvip
Km5iG.png

Opublikowano

Owszem.

Bo to w jaki sposób zabijają zwierzęta, jest warte każdej kary.

A wiesz, że życzenie ludziom śmierci to kolejny grzech na tej twojej nędznej duszyczce? :<<<

hejter naczelny | aktywny od 2k6 | król forumka | gold member | blue member | mpc champion | best member | exmod | exvip
Km5iG.png

Opublikowano

@UP

Zabawne.

Ja nikomu Broń Panie Boże, śmierci nie życzę.

I jakim prawem się tak o mnie wypowiadasz.

Z resztą, jeżeli sądzisz, że człowiek to jedyna ważna istota na Ziemi, to Twoja sprawa

Opublikowano

@UP

Zabawne.

Ja nikomu Broń Panie Boże, śmierci nie życzę.

I jakim prawem się tak o mnie wypowiadasz.

Z resztą, jeżeli sądzisz, że człowiek to jedyna ważna istota na Ziemi, to Twoja sprawa

Nie jedyna ważna, a najważniejsza, co zmienia postać rzeczy.

hejter naczelny | aktywny od 2k6 | król forumka | gold member | blue member | mpc champion | best member | exmod | exvip
Km5iG.png

Opublikowano

A no właśnie !

Zauważ, że inne postacie na owym świecie, też zmieniają postać rzeczy.

Weź to pod uwagę.

Opublikowano

A no właśnie !

Zauważ, że inne postacie na owym świecie, też zmieniają postać rzeczy.

Weź to pod uwagę.

Nie wiem kolego o czym ty piszesz i do czego zmierzasz, idź jeszcze się połóż do łóżeczka.

 

Czego postać zmieniają? ;o

 

@down

Nie wiem czy ja jestem taki zmulony czy to ty tak chujowo piszesz.

hejter naczelny | aktywny od 2k6 | król forumka | gold member | blue member | mpc champion | best member | exmod | exvip
Km5iG.png

Opublikowano

Ogólnie Ziemi

My nie jesteśmy Centrum Świata, a takie traktowanie innych "organizmów" jest ponad krytyką.

Tyle ode mnie.

Opublikowano

@NISMO

za dużo house'a ;/

zamknijcie ten topic w pizdu, bo to nie ma sensu.

@down

jak na razie to wy próbujecie narzucić nam swoje zdanie

Opublikowano

@NISMO

za dużo house'a ;/

zamknijcie ten topic w pizdu, bo to nie ma sensu.

Housa oglądam od święta.

Niby czemu zamykać ?

Wypowiedzmy się o okrucieństwie.

Opublikowano

:D Ja ostanio w Sedzia Anna Maria Wesołowska , widziałem jak koleś za zastrzelenie kolesia dostał 10 lat (i chyba kilka lat w zawieszeniu)

Tak owszem jestem za tym aby takich tępić ... Koleś chyba bł pijany i nie wiedział co robi ,więc darujcie mu ;p

Ale jak zobaczyłem ten filmik to naprawdę złapało coś za serce ...

Zresztą to wina rodziców dziecka ,że nie wychowali go na "normalnego"człowieka ;x

pedo-dog.gif

Opublikowano

Koleś chyba bł pijany i nie wiedział co robi ,więc darujcie mu ;p

Ale jak zobaczyłem ten filmik to naprawdę złapało coś za serce ...

Widać jak cię złapało po tej emotikonie.

Alkohol to żadne usprawiedliwienie. Ja dalej utrzymuję, że kara śmierci jest nieadekwatna do zabicia psa. Nawet za zabicie człowieka nie ma kary śmierci, ludzie otwórzcie kurwa oczy.

hejter naczelny | aktywny od 2k6 | król forumka | gold member | blue member | mpc champion | best member | exmod | exvip
Km5iG.png

Opublikowano

To tylko zwykły pies, ogarnijcie się.

Gz jakiejkolwiek oznaki człowieczeństwa.

Ciekawe co by było, jakby Ci kumpla przejechał pociąg.

Mi zresztą nie dawno potrącił ... [*]

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...