Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Wasz wymarzony serwer - wymiana zdań


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ziomek jakby to wystartowało to byłoby cudnie :)

Tylko niepokoi mnie pare rzeczy.

 

1. Hwangi. Te hwangi mogą byc tylko jeżeli będą bez bonów. Albo będą miec mase defa i 20% na magie. Tylko żeby nie były lepsze od tych max zbroji :) Bo to by była chujnia z grzybnią jakby jakiś nolife wbił szybko 100 lv a później byłby nie do skoszenia bo ma super hwanga :) Albo mogłyby być na czas, tak jak na s26 na PL. :) Musicie to przemyśleć żeby nie zepsuć rozgrywki.

 

2. KOŃ. - > Nie ukrywam, że nie jestem zwolennikiem misji konnych. Dla mnie to zbyteczna rzecz, bo i tak każdy będzie miał konia. : )

Fajne rozwiązanie jest na Ravia.eu, gdzie medale się czyta jak KU i bez ograniczeń czasowych. Dodatkowo, aby zachęcić graczy do robienia militara, jest pomysł by dać np. 50 wart ataku jako bonus na koniu :) Ale to tylko moje myśli .

 

3. KU. Skoro Ku dropiłyby z metków w różnych ilościach więc męczącym byłoby zbieranie 7 ksiązek z ziemi. Fajnie by było gdyby były spakowane w jakiejś skrzynce :)

 

4. Dodania i zmianki 1-5.

Skoro mają być w shopku to spoko. Ale niech też dropią z mobów, metków lub co tam wolicie. :) Żeby nie było tylko 1 możliwości zrobienia eq :)

 

Tak więc czekam na zapowiedź :D

1. Oj przeczytaj całe. Nie top 1 TYLKO hwanga. :) Tlyko KAŻDA PROFESJA top 1 dostjae hwanga :) (Czyli po równo)

2. Misje konne byłyby częścią fabularnych misji :P

3. Skrzynki , masz racje :)

4. Myślimy nad opcją : Dodania/5bon w shopie a zmianki only drop

Zapowiedź ? hmm.. Pliki są, ze naszego starego serwera, wyedytujemy, wyeleminujemy kilka-naście-set błędów , szata graficzna strony+strona , forum etc. i próbujemy :) Przed 'nami' długa droga, lecz wytorowaliśmy sobie odpowiednią drogę! :D

naajsik.png

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 1,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

-Medium / hard

-Max 99 / 127lv

-Max 3/4 bronie i zbroje w systemie

-Brak itemów w IS

-Brak 6/7

-Brak 6 skilla u woja i ninji

-Stary design clienta

-Standardowa czcionka (Tahoma 12/14)

-Dojrzała administracja (a nie dzieci)

-Nowe questy zastępujące stare questy. (mogą być zwykłe z PL'a ale ze zmienionymi nagrodami)

-Coś na dłuższą metę

-TS oczywiście

-Forum IPboard & Ciekawa strona

 

 

Mam nadzieje że owy serwer kiedyś powstanie ;/

Opublikowano

Mieszanka serwerów :

- Camerion

- Glador

- DivineWorld S2

- Diamondmt2( tylko raty jakby były większe)

 

z dostosowanymi ratami i ekwipunkiem do zdobycia w grze serwer by było najodpowiedniejszym dla mojej osoby :)

Opublikowano (edytowane)

 

 

wspomnienia. ile bym dał, aby się cofnąć do tamtych czsów, ale wiadomo... takich serwerów już się po prostu nie robi.

tyle w temacie...

Edytowane przez VamosMadrid

sygnae.png

Opublikowano (edytowane)

Wymarzony serwer:

 

Maksymalny poziom do zdobycia: 100

Exp: taki jak na tiverii. (nie potrafię określić x rat jakie tam występują.)

Drop: taki jak na tiverii. (nie potrafię określić x rat jakie tam występują.)

Itemy: Takie jak w standardzie PL'a, bez żadnych paintowskich wymysłów.

System ulepszeń: Ulepszacze jak na PL'u, bez żadnych piłek/wódki itp..

Zmiany i dodania bonusów: Ze szkatułek dropiących z metinów (ok. 10 zmianek z każdej szkaty, a szansa na drop szkaty z metina 50%)

Skille: KU & kamienie duchowe z metinów. 55KU do G, KU by dropiły ze szkat, a szkaty z metinów. (10 losowych KU na szkatę.)

Szansa na pomyślne przeczytanie: 70%

Czas między czytaniem książek: 10 minut.

