Skocz do zawartości

[TuT] Jak Dobrze Zacząć Surą Wp | Droga Do 75Lv !

MrBoomGood

Rekomendowane odpowiedzi

Sura WP

W tym tutorialu pokarze jak dobrze zacząć Sura WP.

Skile i staty:

Skile każdy dodaje jak chce, bo to od was zależy jak chcecie rozwinąć swoją postać statusy tak samo. Lecz ja wam pokaże jak ja daje.

Skile:

Czarowane ostrze, Czarowana Zbroja, Smoczy Wir, Strach, Uderzenie Palcem, Rozproszenie Magii (bardziej pod exp)

Staty: (bardzo ciekawie daje )

Najpierw wbijamy int na 10 wit na 10 siłe na 10. Potem zr na 5 . Następnie Int na 50 wit na 30 siłe na 30. Potem Wit na 50 Int na 90. Następnie wit na 90 siłe na 90 i potem zr na ile się da.

Dalej...

Od 1 do 5lv expimy na wilkach, psach. Gdy już osiągniemy 5lv robimy wszystkie misje i idziemy expić do 10lv na dzikach na słabych niedzwiedziach itp (eq powinno być +2/3). Wbijamy 10lv idziemy do kowala i robimy eq na +4. Następnie idziemy na zaprzysiężone w m1 i siedzimy tam do 15lv. Następnie idziemy do miasta robimy eq na +5 może coś spalić to kupujemy u handlarza i robimy do +4 tą rzecz, którą spaliło. Dobra mamy 15lv brak kasy troche potków i eq +4/5/6, idziemy albo znów na zaprzysiężone w m1 i bierzemy coraz więcej grupek, albo do m2 i expimy na słabych dzikusach do 18lv. Mamy 18lv potów nam nie brak mamy jakieś ulepszacze możliwe, że eq z bonem. Sprzedajemy u handlarza drop bez bonów i idziemy do handlarza zbroi kupić zbroje na 18lv i robimy ją do +5/6. Na 18lv powinno być takie eq: Miecz na 15lv +5/6 Zbroja na 18 +5/6 Bojowa tarcza +5/6 Hełm Krwawy +5/6 biżuteria może być +0 i musi być czarowane ostrze na 17 lub na M jeżeli nam nie weszło na M to narazie zostawiamy na 17 i dodajemy w następne skile po 1. (misji nie robimy narazie !) Dobra mamy 18lv idziemy expić do 23lv na dzikusach (dziki sługa itp). Gdy już osiągniemy 23lv mamy skile: Czarowane ostrze M1/17 Czarowana zbroja 2 Smoczy Wir 1 Rozproszenie Magii 1 Uderzenie Palcem 1 Strach 0. Na 23lv robimy WSZYSTKIE misje. Gdy już zrobimy misje to mamy srebrną branze z misji na 21lv ulepszamy ją do +4/5/6. Powiedzmy, że mamy ją +5. I teraz troche posiedzimy na 23 i 24 lv. Na 23lv mamy ok. 50% za te wszystkie misje które wykonaliśmy, idziemy na małpy i dropimy medale (tam leci bardzo słabo exp, a na 23 lv super lecą medale). Na małpach wbijamy 50% mamy około 15 medali. Sprzedajemy 4 medale na s7 chodzi jeden po 450k więc mamy 1,8kk. Robimy swoje eq na +6/7/8. I kupujemy za reszte kasy poty najlepiej duże czerwone i średnie niebieskie. Mamy 24lv i idziemy do m3 można tam się dostać przez m2 wszystkich królestw. W Chunjo jest to lewy dolny róg mapy :) Dużo osób myśli, że tam nic nie dropi i się mylą. Są tam przeklęte niedzwiedzie, dziki itp. My się skupiamy na: Tygrysach, dzikach i czarnych niedzwiedziach. Z tygrysów dropią fms'y z dzików koziki, a z czarnych niedzwiedzi riby i 5kątne +2/3. A więc siedzimy tam tak długo, aż nie wbijemy 25lv przez ten czas będziecie mieli: 5 ribów, jedne koziki i 2 pięciokątne, a może nawet więcej to jest średni drop, a na 24lv super tam dropi tylko trzeba troche się poświęcić. Dobra mamy 25lv idziemy zrobić misje na konia trzeba zabić 20dzikich łuczników w 30min. Napewno nam się uda. Jak już zrobimy misje na konia trzeba na niego czekać 24h i zapłacić za niego 100k, więc troche sobie poczekamy :D Na 25lv robimy sklep w m1 ch2 wystawiamy wszystkie riby +0 możliwe, że będą śr +10.

