Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut] Wierzchowce Wszystkie Działające


raquo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 98
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

elo możesz upnąć mi twoje pliki twoje item.eix i item.epk i locale_pl mob_proto oraz icon ?i root :D

Piszę poprawnie po polsku

Człowiek nie wie sam, co dla niego dobre,

Pozorny raj, na przykład życie modne,

Pozorny świat, w którym czujesz się dobrze,

Im szybciej runie Farsa ta tym później będzie pogrzeb,

 

witchersigforpiotrekxxd.png

Sygnaturka by RedWolf

Opublikowano

@UPx2

@UP

Sami kombinujcie :)

 

@Topic

Trochę skopałeś że dodałeś to :( Ja kombinowałem sam i jakoś zrobiłem te mounty, lecz nie potrzebnie się tyle męczyłem bo gotowiec jest na MPC ;f

47a2cebcf2f4df95.png

Opublikowano

nie jest uszkodzony all dziala

 

Weź mnie tu nie wkrecaj w lion2 jest model który odczytuje teksture z lion czyli zwykłego lwa Granny raczej nie kłamie

468x60clear.png

Opublikowano

pisałem na 1 stronie że tekstura jest ta sama w przypadku lwów

jak taki mądry to na nowo zmieniaj teksturę i zmuszaj tego lwa do działania

pozdro ;]

:)
Opublikowano

A ja się dołącze do tych postów na pierwszej stronie. To, że coś mamy i się tym nie dzielimy to nie oznacza, że jesteśmy egoistami. Ja osobiście nie lubię dawać gotowców na które sam wpadłem, prezentuje tylko to co zrobiłem, gdyż udowadniam wam, że jak się chce to można! Mam clienta 2008, działają mi na nim wszystkie wierzchowce. Pomagał mi ktoś? Nie! Pobrałem tekstury z neta, 2 godziny myślenia i miałem poprawne wierzchowce. Da się? No da się.. Więc po co sępicie o gotowce zamiast pomyśleć? Poza tym, ja nie chce wiedzieć jak wyglądają wasze serwy skoro pobieracie wszystko z neta i ładujecie na serwer zapewne nawet nie zaglądając co w nich jest.. Pozdro dla wszystkich pijaw które tylko czekają na gotowce -.-

Koniec z MPCForum.pl i ogółem z metinem

:D

 

sunp.png

Sygnatura wykonana przez

Isuribi aka Amelka.

Opublikowano

fajnie (już dawno dodałem mounty na swojego priva, ale ty się napracowałeś, opublikowałeś itp.)

Masz łap minusa, ale jedno mnie ciekawi jak dodać do nich możliwość ataku z siodła?

LEAGUE OF LEGENDS

EU Nordic and East: Bambus3k 30lv ON KARTHUS FOREVER

EU West: xspellmasterx 30lv off

Aktualnie stawiam serwer mc.

Opublikowano

@up bin/dll/exe

ja się nie znasz na kodwaniu pythona czy tam bina itd. to się za to nie bierz ja sam nie umiem

211c73cd6486beb.gif

Minecraft

odkrywcai.pngwolftamer.png

Odkrywca

Wolfer:Lubie pieski:P

Jeżeli jesteś człowiek to kliknij na obrazek:

baner6.gif

Opublikowano

1.Nie musi mieć każdy (będą wyjątkowe servery prywatne)

2.Jeżeli każdy ma to samo to nie jest to już fajne

3.Ten kto umie to niech umie a jak ktoś nie umie to niech pomyśli

4.Rozumie dodawanie kilka rzeczy takich na forum ale nie

This is Pro odrazu daje żeby mój server był taki sam jak inny za tego pięknego +/-

jak coś mogę napisać jeszcze mogę ci tego na spamować :)

bue haha i tak nie działa czarny lew :D a jak zadziała czarny to lew zwykły też będzie czarny ;D

 

A niech sobie mają.. nie ma co tutaj przeżywać. Pojeżdżą trochę i im się znudzą...

Ważne by mieć wierzchowce i móc zadawać z nich dmg. Wtedy to już nie jest zwykły serwer. =)

307681428489538142351.png

Metin2 Balmora Staff

Opublikowano

@up bin/dll/exe

ja się nie znasz na kodwaniu pythona czy tam bina itd. to się za to nie bierz ja sam nie umiem

Niekoniecznie ;)

Koniec z MPCForum.pl i ogółem z metinem

:D

 

sunp.png

Sygnatura wykonana przez

Isuribi aka Amelka.

Opublikowano

to chyba jest w item>weapon

LEAGUE OF LEGENDS

EU Nordic and East: Bambus3k 30lv ON KARTHUS FOREVER

EU West: xspellmasterx 30lv off

Aktualnie stawiam serwer mc.

Opublikowano

@UPx2

Też się zastanawiam nad tym co UP :)

 

a co do bicia z mobów to i ja szukam :P oglądałem konia militarnego wszystko co o nim znalazłem i porównywałem z mountem ale wiele to nie daje :( Bo jak pozmieniałem z konia na mounta to nie mogłem bić wraz :(

47a2cebcf2f4df95.png

Opublikowano

Co mają bronie do wierzchowców? oO

Mają tylko to, że gnolli i lykos czytają z tamtego folderu swoje textury.

Nadal jeszcze tego mrocznego lwa nie macie? Przecież to łatwe...

tlofbnowe2.jpg

Opublikowano

Mają tylko to, że gnolli i lykos czytają z tamtego folderu swoje textury.

Nadal jeszcze tego mrocznego lwa nie macie? Przecież to łatwe...

Faktycznie, dzięki za cynk xD

Koniec z MPCForum.pl i ogółem z metinem

:D

 

sunp.png

Sygnatura wykonana przez

Isuribi aka Amelka.

Opublikowano

aha... :/ to w czym się robi bicie wierzchowców bo jakoś z dzika,lwa,tygrysa,wilka mogę a z mountów cienia już nie :/ to pewnie wina root albo locale a .dll tu nie ma nic do gadania. (Używam launchera by Tim)

LEAGUE OF LEGENDS

EU Nordic and East: Bambus3k 30lv ON KARTHUS FOREVER

EU West: xspellmasterx 30lv off

Aktualnie stawiam serwer mc.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...