Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Ile Osób Uciągnie Mój Komputer/Dedyk


pemo444

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Procesor: Intel® Atom™ C2750 , 8 rdzenie x 2,4 GHz 
Ram:8 GB DDR3 ECC
Dysk:1000 GB (2 x 1000 SATA)
Predkość Internetu: nie wiem gdzie pisze ;x

 

z gory dzzieki za odp

  • Odpowiedzi 3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Procesor: Intel® Atom™ C2750 , 8 rdzenie x 2,4 GHz 

Ram:8 GB DDR3 ECC

Dysk:1000 GB (2 x 1000 SATA)

Predkość Internetu: nie wiem gdzie pisze ;x

 

z gory dzzieki za odp

 

Coś koło 560 osób.

Opublikowano

 

Procesor (Częstotliwość) -  2 vCores (2x 2.0 GHz+)
 
Ram 
1 GB+ 4 GB vRAM SSD
 
 
przestrzen dyskowa 50 GB
 
 
ile da rade?

 

 

Maksymalnie do 420 osób.

Opublikowano

Ram 2 gb

Procesor: 1vCore (2.0 GHz+)[/size]

przestrzen dyskowa: [/size]100 GB[/size]

100 mbps

Około 250osób.

r3ePj8E.png

Opublikowano

Procesor: i5 4670k watercooled & overclocked 4.3ghz

Ram:8gb 1866mhz

Dysk:1tb western digital black + 120gb 840 evo ssd

Predkość Internetu: 60gb

 

??

 

Gdzieś 460 osób.

Opublikowano

Procek amd phenom x4 940 3,6 gHz(podkrecony)

Ram:8GB

Dysk:dwiescie piecdziesiat GB(sry ale na telefonie sie cyferki pierdola)

Lacze:dziesiec mb/s

Uciagnie dwiescie osob?

Opublikowano

Procek amd phenom x4 940 3,6 gHz(podkrecony)

Ram:8GB

Dysk:dwiescie piecdziesiat GB(sry ale na telefonie sie cyferki pierdola)

Lacze:dziesiec mb/s

Uciagnie dwiescie osob?

 

Dwieście raczej spokojnie, może nawet więcej ;)

Opublikowano

Około 250osób.

 

 

Ram 2 gb

Procesor: 1vCore (2.0 GHz+)

przestrzen dyskowa: 100 GB

100 mbps

 

 

250 osób wytrzyma przy najlepszej optymalizacji i 1 channelu.

Opublikowano

@Zagrajmarek tak z ciekawości... Skąd bierzesz te dziwne liczy graczy? Sorry, ale na to nie ma reguły. Ludzie mi mówili, że na moim dedyku utrzymam do 400 osób (beka z znawców), a spokojnie gra po 1300. So? Wyliczasz to? Masz jakieś over9k wzory wyczytane z gwiazd? Czy po prostu zgrywasz znawcę nabijając sobie posty tak naprawdę chuja o tym wiedząc?

Żeby nie było, że to spam.

Li2yd4Q.png

 

Opublikowano

@Zagrajmarek tak z ciekawości... Skąd bierzesz te dziwne liczy graczy? Sorry, ale na to nie ma reguły. Ludzie mi mówili, że na moim dedyku utrzymam do 400 osób (beka z znawców), a spokojnie gra po 1300. So? Wyliczasz to? Masz jakieś over9k wzory wyczytane z gwiazd? Czy po prostu zgrywasz znawcę nabijając sobie posty tak naprawdę chuja o tym wiedząc?

 

Żeby nie było, że to spam.

Li2yd4Q.png

 

Nie mam wzorów.

Patrzę na Procesor, RAM, transfer itp. xD

Nie rozumiem czemu cały czas leci flame na kidmodów/modów ale jak tam chcecie :)

 

Co do tego co podałeś to gdzieś 680-850, jak uważasz inaczej, spoko :)

Opublikowano

Nie mam wzorów.

Patrzę na Procesor, RAM, transfer itp. xD

Nie rozumiem czemu cały czas leci flame na kidmodów/modów ale jak tam chcecie :)

 

Co do tego co podałeś to gdzieś 680-850, jak uważasz inaczej, spoko :)

Aktualnie stoi na nim 1200, więc gdzie Twoje zajebiste obliczenia?

 

Opublikowano

@Zagrajmarek tak z ciekawości... Skąd bierzesz te dziwne liczy graczy? Sorry, ale na to nie ma reguły. Ludzie mi mówili, że na moim dedyku utrzymam do 400 osób (beka z znawców), a spokojnie gra po 1300. So? Wyliczasz to? Masz jakieś over9k wzory wyczytane z gwiazd? Czy po prostu zgrywasz znawcę nabijając sobie posty tak naprawdę chuja o tym wiedząc?

 

Żeby nie było, że to spam.

Li2yd4Q.png

 

Utrzymasz nawet i 2000 graczy.

 

Nie mam wzorów.

Patrzę na Procesor, RAM, transfer itp. xD

Nie rozumiem czemu cały czas leci flame na kidmodów/modów ale jak tam chcecie :)

 

Co do tego co podałeś to gdzieś 680-850, jak uważasz inaczej, spoko :)

 

Nie na kidmodów tylko na Ciebie bo napierdalasz to forum takim gównem jak oszustwa moda Mentor z działu TERA.

Moje oczy krwawią przez Twoje posty.

0LsM05U.png

Opublikowano

Taktowanie procesora (MHz): 4100   Procesor: Klasy AMD FX Liczba rdzeni procesora: Sześć Pamięć RAM (MB): 16384 Pojemność dysku (GB): 2000.00 

 

Net słaby.

 

 

ile utrzyma taki serwer ludzi

na hamachi i no hamachi >>

andmo3.png
Moj Fanpage 
 
 

Opublikowano

Taktowanie procesora (MHz): 4100   Procesor: Klasy AMD FX Liczba rdzeni procesora: Sześć Pamięć RAM (MB): 16384 Pojemność dysku (GB): 2000.00 

 

Net słaby.

 

 

ile utrzyma taki serwer ludzi

na hamachi i no hamachi >>

 

1400 osób lub więcej.

Opublikowano

Procesor: Intel Xeon E5 1650
Ram: 32GB
Dysk: 2x 120GB SSD
Prędkość Internetu: 200 Mb

 

Czy łącze nie jest w tym wypadku za słabe??

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...