Cennik ribów +0 na s7:

Śr: 1-5 6kk

Śr: 5-10 8kk

Śr: 10-15 10kk

Śr: 15-20 15kk

Śr: 20-25 18kk

Śr: 25-30 23kk

Śr: 30-40 30kk

Um: 1-5 7kk

Um: 5-10 11kk

Um: 10-15 20kk

Um: 15-20 40kk

Um: 20-25 60kk

Um: 25-30 75kk

Ciąg dalszy...

Napewno w 1h wszystkie riby zostaną sprzedane. I masz 50kk kupujesz: Nieszczęsną +9 5,5kk Wyzywający Hełm +8 20kk Szeroki +9 6kk Buty pz +500 1kk Naszyjnik pz +500 1kk 5kątną +7 6kk i kupujemy dwa kzz jedno warte 100k (kawałki zepsutej zbroi) i 4 ezoteryczne przewodniki bez + jedno warte 100k razem na wszystko wydajemy 40kk i mamy 10kk ale zostawiamy. Po co nam te ulepszacze, które kupiliśmy? Mamy dwie 5kątne +2 ulepszamy u normalnego kowala na +6 może ulepszy może spali, powiedzmy że spalił jedną na +6 a drugą ulepszył na +6 ulepszaczy nie mamy, ale mamy 5kątna +6 na sell :) Więc sprzedajemy 5kątną +6 za 3kk i mamy 13kk. Następnie idziemy na 25lv expic na generały w m2. Wbijamy 26lv odbieramy konia i robimy drugi poziom konia. I idziemy expić dalej na generały wbijamy 27 i robimy kolejny lv konia już mamy trzeci. Na 27lv przechodzimy na pustynie na pająku, bo tam napewno damy rade :) Wbijamy 28 lv robimy czwarty lv konia i piszemy na wołaczu: "KUPIĘ MASOWO KU CZAROWANE OSTRZE SZEPT !!!" I wtedy napisze pare osób i kupujemy te ku za 400-600k jedną sztukę, a na 28lv powinniśmy mieć 15kk to za 12kk kupujemy te ku to będzie około 24ku. I od tamtej pory czytamy codziennie ku. Zostaje nam 3kk i za 2kk kupujemy poty duże niebieskie i duże czerwone :) Dobra na pustyni wbijamy 29lv robimy 5lv konia może dropnemy jakiś marmur pająka to zostawiamy sobie i expimy dalej do 30lv i dalej czytamy ku. Na 30lv powinno być czarowane na m2 i jedne ku do m3. Kupujemy wędkę i zaczynamy łowić przez jedną godzine łowienia (jak ktoś potrafi łowić) mamy około 4 małże (polecam nie używać fb). Sellamy małże sztuka 4kk i mamy 18kk na 30lv. Idziemy na metiny w m2 i przez 3 dni dropimy. Przez ten czas mamy 30lv i 40% i w eq dwie aury może silne jakieś kd +4 sellamy wszystko i mamy 50kk. Nic nie kupujemy tylko idziemy na pustynie expić do 31lv i na tym lv powinien być już 9lv konia. Następnie wbijamy 32lv i robimy wszystkie misje bo mamy ich pełno, następnie sprzedajemy drop może coś z bonem może oswajanie konia (jeżeli dropnie combo to czytamy). Mamy 60kk i czarowane ostrze na m3 i dwa ku do m4. Nadal nic nie zmieniamy w eq i idziemy na pustynie wbijać 33lv na tym lv powinien być 10lv konia. Wbijamy 34lv na pustyni i mamy około 65kk z dropów. Sprzedajemy swój szeroki za 5-7kk i mamy około 70kk. Idziemy do m1 ch2 i szukamy fms ze śr +8 i kd +3 do expa. Jeżeli znaleźliśmy to kupujemy i na 34lv nasze