W item-shopie: Konie, PD, 3-cia ręka, rękawica złodzieja na 7/15/30 dni, beż żadnych wspomagaczy typu zmianki itp.

 

Administracja:

Mająca doświadczenie w prowadzeniu tego typu serwerów, lojalna i sprawiedliwa wobec graczy. Nienawidzę serwerów, które padaja tylko jak nie przynoszą zysków.

Nie chciałbym także widzieć czegoś takiego jak navi, czy sprzedaż itemów przez administracje.

Edytowane przez .Carni
www.astium.pl

 

kubfch.jpg

Opublikowano (edytowane)

Server hard/medium gdzie słowo "NOWE" ma znaczenie .

Edycja dosłownie wszystkiego .

Wiem jest w tym sporo wkładu , ale nie jest to trudne .

-Edycja wszystkich królestw (nowy wygląd map , nowe flagi , nowa fabuła )

-Edycja mobów (Orki inaczej wyglądają)

-Edycja wszystkich map (Dolina wygląda inaczej)

-Edycja zbroji (Ilość zbroji z metin2.pl , lecz inny wygląd)

-Edycja broni (to samo co up)

-Edycja rangi (Rycerski na cesarski)

-Edycja NPC (Handlarka nazywa sie inaczej i ma inny wygląd)

-Spora ilość dungeonów (Najlepiej podzielić to na poziomy od najmniejszego , nie wszystko na 250)

-Duża ilość ciekawych questów

Server wymaga wysiłku , ale poco tworzyć server który wygląda jak każdy inny ?

Może kogoś zmotywowałem do stworzenia takiego servera.

Edytowane przez PrezeSxZodi

9bix.png


Zagraj na prawdziwym serverze medium ! NerviL.pl !


Opublikowano

Ja bym zagrał na porządnym serwerze Easy - GondorMT2 (Zepsuty TOTALNIE nowymi Itemkami) lub Emperius (jakoś tak), ale to chyba niewypał bo nawet zagrać jak narazie nie mogę. Takie serwery przyciągają setki jak nie tysiące ludzi - widać to po Emperiusie - w 1 dzień jest prawie 900 odpowiedzi a mamy jeszcze 2h do północy ;P

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Mieszanka Gladora,Emper.,Xenoxa i Vilenosa <3

Exp - Medium

Drop - Easy

Yang - Easy

Zbroje:

Stalka ---> Szmaragd ---> Hwang ---> Czarny Hwang ---> Zbroja palladyna <3

Bronie:

Bojowy ---> Tryton ---> Miecz księżyca ----> Miecz palladyna ---> Kamienny miecz

 

Smocze noże ---> Bezduszny nóż ---> Nóż z białej stali ---> Kamienny nóż

 

Wachlarz zbawienia ---> Wachlarz diabła ---> Diamentowy wachlarz ---> Pajęczy wachlarz

 

Łuk żółtego smoka ---> Kusza czarnego smoka ---> Splatany łuk ---> Łuk boga smoków

 

Dzwon burzowego ptaka ---> Dzwon szczęki smoka ---> Dzwon z kryształu ---> Nieznany dzwon

 

Biżuteria:

Nieb łez ---> Smoka ---> Czarnego smoka ---> Z kości śmierci

 

Tarcze:

Z tarczy na 61 klasowe na 110 lv i next klasowe na 180 z większymi wartościami wbudowanych bonów.

 

Na start:

Pieczęć małego lwika

Pet magiczny kot.

All eq na 1 lv + 9 z bonem 5k pz w tym co sie da.

400 potek dużych.

Buty wiatru.

400 pele.

P. TP.

Militar.

 

Mapy:

AV1 od 75 lv

AV2 od 85 lv

Pustynia piaskowych psów od 100 lv

Mglisty las od 150 lv

Katakumby (dungeon) od 199 lv trzeba iść w 2 osobowej grupie

Nieznana góra od 235 lv.

 

Całość nazywała by się CrucioMT2,a to co napisałem to tylko z grubsza xD hihi !

Opublikowano

Energier.pl - serwer marzeń, NeveraMt2 - drugi Energier... Miejmy nadzieję, że ruszy

20upp1l.png

Zeus, mój nick na każdym serwerze! Zeus nie używa hacków, Zeus nie prosi o itemy, Zeus nie expi w PT, Zeus jest jeden

Grafik, tester, GM, Admin TS

Opublikowano (edytowane)

Ja bym pograł na jakimś hardzie z max 99lvl.

