Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut] Wierzchowce Wszystkie Działające


raquo

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pytanie: Możecie na tych mountach bić? Bo ja coś nie moge i niewiem czy to wina clienta czy serwera...Jeśli ktoś mógłby pomóc byłbym wdzięczny

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

  • Odpowiedzi 98
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Pemo, uważasz, że my czekamy tylko na gotowce tak?

A przypadkiem tut z e*pvp gdzie są tekstury i wszystko to może nie jest gotowiec?

Pomyśl zanim coś napiszesz.

Opublikowano

Dammo z tego co piszecie wygląda że tak . Nic sami nie zrobicie ... Wypakować te textury umie jak narazie tylko Tim66613.. On daje tylko textury i gr2 a to trzeba jeszcze wgrać co nie jest takie łatwe . Owszem na epvp dają gotowce ale zazwyczaj te textury są albo zablokowane , modele rozwalone i trzeba to umieć wszystko naprawić i wgrać . A to wymaga "Myślenia" którego wy nie posiadacie w oczekiwaniu aż ktoś da tuta . Może tylko 1/4 z was próbowała do tego dojść .

Opublikowano

Na kliencie 2010 owszem moge bić ale nie zadaje obrazen potworom...

@edit

Troche pogrzebalem i te zwierzaki ktore sa na PLu działają jednak z białego lwa i zwierzaków cienia nie moge bic.

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Prawym w navicat na player potem console... wklejasz naciskasz enter i jest

@Ps niewiem co trzeba zrobic z tymi zwierzami cienia i białym lwem zeby dziala. Pomocy!!

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

SylverWolf u mnie wszystko działa. Sprawdź wpisy w rootpack bo też tak raz przez nie miałem

Nawet po dokładnym sprawdzeniu dalej to samo. Mam client z 2008r. Jak chce użyć polimorfi to też wywalają znaki zapytania...(nie mówię tylko o zmianie np. w lwa) Albo mi packer szwankuje, albo client jest niedorobiony.

 

pfffadsds.th.jpg

SS żeby nie było, bo wierzchowce działają jak najbardziej ^^

tlofbnowe2.jpg

Opublikowano

Sylverwolf

idz na pusta mapke przynajmniej zeby w okolicy nie bylo mobow

nie przywoluj konia

teraz wpisz /mount_test 20118

nie wiem ale jak ja nie moge wejsc to tak robie :P

:)
Opublikowano

Dammo z tego co piszecie wygląda że tak . Nic sami nie zrobicie ... Wypakować te textury umie jak narazie tylko Tim66613.. On daje tylko textury i gr2 a to trzeba jeszcze wgrać co nie jest takie łatwe . Owszem na epvp dają gotowce ale zazwyczaj te textury są albo zablokowane , modele rozwalone i trzeba to umieć wszystko naprawić i wgrać . A to wymaga "Myślenia" którego wy nie posiadacie w oczekiwaniu aż ktoś da tuta . Może tylko 1/4 z was próbowała do tego dojść .

 

Ja nawet nie widziałem linka z e*pvp, dlatego mnie ciekawią te tematy zakładane na mpc ;]

Hmm, żeby nie było, wystarczy, że tak powiem, przemalować wierzchowce i otrzymamy wierzchowce cienia.

Także nie wiem po co tu wszyscy tyle lamentują o_O

Nie umiecie bawić się w paincie ? ^^

Opublikowano

Witam, o jakie mob_proto chodzi? bo nie moge takiego pliku znalesc, wkleilem pliki w NPC.eix i .epc ;) czy jakos tak xD

aha i jeszcze nie wiem o jakie npc_list chodzi ;/ dziekuje za odpowiedz ;)

Daj minusa!

Opublikowano

No u mnie dokładnie to samo ... wywala znaki zapytania w cliencie 2008 przy wsiadaniu ... co ciekawe jeśli do npclist w root nie dodam nowych mountów (zostaną tylko stare) wszystko działa poprawnie hmmm więc już nie wiem w czym problem :(

Opublikowano

Mógłby autor tematu wrzucić to na inny hosting niż ten gówniany speedyshare? -.- Bo mi się to ściągnąć nie chce. Albo jak już ściąga to nie przekracza do 1kb/s -.-

@edit:

beztytuuudf.png

Na chrome działa normalnie, ale ściąga nie więcej niż 1kb/s, spróbuję na IE.

@edit2: Na IE i Operze w ogóle się nie chce załadować, na Firefoxie i Chrome się ładuje, ale tylko na Chrome sciąga się. Ale i prosiłbym o reupload na inny hosting ;)

1280314365-U1.png

Opublikowano

Nie dość że wam się gotowce daje to jeszczae marudzicie.

CO do znaków zapytania przy wsiadaniu... tak jak pisałem, postaraj sie zeby innych wierzchowców koło cb. nie było, i wtedy wsiadaj na wierzchowca

:)
Opublikowano

Nie dość że wam się gotowce daje to jeszczae marudzicie.

CO do znaków zapytania przy wsiadaniu... tak jak pisałem, postaraj sie zeby innych wierzchowców koło cb. nie było, i wtedy wsiadaj na wierzchowca

Widac ze znasz sie na rzeczy. nie mógłbyś dodać jeszcze questu i itemu na przywolanie owych wierzchowców w grze? Mam na myśli pierwsze 4 te które są na PLu bo tylko z nich można bić. ;)

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Moge dodac jesli laskawie osoba ktora dodala tut" podmiana wierzchowcow za konie " usunie tego tuta bo jest w calosci moj... wszystko odemnie

:)
Opublikowano

up nie i raczej nie będzie można chyba że ktoś wynajdzie sposób...

 

tak jak mówiłem dodam pieczęcie itp. jeśli osoba która skopiowała mój TUT go usunie

:)
Opublikowano

No bez jaj to jest podmieniona tekstura lwa zwykłego na Lwa Cienia tzn. że zwykły lew też jest lwem cienia ale kał!!!angry.gif Model lwa 2 nadal uszkodzony. blink.gif Dopiero się teraz tego dopatrzyłem dry.gif

468x60clear.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...