eq powinno być takie: Fms +9 Nieszczęsna +9 Wyzywający Hełm +8 5kątna +7 Buty pż +500 naszyjnik pż +500 i kolczyków nie mamy, a jeśli mamy to ebio +4 i dobrze. W eq mamy 100k kupujemy czerwone poty średnie i małe niebieskie i mamy kase tylko na teleport więc idziemy na pustynie. Wbijamy 35lv i mamy powiedzmy 1kk, a to bardzo mało :( Więc idziemy na dwa dni do m2 BEZ BOJA na metki. Drop wspaniały może nie jest więc zarabiamy tylko 10kk. W eq mamy tylko poty i jeden medal. Więc piszemy na wołaczu, że szukasz ekipy do pomocu na boja, jak masz kumpli +40 lv to dobrze, bo oni pomogą Ci za darmo. No więc tak masz tylko jednego kumpla 61lv, który pomorze Ci za darmo i jeszcze bierzesz 53lv i 46lv płacisz im 200k przed i 100k po. I napewno z taką ekipą zdasz więc masz około 9kk 35lv boja i 30%. I na 35lv siedzimy na metkach w m2 tylko na metkach w m2 i wbijamy na nich 36lv to może trwać pare dni więc mamy około 60kk z dropu, i w eq około 7kk, bo poszło na poty więc razem 67kk. Na 36lv robimy wszystkie misje i mamy około 68kk i piszemy na wołaczu, że kupimy wyzywający hełm +9, na s7 jest bardzo żadki więc możesz dać nawet 50kk. No po paru dniach kupiłeś i masz 15kk kupujesz poty i zostaje Ci 12kk. Na 36lv masz skile takie: Czarowane Ostrze M5, Czarowana Zbroja 15, Rozproszenie Magii 1, Uderzenie Palcem 1, Smoczy Wir 1, Strach 0. Expisz na bo do 38lv ciągle oddając zęby orka i czytając ku czarowane ostrze, ale pamiętaj, że musisz dokupić ku na np 35lv tylko ja tego tak szczegółowo nie opisuje :D Na 38lv musisz mieć Już czarowaną zbroje na M1/M2 nie możesz dodawać 18pkt do skilla nigdy jak Ci nie wejdzie na 17 to kupujesz OZ (Opaske Zapomnienia) w tym przypatku Czarowana Zbroja chodzi około 700k :) Expisz do 40lv i wykonujesz wszystkie misje wbijasz na misjach 41lv i powinieneś mieć około 90kk i wtedy kupujesz Mistyczną zbroje +9 za około 80kk z kd +3 defa i uchylenia najlepiej :) Expisz do 42lv i masz Czarowane Ostrze M6 Czarowana Zbroja M2/M3 oczywiście strach już na 1pkt. Zakładasz zbroje i masz owiele więcej defa. Expisz do 43lv i masz za ulepszacze itp około 15kk. Kupujesz okrągłą tarcze +7 i sprzedajesz 5kątna +7 i nieszczęsną +9 i masz około 30kk na 43lv. Pamiętaj, że masz ebionitowe kolczyki +4 . wbijamy 44lv i kończymy już misje z zębami orka i mamy pierścień expa na 30min i wbijamy szybko 45lv i na tym lv powinno być tak:

Skile:

Czarowane Ostrze M6/M7

Czarowana Zbroja M3/M4

Smoczy Wir 8

Rozproszenie Magii 1

Uderzenie Palcem 1

Strach 1

Eq:

Fms +9

Mistyczna Zbroja +9

Okrągła Tarcza +7

Wyzywający Hełm +9

Buty pż +500

Naszyjnik pż +500

Ebionitowe Kolczyki +4

I w eq 30kk narazie nie wydajemy :)

