Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut] Wierzchowce Wszystkie Działające


raquo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 98
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Mógłbym prosić kogoś o zrobionego roota? Ponieważ, gdy ja próbuje nie wychodzi i wywala cały czas z Metina- muszę źle wklejać te code ;d

Dam plus i pięc pliska ;)

11573538277329494069.gif

Opublikowano

A co tam w roocie jest do robienia? npclist.txt i nic więcej (chyba, że mam skleroze). Jak kopiujesz z MPC to nie zapomnij zastąpić spacji tabami (tabami = tab = taki przycisk nad Caps Lock).

Koniec z MPCForum.pl i ogółem z metinem

:D

 

sunp.png

Sygnatura wykonana przez

Isuribi aka Amelka.

Opublikowano

Wiem co to tab xD Tylko, że wszystko tak ładnie robię i wypierdala mi Metina z błęem boar boar coś tam... W każdym miejscu spacji mam taba dać?

@EDIT

Ok wszystko mi już działa :D

11573538277329494069.gif

Opublikowano

fajne pliki ;) ostatnio na PLu wprowadzili takiego nowego wierzchowca? wiecie jak on się nazywa? i czy są pliki aby go dodać ? bo chciałbym go wrzucić na swój serwer jako wierzchowiec dla GM'ów.wub.gif

Opublikowano

A mnie to krew zalewa jak czytam wasze posty ^^

Pemo, nie dawno sam domagałeś się bym ci udostępnił wierzchowce a teraz co? !!!

Aaaa... szkoda gadać ^^

 

P.S.

Jest jescze bardzo dużo rzeczy które "normalne serwey nie mają"

 

-Mapa Majestic + moby

-Packer(do klienta z 2010r.)

 

I wiele, wiele więcej, a najlepiej to samemu coś wymodelować...

Opublikowano

eheh Właśnie Pemo ty na pewno też się domagałeś żeby mieć te wierzchowce i na 100% ktoś ci je dał a teraz sam piszesz żeby nikomu tego nie dawać zastanów się i zmądrzej troszkę ;/

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Gdzie znaleźć to "SERVERSIDE"? Może ktoś podpowiedzieć?

Kolejny wannabe ;s Troszkę angielskiego się przyda. Rozdziel sobie ServerSide na 2 wyrazy, wychodzi Server i Side. Server to po polsku po prostu Serwer a Side to Strona. ServerSide - Strona Serwerowa, coś leży po Stronie Serwerowej, czyli w skrócie mówiąc FTP (google nie gryzą jak coś ;)).

Koniec z MPCForum.pl i ogółem z metinem

:D

 

sunp.png

Sygnatura wykonana przez

Isuribi aka Amelka.

Opublikowano

up

musi to wyglądać tak:

 

0[Tab]boar[Tab]boar

0[Tab]dog_god[Tab]dog_god

0[Tab]fire_tiger[Tab]fire_tiger

0[Tab]lion[Tab]lion

0[Tab]boar_2[Tab]boar_2

0[Tab]dog_god_2[Tab]dog_god_2

0[Tab]fire_tiger_2[Tab]fire_tiger_2

0[Tab]lion_2[Tab]lion_2

20110[Tab]boar

20111[Tab]dog_god

20112[Tab]fire_tiger

20113[Tab]lion

20114[Tab]lion_white

20115[Tab]boar_2

20116[Tab]fire_tiger_2

20117[Tab]dog_god_2

20118[Tab]lion_2

 

W miejscu gdzie masz [Tab] wciskasz TAB

33udi79.jpg




Opublikowano

i tak nikt nie opublikował bina by można było machać z tych nowych wierzchowców cienia

więc po co komuś same do jazdy... ? =)

 

@edit

Taki lans to wiesz co..? To ja sobie mogę na niedźwiedziu pojeździć...

asdasdasde.th.jpg

307681428489538142351.png

Metin2 Balmora Staff

Opublikowano

Lans, bans, fura, skóra i komóra :rolleyes:

 

edit. To była ironia...

 

@up. czy to aby nie przypadkiem praca gracjana? ;)

Koniec z MPCForum.pl i ogółem z metinem

:D

 

sunp.png

Sygnatura wykonana przez

Isuribi aka Amelka.

Opublikowano

Ej .. hmm wszystko dobre dam + ,ale jak dorzucisz zapytania do pieczęci które przywołują te wierzchowce cienia ;p

aaa.. i jeszcze jakby ktoś mógł. Napisał by mi questa do przywołania .. ? ;p

Daj - nie bądź pajac.

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Mi też dajcie 15 minusów :P albo więcej :D A propo tematu-gościu jesteś boski :D, naprawdę, zaraz wgram wierzchowce na mojego priva

@EDIT:

UP wyżej czyli dla ciebie :D żartuje ;]

Nic cie to nie kosztuje więc jebni* porządnego minusa ---

PANDORAMT2-ROZEKzabujca 99lv klasa:ninja Królestwo:niebiescy, Lv wciąż rośnie :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...