Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Spis Wszystkich Poradnikow O Darmowych Sm / Aolu / Reklamach !


MrPiotrek122

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

@UP: Szkoda mi Ciebie

 

@Topic: Słyszałem, że podobno coś z tym zrobili, bo dużo ludzi tak sm sobie wbijało, więc chyba to jakoś zablokowali.

  • Odpowiedzi 121
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Już od dłuższego czasu mam pewien problem ..

Zmieniam IP loguję się na stronę, klikam doładuj smocze monety odpala mi się okno i nie mam opcji sponsorpay ani superredwards ; /

Proszę o pomoc jeśli to możliwe.

Opublikowano

Witam mam taki problem mianowicie dawniej zarabiałem sm tylko przez superrewedes i zarobiłem około 500 łącznie miałem miesiąc przerwy i wchodzę teraz i tak biore superrewedes i nie mam nic ofert free a ni nic założyłem new konto biore to samo i reklamy są ale jak chce jakąś wypełnić czyli klikam to otwiera mi się błą error 404 i coś tam jeszcze i nie wiem co robić ? szukałem nic proszę o pomoc bo chciałem sobie troche zwojów na kupić jak dawniej a nie miałem neta dawno i nie wiem o co kaman.

PS.Daje 5 i +/-.

xxx

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Witam. Wczoraj o 21 robiłem reklamy na polskim superrewads. Niedostałem żadnych sm'ów ani nowych reklam do uzupełnienia. Czy te 5 darmowych reklam to już koniec i więcej dla mnie niebędzie ???? Prosze o odp.

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

@ up musisz zmienić IP przez AOLA jeszce raz na nowe ... a to , że nie dochodzą bardzo mało reklam dochodzi ja ledwie zarobiłem 120 sm xdd

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

mam taki sam problem ja wszysct prawie na tej stronie

 

Oferta jest aktualnie niedostępna

 

i tak przy każdej reklamie. a teraz wogóle wszystkie zniknęły... ;/

 

ktoś się orientuje o co kaman?

Od dnia szóstego stąpamy po tej podłej ziemi

Mamy ręce - zabijamy, mamy usta - kłamiemy,

Orgia much, nie ufaj hipokrytom

Zawiedzie cię oko, to oko dzieciak wykol,

Zimny pocałunek w szyję, w otchłań spadasz

To miasto tym żyje, po prostu jak Chada

Zasady są po to żeby je łamać?

Zasady są po to żeby je łamać?

Liczą się przyjaciele i milczenia zmowy

Reżim, kurwy, nalot dywanowy

Mała wycieczka do piekła i z powrotem

Tu grzesznicy modlą się najgłośniej

Nie znasz dnia ani godziny, walczysz

Ofiary wojny w chwale wracają na tarczy

Niewidzialna ręka rzuca twój los na szalę

Coś w tobie pęka, życie łamie morale

[x] 10 [x] 20 [x] 40 [x] 80 [x] 160 [x] 320

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Witam.

 

Mam problem z programem Aol. Chodzi wszystko ładnie ,gdy na przeglądarce aola wpisuje np: mojeip.org ,po chwili widzę zmienione ip na angielskie ,ale Wykrywa mi PROXY!

Jak to zrobić ,żeby nie wykrywał proxy.

 

Teraz następnie wchodzę na przeglądarce AOLa "www.Metin2.pl" ,chce przejść do zalogowania się na swoje konto. Wpisuje login i hasło i "zaloguj" ,ładuje się strona i ponownie mnie wywala na tą samą stronę gdzie muszę się zalogować "Wszystko wpisuje dobrze".

Tutoriale przeglądałem i wszystko dobrze robiłem. Może ktoś się na tym bardzo dobrze zna i mógł by mi pomóc. Pozdrawiam!

 

beztytuuwac.png

Opublikowano

A AOL to nie spowalnia neta ?

Można potem zmienić to na normalne ip ?

Jest to karalne ?

%C3%9Foniek_euw_238_1_nozg.png

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
http://www.mpcforum.pl/topic/342810-tut-darmowe-sm-nie-aol/

- moze sie przydać tym którzy nie mogą się zarejestrować na AOL

Muminki Cię widzą, Muminki Cię śledzą, Muminki Cię znajdą, zabiją i zjedzą :ninja:

Dobry post? Nie żałuj "lubię to" :)

Opublikowano

całkiem fajne, + dla ciebie ;]

Nie zamkniesz mnie w schematach, wykraczam poza nawiasy,
Potęguję siłę działań, choć żaden ze mnie matematyk.

Opublikowano

Witam, otóż mam taki problem, że po zmianie ip przez AOL 9.5 nie mam żadnych reklam w superewards, czekałem i próbowałem kilka dni i dalej nic, również bardzo dużo szukałem na forum i nie znalazłem żadnej sensownej odpowiedzi.. Ktoś też ma taki problem lub miał i się z nim uporał? Proszę o pomoc.

Opublikowano

witam.

czy ktoś sprawdzał to co jest UP?

sponsorpay działa i dostałem 6 SM...

Czy jeżeli zmieniam IP przez AOL i wypełniam reklamy tylko 1 RAZ to mogę dostać bana? Kilka UP pisali coś o jakiejś policji - to jest możliwe?

potrzebowałbym około 100 SM dziennie żeby wbić skille na G :D - kupuję zwoje egzo.

pozdrawiam.

Opublikowano

Heh ja zmienilem ip przez aol, wypelniam denne reklamy po 15 sm max w sponsor payu, i na 2 dzien nic nie mam. A super rewards nie dziala :>

Opublikowano

Ani w sponsorpay ani w rewards nic nie mam ocb ? Coś robię źle ?

visualcsharp_2.png

 

Mały test na gimnazjalistę: 

 

public static void testnagimbusa()
{
	Console.WriteLine("Podaj ulubionego YouTubera: ");
	string youtuber = Console.Read();
	if (youtuber = "gimper")
	{
		Console.WriteLine("Jesteś gimbusem");
	}
	else if (youtuber = "rojo")
	{
		Console.WriteLine("Jesteś gimbusem");
	}
	else if (youtuber = "isamu")
	{
		Console.WriteLine("Jesteś gimbusem z kompleksem małego przyrodzenia");
	}
	else if (youtuber = "nitrozyniak")
	{	
		Console.WriteLine("Jesteś gimbusem");
	}
	else
	{	
		Console.WriteLine("Masz więcej, niż 16 lat");
	}
}

 

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

To jest wgl. LEGALNE ...wole tego nie ruszać .

Nic Mnie Nie Obchodzą

b6oyur.png i 2lw1vg2.png Wejdź Tylko W http://www.pajacyk.pl/zlicz.php I Kliknij W Brzuszek Pajacyka !

Dzięki temu skromnemu gestowi pomożesz innym :) Bo pamiętaj to nic nie kosztuję a tak wiele może pomóc :) Więc nie żałuj swojej 1 sekundy życia na kliknięcie !

 

 

1055js7.png

Co robi Czasem Metek z graczami :>

 

 

Opublikowano

a ja na sponsor pay mam strasznie mało reklam chyb admini metka skapli sie że wszyscy za free sie dorabiajom i chyba wycofajom te 2 formy platnosci

06070010_KozaKiJuZ.png
  • 1 miesiąc temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...