Wbijamy 46lv i teraz zacznie się jak z górki :) Robimy wszystkie misje mamy około 35kk i 47lv. Na 47lv są pamiętniki robimy wszystkie i wbijamy 51lv mamy około 45kk. Na bo wbijamy 52lv dropnie nam może bodzio i sellamy za 10kk i mamy 55kk za 50kk kupujemy ebionitowe kolczyki +8 i mamy pro eq. Teraz zmieniamy miejsce Expa ;) Idziemy do v1 na szpony wbijamy szybko 53lv i następnie 54lv mamy z dropa około 30kk i to jest bardzo dobre :) Kupujemy buty z pz +1500 za 30kk, a stare sprzedajemy za 1kk i mamy 1kk na poty. Wbijamy 55lv i teraz zaczyna się bardzo trudna robota :( Musimy wbić w v1 56lv i sprzedajemy drop i kupujemy 10 medali i teraz trzeba robić codziennie misje i czytać ku wbijamy 57lv i powinniśmy mieć 12lv konia 5kk w eq Czarowane Ostrze M8, Czarowana Zbroja M5/M6 i Smoczy Wir już na M2/M3. Wbijamy 58lv na szponach w v1 mamy 14lv konia 10kk w eq i expimy dalej robiąc kolejne lv konia. Wbijamy 61lv i powinniśmy zrobić pare zmian w eq mamy 17lv konia Czarowane Ostrze M9/M10 Czarowaną Zbroje M7/M8 Smoczy Wir M4/M5 mamy około 60kk pewnie przez ten czas dropło jakieś bodzio eq z abs. Więc tak kupujemy Duchową zbroje +6 za 500k (najlepiej kupić 4). I na 61lv isć do dt i ulepszać te zbroje na +7 (nalepiej z łzą bogini) i powiedzmy że ulepszył trzy zbroje to masz +7 trzy zbroje teraz musisz w dt je na +8 zrobić i powiedzmy, że jedną zrobił, a wszystkie inne spalił. Więc masz Zbroje duchową +8 czystą i 55kk. Kupujesz kd defa +4 za 15kk i wsadzasz powiedzmy, że nie włożył to kupujesz jeszcze jeden i wkładasz i wlazło. Masz 25kk kupujesz za 8kk kd uchylenia +4 i wkladasz powiedzmy, że włożyłeś i teraz masz pro zbroje. Masz 5kk bo za 2kk kupiłeś poty. Sprzedajesz swoją zbroje mistyczną +9 za 70kk i kupujesz srebrną +9 za 40kk i masz 30kk jeszcze na branze za max pz 1500. Więc jestes w takiej sytuacji:

Skile:

Czarowane Ostrze M10

Czarowana Zbroja M6/M7

Smoczy Wir M5

Strach 7

Uderzenie Palcem 1

Rozproszenie Magii 1

Eq:

Fms +9

Zbroja Duchowa +8

Branza pż +1500 (srebrnej już nie masz)

Ebionitowe Kolczyki +8

Buty pż +1500

Wyzywający Hełm +9

Okrągła Tarcza +7

Dobra robisz na 61lv wszystkie zaległe misje nawet z grotami strzał i robisz wszystkie zaległe levele konia i robisz milirata z kumplami z gildi bo pewnie w jakiejś jesteś (to może potrwać nawet miesiąc bez expa). Dobra masz już militara 1kk kasy i pro eq i pierwszy skill na G1 (czarowane ostrze:) Teraz możesz dać zbędne rzeczy do dozorcy i iść do v2 i expić do 70lv napewno przez ten czas będziesz miał kasy około 500kk będą Ci dropić bodzie, tarcze z nno itp. Więc wszystko sellasz i twoje eq musi wyglądać tak:

Fms +9

Zbroja Duchowa +8

Branza pż +1500,2000

Ebionitowe Kolczyki +9

Buty +1500pż

Lwia tarcza +8

Wyzywający Hełm +9

I w eq około 100kk

Skile:

