Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Ile Osób Uciągnie Mój Komputer/Dedyk


pemo444

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

LAPTOP ASUS (N53SN).


Procesor : Intel® Core i7-2670QM CPU @ 2,20 GHz 2,20 GHz 4 x CORE + Turbo Boost do 3.0 GhZ


Ram: 8,097 MB DDR5 : 6,450 DDR5 Ok. Na Server.


Dysk: ST9750420AS, 750GB.


Internet: 20 mb/s : Później net będzie 50 mb/s ;)


 


Ile osób utrzyma taki komputerek, dodam że on był niedawno, kilka razy formatowany ;), jest prawie czyściutki ;)


Proszę o ilość osób jaką może utrzymać, jeśli net jest 20 mb/s oraz 50 mb/s, dzięki ;)


image.png

Opublikowano

 

LAPTOP ASUS (N53SN).

Procesor : Intel® Core i7-2670QM CPU @ 2,20 GHz 2,20 GHz 4 x CORE + Turbo Boost do 3.0 GhZ

Ram: 8,097 MB DDR5 : 6,450 DDR5 Ok. Na Server.

Dysk: ST9750420AS, 750GB.

Internet: 20 mb/s : Później net będzie 50 mb/s ;)

 

Ile osób utrzyma taki komputerek, dodam że on był niedawno, kilka razy formatowany ;), jest prawie czyściutki ;)

Proszę o ilość osób jaką może utrzymać, jeśli net jest 20 mb/s oraz 50 mb/s, dzięki ;)

 

 

Przy necie 20 to gdzieś 880 a 50 to koło 960.

Raczej więcej nie da rady(bez lagów).

Opublikowano

Procesor: I3, 3,40gz
Ram: 4gb
Dysk:  1TB
Predkość Internetu: 10mb/s ;/

Opublikowano

Procesor: Intel Core i5-4440 3.30 GHz

Ram: GoodRam DDR3 4GB

Dysk: Seagate 1TB, SATAIII, 7200RP

Prędkość Internetu: 4Mb

 

1270 osób.

 

 

Człowieku ale mam z cb beke, jestem ciekawy jak ty to obliczasz.. xD

 

Też jestem ciekaw.

Opublikowano

Ty kurwa jesteś śmieszny, przy tym kompie ma 200 osób uciągnie z lagami a ty wyskakujesz z 1,2k.

Za co ty masz kurwa moda?

Za loda. ;)

 

Marek, wypierdalaj z forum i kręc lody na ulicy.

Louf. :PP

Opublikowano

Widzę, że to temat, zacytuj pytanie o możliwości sprzętu odpisując losową liczbą.

 

Jak 4gb ramu i net 4MB mogą uciągnąć 1k osób?

The past has gone

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...