Bronie jak na pl, skille 10ku do G i 10 kamoli do P.

Brak itemshopu, dodania i zmianki tylko i wyłącznie

za misje od biologa, biolog co 1sek.

Najbardziej pożądaną rzeczą na takim serwerze byłyby ukryte lvl.

Chodzi o to żeby nie było widać kto jaki ma lvl (tak jak kiedyś na pl).

Pamiętacie jaka zabawa wtedy byłą? Wpadasz na wojnę ubrany w eq na 30lvl

a masz 80+ i kosisz wszystkich xD

Edytowane przez grzesssiu
HBV27j.png

Opublikowano

Typ serwera : HARD !

Max poziom : 100

Ulepszacze w zbrojach : wszystkie zbroje do 60 bez ulepszaczy, wszystkie zbroje od 61 "włacznie" z ulepszaczami !

Ulepszacze w broniach : wszystkie bronie do 64 bez ulepszaczy, wszystkie bronie od 65 "włacznie" z ulepszaczami !

Ulepszacze w biżuteri : ulepszacze tylko od 60 " włacznie "

Biolog : w 100% taki sam jak na PL

Nowe mapki : Loch pająkow V3 , katakumby.

dodać Pety !

dodać system energii !

spolszczyc calkowicie serwer

szkatułka dropiaca z kazdego metina wypada losowe KD

szkatułka dropiaca z kazdego metina wypada losowe KU

szkatułka dropiaca z kazdego metina wypada losowy ulepszacz

szkatułka dropiaca z kazdego metina wypada jedno dodanie bonu lub jedna zmianka

 

 

 

 

grali byscie na tym ?

Opublikowano (edytowane)

Co sądzicie o serwerze Hamachi lecz serwerze który jednak byłby dopracowany, przygotowany bardzo dobrze jak nawet co nie które serwery dedykowane (Nie takie byle serwery jakie powstają co drugi dzień na gotowcach w******ch na chama byle by tylko "mieć swojego privka".. ? Serwer z ogarniętym teamem , easy , bez miliona broni i zbroji nie wiadomo czego jeszcze tylko prawdziwy serwer z nowościami lecz nie wychodzącymi poza prawdziwe klimaty Metin2 jak np.: Wymyślne zbroje i bronie z WoW'a , Aion'a i Bóg wie co jeszcze..

Edytowane przez Xenore

"Kiedy nie chcesz - szukasz powodów. Gdy chcesz - szukasz sposobów"

Opublikowano (edytowane)

Ja bym chcial serwer easy podobny do gladora ale zeby nie bylo tych glupich kd +9 ani 6/7 bon cos podobnego tez do pandory ale bez 6/7 i z 5/6 broni na klase i 6 zbroji na klase

 

bizuterie to 3/4 na wszystkie klasy i tyle mapek 110,120,140,175,210,

 

raty serwera 500% bez wbudowanego bonusu zeby nie bylo za latwo ani za trudno bo niechcialbym serwera ze wbije w 1 dzien 250

 

ma byc taki jak pandora lecz inne unikatowe bossy,przedmioty,bronie,zbroje.

 

 

Wogole teraz nikt prawie nie robi easy tylko jakies glupie hardy

Edytowane przez ziomek125elo
Opublikowano

Max lvl. 150-180, bo ponad 200 to przegięcie

Sporo nowych raidów i mapek, np. wieża wygnańców albo coś... z 6 raidów, 8 mapek, było by git. Byle nie te same już od 2 lat mapki i nic więcej, tyle że kilka budynków poprzestawiane ;)

Koniecznie DWIE linie nowych broni, jedne z itemów 65, drugie z 75, góra 3 nowe bronie z każdej linii.

Zbroje po cztery nowe, byle nie te stalki... no błagam, dokładnie to samo co stal na 70, ale kolorek zmieniony ;f

Ulepszacze tylko na bronie 65+ i zbroje od stalki wzwyż.

Brak "systemu energii", pety obojętnie, nowe wierchy - TAK, byle nie były jakieś overpowered (typu mam broń 200 dmg i wiercha 500, to troche nie fer)

Koniecznie biolog, najlepiej od 30 do maxa, oddawanie od razu... to pozwala oderwać się od wiecznego expienia. Na inne questy bym się też nie pogniewał.

Biżuteria i kapcie po 2 komplety, np. łezki -> diament -> smocze, fenki -> euforii -> qilina

Brak skilli na P od razu. KU do kupienia w sklepie, k. duchowe do dropu. 10 KU = G, 10 kamoli = P.