Czarowane Ostrze G1

Czarowana Zbroja M10/G1

Smoczy Wir M8/M9

Strach 16

Rozproszenie Magii 1

Uderzenie Palcem 1

Dobra idziemy znów do v2 ogarniamy all spoty szponów wbijamy 71lv i mamy kolejny skill rozwinięty odrazu czytamy ku strach i mamy na M2. Potem wbijamy szybko 75lv sprzedajemy drop i zajmujemy się eq i skilami, żeby dać rade w grocie :) A więc mamy około 650kk sprzedajemy Duchową zbroje +8 za 700kk i kupujemy stal +8 z kd +3/4 za 1kkk i mamy około 400kk więc sellamy teraz lwią tarcze +8 i kupujemy +9 (musi być nno) mamy około 300kk sellamy fms +9 za 70kk mamy 370kk i kupujemy Egzorcyste +9 z kd +4 i bonami kryt, przeszywke, nieumarli. Mamy może 10kk kupujemy poty i teraz trzeba powypełniać ankiety i zarabiamy na bony i bonujemy całe eq i powinna postać wyglądać tak:

Eq:

Egzorcysta +9 Kd +4 Bony do groty

Stal +8 Kd +3/4 Bony do groty

Branza najlepiej na 54lv z max pż 1500,2000 i bonami do groty

Buty najlepiej na 54lv z max pż 1500, 2000 i bonami do groty

Ebionitowe Kolczyki +9 bony do groty i szybkość ruchu

Lwia Tarcza +9 nno i bony do groty

Wyzywający hełm +9 Na otrucie i bony do groty

Skile:

Czarowane Ostrze G1

Czarowana Zbroja G1

Smoczy Wir M10/G1

Strach M7/M8

Uderzenie Palcem 6

Rozproszenie Magii 1

TEN TEMAT SAM NAPISAŁEM NIE KORZYSTAŁEM Z ŻADNEGO ŹRÓDŁA PROSZE NIE ZAMYKAJCIE MOJEGO TEMATU PISALEM GO DWIE GODZINY. SPECJALNIE DLA MPC FORUM !

JEŚLI CI POMOGŁEM WEJDŹ TUTAJ

http://www.pajacyk.pl/ I KLIKNIJ W BRZUCH PAJACYKA, W TEN SPOSÓB NAKARMISZ GŁODNE DZIECI... A JEŚLI TO ZA MAŁO TO MOŻESZ MI DAĆ + I 5 NA KANALE... ALE PAMIĘTAJ GŁODNE DZIECI SĄ WAŻNIEJSZE NIŻ + I 5...

Konto YouTube: http://www.youtube.com/user/TheMrBoomGood

Człowiek rodzi się mądry, dopiero potem idzie do szkoły...

• Odpowiedzi 72
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

dobry tut ;) narazie 52 lvl WP , korzystam z tego tuta mam podobne eq ale skille m3/m4 B)

Ciesze się, że się przydał :) Ja mam 24lv sura wp gram 3 dni ale sprzedalem eq z woja i mialem 250kk :) Jak pomogłem daj + :)

http://www.pajacyk.pl/ I KLIKNIJ W BRZUCH PAJACYKA, W TEN SPOSÓB NAKARMISZ GŁODNE DZIECI... A JEŚLI TO ZA MAŁO TO MOŻESZ MI DAĆ + I 5 NA KANALE... ALE PAMIĘTAJ GŁODNE DZIECI SĄ WAŻNIEJSZE NIŻ + I 5...

sprzedajemy Duchową zbroje +8 za 700kk i kupujemy stal +8 z kd +3/4 za 1kkk hahaha kosmos hahah :D po 1 duchowiej za 700 kk to byś musiał mieć 9 kd +4 bony all a więc pozdro i stal 8 no to zgadza się około 1kkk ale z duchową to dojebałeś :D

edit a i właśnie wątpię żeby na jakimś serwie tarcza na 61 +9 nawet bez 5 bonów samo nno za 100 kk kupić

Um: 30-40 32kk

chce zobaczyc bron z takimi umiejetnosciami, kiedy najwyzszymi sa 30% na monastyrze w fmsie, dodatkowo za 32kk

Duchową zbroje +8 za 700kk

miłego sprzedawania

Metin2PL Almanach Chunjo Sura Weapon 21lv (ciągle rośnie) - sygnatura

i chyba na tym skonczyles, powodzenia w grze komukolwiek kto sie bedzie na tym "poradniku" wzorowal.

Teoretycznie- dobry poradnik.

Praktycznie- ludzie, to jest tut jak grać. Chce wam się w 100% postępować zgodnie z tym? W końcu będzie masa identycznych postaci, których właściciele, jak roboty postępowali zgodnie z jakimiś poradnikami. Przecież cała frajda z gry polega na robieniu własnej, indywidualnej i ciekawej postaci.

