Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czy Nie Dać Go Na Krzesło Elektryczne?!


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

No to znajdźcie go i mu wpierdolcie bo już głowa boli od tych waszych tekstów. W afryce dzieci umierają bo nie mają nawet łyka wody a wy się psem przejmujecie. Ciekawe, który z was wpłacił chociaż 10zł na czerwony krzyż...

RAsfepN.png
Opublikowano

Ta, wpierdol a koniec końcem byście cwaniaczki mieli wy pyski obite.

Kozak w necie pizda w świecie.

 

@Top.

Krzesło jak nic, nie mogę patrzeć na takich ludzi.

1293724352-U124874.png
Opublikowano

No to znajdźcie go i mu wpierdolcie bo już głowa boli od tych waszych tekstów. W afryce dzieci umierają bo nie mają nawet łyka wody a wy się psem przejmujecie. Ciekawe, który z was wpłacił chociaż 10zł na czerwony krzyż...

To, kuźwa, na bestialstwo nie można nic powiedzieć? o.O

Opublikowano

Jaki bałwan! Uniewinnienie? Śmieszne co teraz się w tym kraju dzieje... LOL

Co najmniej z takim na 10 lat.

Yo!

Opublikowano

Hmm ciekawi mnie dlaczego ludzie nie interesują się tak bardzo koszernym jedzeniem żydów?

Oni też zabijają zwierzęta w katuszach i nic się o nich nie mówi... -.-, no ale oczywiście to wjazd na ich religie i od razu wojna religijna...

 

@Osama

Zgadzam się

Opublikowano

O nie! Zaraz zaspamuje tym demotywatory. Taki gnój po świecie nie ma prawa chodzić.

Uniewinnili go? Ciekawe jakby jego zostawić na torach.

Przecież to jest nie ludzkie!!!!!

1306263410-U198706.png

Tą sygnaturkę wykonała Agata.

Opublikowano

o super.

naprawde dobry cios

 

@down

 

1. Chuj mnie obchodzą twoje nerwy.

2. Spierdalaj to do kolegów.

3. Ironia - polecam ta z wikipedii.

4. Nq dobranoc i idź pograj w metina.

Opublikowano

Ale przeżywacie.

Zostańcie wegetarianami bo świnki giną w męczarniach!

Wy mordercy! Jak mogliście zdeptać mrówke! Zabić muche!!1112233

 

Kocham wypowiedzi dzieci, które mówią, że jakby go spotkały to by mu wpierdoliły ;*

Opublikowano

Ale przeżywacie.

Zostańcie wegetarianami bo świnki giną w męczarniach!

Wy mordercy! Jak mogliście zdeptać mrówke! Zabić muche!!1112233

 

Kocham wypowiedzi dzieci, które mówią, że jakby go spotkały to by mu wpierdoliły ;*

Czemu nie?

Uwierz, że znajdą się ludzie którzy by to z przyjemnością zrobili.

1306263410-U198706.png

Tą sygnaturkę wykonała Agata.

Opublikowano

@Joaquin

nie porównuj psów do ludzi, chyba że śpisz na podłodze i jesz bez pomocy rąk to sry.

@top

debil, ale krzesło to przesada.

@down

nie ma co gdybać, poza tym teraz będziecie pisać topic o każdym zdechłym zwierzaku?

"ale bo jego to wrzucili pod pociong"

dużo psów i innych zwierząt pewnie ginie w inny, nawet okrutniejszy sposób więc ochłońcie

@2down

oplułem monitor ze śmiechu, dzięki

Opublikowano

@Joaquin

nie porównuj psów do ludzi, chyba że śpisz na podłodze i jesz bez pomocy rąk to sry.

@top

debil, ale krzesło to przesada.

Gdyby Ci ktos tak zabił psa lub innego zwierzaka, to mowisz cos innego.

Love+Us+Not+Eat+Us.jpg

Opublikowano

Też mi szkoda tego psa przecież, ale ja nic nie poradzę że takie rzeczy się dzieją.

Mucha też czuje ból ;(

A skąd wiesz, może taki piesiek bez kagańca mógłby kogoś ciapnąć.

@down

zgadzam się z 2 częścią, ale polskie prawo i tak jest pojebane ;)

Opublikowano

To jest smutne ale musicie zdać sobie sprawę

że człowiek nie mysli racjonalnie po wypiciu alkoholu .

Zakładajmy że poszliście się najebać do baru z najlepszym kumplem.

Poszedł za Tobą twój pies . Bo opuszczeniu baru zauważyłeś go .

Czułeś że to sen i że jak pies wpadnie pod pociąg to nic się nie stanie .

To tylko sen nieprawdaż kurwa ?! Na następny dzień wzdrygasz się

i patrzysz na zakrwawioną koszulę krwią jedynego przyjaciela .

To co teraz czuje jest największą torturą jaka istnieje -Sumienie .

W każdym miejscu ,w każdej chwili .Zżera Cię od środka .

Ktoś kiedyś krzyknął CHCE MINUS ! Teraz to ja jestem tym kimś.

30646.gif

sygnatura159axw2.png

http://www.mpcforum.pl/topic/268015-dlitemshop-za-pomoca-sms-shop/

http://www.mpcforum.pl/topic/273585-dlmapa-w-atlantydzie-v2/

http://www.mpcforum.pl/topic/283539-dlgotowce-na-serwer-by-kierownik/

http://www.mpcforum.pl/topic/271514-dlporadnikdodanie-sztabek-2510-kk/

 

Opublikowano

Dawal bym takie same kary, jak za zabicie czlowieka, tak i zwierzaka. Dla mnie nie jest czlowiek nic wiecej, ze by mogl zabijac zwierzeta.

A widzisz, tu się zaczyna już inny problem - jeżeli za zabicie psa, to też za zabicie świni, krowy, czy owcy - to też są zwierzęta.

To co, przechodzimy całym narodem na wegetarianizm? ;-)

 

btw. Ty wyżej, to jest wiersz? Bo nie kminię.

Opublikowano

Ale jedna sprawa - to jest okrucieństwo. Tak samo była sprawa o przywiązanie psa liną do samochodu, urwali mu tym łeb.

To jest znęcanie się i okrucieństwo. Na Animal Planet pokazują filmiki, że piesek miał za małą powierzchnie i właściciela karali tysiącami dolarów, a tutaj:? ;/

 

 

 

Ok , kurczaka się zabija. Ale nikt po kolei mu nie odcina kawałka, po kawałku ciała.

1306263410-U198706.png

Tą sygnaturkę wykonała Agata.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...