Co do wartości bonów - PŻ 2/3k, odporności 10/15%... byle były tylko 2 opcje.

6/7 do wydropienia z metków 75+ lub bossów

Serwer najlepiej MEDIUM...

mmmphh_zpsd4ec972b.jpg


:)


  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

- Max lvl 120

- System ulepszeń jak na PL

- Brak IS'u (a jak już to wyłącznie jakieś PD, rękawice itd.)

- Bez 6/7

- Brak 6 skilla

- Biolog taki jak na PL

- Serwer na dłuższy czas

- Serwer MEDIUM (wbicie max lvl zajęło by z 3 tyg)

 

3Tygo. to trochę za szybko na wbicie maksa lvl

Nie czaruj.

Opublikowano

Czy moze ktos zrobic normalnego oldschool'a pod 4fun? znowu nastala era rykox v2. Teraz serwery hamachi to same gowna. Sa 2 ziomki co szukaja hosta, maja pliki juz gotowe pod 4fun oldschool taki jak pl. Pomyslowy56 i Activated chyba tak^

Opublikowano (edytowane)

Mój wymarzony serwer:

 

-max 99

-exp mały tak jak na pl najlepiej

-skille na P 5lv

-bez 6/7

-biolog tak jak na PL to samo ulepszacze

- bony dropiące z mobów

-zbroje i bronie jak na PL

-Serwer hard czyli u handlarzy zbroje i bronie +0 tak jak na pl

-IS tak jak na PL lub bez IS :)

- gilda na 30 lv

-koń na start 11lv lub dropienie medali i 11 medali na bojowego a potem do 30 lv konia misje

-serwer na długi czas taki co nie padnie szybko ;)

- mapy mogą być jak na PL lub nowe ;) no to chyba wszystko

Bardzo bym chciał zagrać na takim serwie ;) Powodzenia jak ktoś taki zrobi !!!! ;)

a no i na start miecz +9

Edytowane przez MasterD

crsigpng.png

Zbieram like na śniadanie!

Nie bądź żydem daj Pacanie ! ;)

Bez obrazy wam Nadaje :)

Opublikowano (edytowane)

- Level max. 99

- Bony identyczne z metin2.pl (rok 2008)

- Handlarze identyczne z metin2.pl (rok 2008) + handlarz IS, ktory ma pare itemow - pelerynki, bony, itp (ale nie wszystko), brak 6/7

- Brak pierscienow teleportacji

- Brak wszystkich epickich itemow

- Raty 200% u wszystkiego

- Ulepszanie identyczne z metin2.pl (rok 2008)

- Drop identyczny z metin2.pl (rok 2008)

- Eventy typu "Zwyciezca dostaje KD" a nie "Zwyciezca dostaje Zatruty +96498123598751654" itp

- Brak mountow, systemu energii

- Questy identyczne z metin2.pl, ale zmienione nagrody (mozliwe tez z nowe questy na rok 2012)

- Wszystko pieknie spolszczone

- Wszystko pieknie odbugowane, poprawione, zabezpieczone

- Interface identyczny z metin2.pl

- Brak nowych map (max. katakumby)

- W IS tylko fryzury a przepustki - inne itemy nie (byloby to niesprawiedliwe) - max. Hwang np. na 7 dni

- Punkty statusu identyczne z metin2.pl

- Start postaci (itemy, bez konia, skillow, itp) identyczny z metin2.pl

- Klient identyczny z metin2.pl (rok 2008)

- Mila administracja (... Administrator nie daje zadne itemy z navi, itp.)

 

Poprostu server hard na podstawie plikow 2008 - najlepsza gra :)

Edytowane przez lostdharma6
Love+Us+Not+Eat+Us.jpg

Opublikowano

Serwer pod względem expa taki jak na pl'u ale drop itemów i yang jak na easy :> Jestem ciekaw jak by wyszedł taki serwer

U handlarzy prawie darmowe itemy +9, pozostaje tylko expienie, bonowanie itemów i PvP ^^

- Max lvl 99

- 6/7 bony

- Reset statusów

- Tani IS w którym nie ma przesadzonych itemów

- Dobre, szybkie konie

- Mało nowych broni (coś jak w Metin 2 2008/09)

- Brak epickich itemów

- Pierścień tp do kupienia za droższą cenę

- Pelerynki w sklepie

Oj to by był serwer <3

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...