No cóż, ale się rozpisałeś, wiec dam plusa.

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Teoretycznie- dobry poradnik.

Praktycznie- ludzie, to jest tut jak grać. Chce wam się w 100% postępować zgodnie z tym? W końcu będzie masa identycznych postaci, których właściciele, jak roboty postępowali zgodnie z jakimiś poradnikami. Przecież cała frajda z gry polega na robieniu własnej, indywidualnej i ciekawej postaci.

No cóż, ale się rozpisałeś, wiec dam plusa.

Dzięki za plusa i zgodze się z tym co napisałeś :) Ale jak ktoś grał np. zawsze wojem i teraz chce spróbować czegoś innego to ten tut jest dobry :)

Wszystkie poradniki w których jest napisane "dropnie nam 15 medali" , "po 1h mamy 5 RIBów" , "sprzedajemy je za tyle i mamy tyle kasy i na pewno zaraz będziemy biegać w eq +7/8" są do dupy bo nigdy nam tyle czegoś nie dropnie , nigdy nie zejdzie za tyle za ile pisze i nie tak szybko czyli nie będziemy mieć tyle kasy i nie będzie eq +7/8 Dlaczego wszystkie poradniki zakładają , że będziemy mieli tyle szczęścia ? 97% osób , które zaczną gre z tym poradnikiem od razu się zniechęcą bo kowal na początku spali większość eq , dropną 0 RIBów i ze dwa medale , a poty i kasy na nie niema... I co wtedy po tym poradniku ? Dalszej części poradnika nawet nie będę komentować...

Wszystkie poradniki w których jest napisane "dropnie nam 15 medali" , "po 1h mamy 5 RIBów" , "sprzedajemy je za tyle i mamy tyle kasy i na pewno zaraz będziemy biegać w eq +7/8" są do dupy bo nigdy nam tyle czegoś nie dropnie , nigdy nie zejdzie za tyle za ile pisze i nie tak szybko czyli nie będziemy mieć tyle kasy i nie będzie eq +7/8 Dlaczego wszystkie poradniki zakładają , że będziemy mieli tyle szczęścia ? 97% osób , które zaczną gre z tym poradnikiem od razu się zniechęcą bo kowal na początku spali większość eq , dropną 0 RIBów i ze dwa medale , a poty i kasy na nie niema... I co wtedy po tym poradniku ? Dalszej części poradnika nawet nie będę komentować...

No wiesz myśl sobie jak chcesz ale ja ten poradnik napisałem o mnie i o moich kumplach wp więc nie mów, że nie dropnie 5 ribów bo mi droplo 5 ribów 2 koziki i 2 5kątne +3 więc nie mów jak nie sprawdzałeś. A medali mi dropło 14, a siedziałem dwie godziny -.-

niezla lektura :) i ogolnie tak nalezy grac by byc najlepszym :) tylko zapomniales dodac zeby robic dalej misje u biologa klatwy.. pamiatki (bardzo przydatne ) , matowe itd

no tak ale już się nie chciałem rozpisywać :D pisałem robimy wszystkie misje jakie nam zostały :D

Wiem , że piszesz to na własnym przykładzie ale ja grałem już tyle razy WP na różnych serverach i gra nawet w 1/10 nigdy nie szła tak łatwo i przyjemnie jak tobie w tym poradniku... Moim kolegom zresztą też...

ja zagrałem na pl'u pierwszy raz wp i mi łatwo idzie :)

Widocznie tylko tobie...

Nie tylko mi mam tez kumpla i mi opowiadal :D

A teraz łatwo wbić +70lv ten Aol i masz za darmo smocze monety kupujesz pierscien expa i rekawice złodzieja i w 1h nawet 10ribow jestes w stanie dropnąć :)

Widzę że się rozpisałeś trochę ;p Przydatny tut. Łap +

na początku miało być do 50lv potem do 61lv, a potem już się rozpisałem :D

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

• Ostatnio przeglądający forum [TuT] Jak Dobrze Zacząć Surą Wp | Droga Do 75Lv !   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...