Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Wasz wymarzony serwer - wymiana zdań


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano (edytowane)

Hmm. Ciekawe. Zastanowię się nad tym. Na razie myślę nad mediumem, lecz się zobaczy.

Edytowane przez NieUgryze

Technik aka Quester Helper.

  • Odpowiedzi 1,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano (edytowane)

ja tysz :P , dodaj nowosci ,ale nie jakies z dupy ze bugi. Moje pomysly : dodac dodatkowo w miejsce tarcz rekawice,naramieniki,

Dadac itemy czasowe w miejsce butow speeda np. +10zr ,1khp itp. Na np 2h .

Brak mountow ,kurwa kon to kon nie jaszczur.

Zrob all bizu na 1 ,ale lepsze dropi na lepszych mapach ,dadaj 1-2 sety ale normalnie jak inne latwy drop ,nie epiki.

Edytowane przez opelit

Gramy w LOL'a

LV :30!!

Runy :

o.O ktos jescze wydal na to 100k ip?

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

No więc tak , taki wymarzony serwer metin 2 , to tak po części easy/4fun ale z domieszką medium , gdzie znalazłoby się skille na P u kapitana od 50 levela , stalki i bronie na pewno nie u handlarzy , tylko z dropu z drzewek oraz metinów 90 , maxymalny level to 250 :) ulepszacze z metkow od 90 , bossów . PDki żeby były na godzine w sklepie , roski , dłonie krytyka , autopoty też by się nadały . Exp no jakieś 800% mapki w przedziale 90 / 120 / 150 / 180 / 200/ 220 / 235.

Na tych mapkach też kilka bossów, mapki handlowej bym odradził dawać , biolog co 5 minut , z dodaniem szybkiego dropu potrzebnych materiałów do biologa na każdy level , broni oraz z brojek nie z kosmosu , mi szczerze wystarczyły by standardowe , ale też żeby mało ich nie było , tak gdzieś 90-110-140-180-220-250 , po tyle broni i zbrojek , i teraz tak żeby bronie były na każdą klase , dzwonki to dzwonki a nie wachlarze albo wachlarze w wygladzie przypominające dzwonki , bo to koszmarnie wyglada , Broń dla surki WP a nie tylko dla BMa , bo krzywdzicie postac , a bronie z woja bodego na surke to ttez katorga . Drop ulepszaczy musi być równy jakieś 80% pasowałoby .

Teraz tak drop kasiorki to hmm żeby szybki był dosyć ,ale też można dodać sztabki . Co do bonów .... to tak z PŻ to 5k , po 10,15,20 % na odporności na klasy 15 na ludzi 20 na magie 15 na kryta , przeszywke , staty po 20 w broni , tarczach . silny na rózne zwierzeta etc 25% , szybkosc zaklecia 20% , taki starndardzik , ulepszacze z kosmosu byc nie muszą , broszki na ten 90-110 level oraz perly spokojnie pasuja , drop malzy w atla spory , zeby nie ropic malzy w sklepie , bizuretia najlepiej to jakby kolce byly na kazde klasy z łez, kryształu i ebonki dałoby rade robić wyzej żeby róznorodnośc jakaś była ;-) tarcze można robić wyzej raz żeby dawały po 40% odpornosci + na ludzi , dodać kilka nowych misji gdzie zdobywałoby się miezy innymi - kaske , ulepszacze , staty , pż , na ludzi , odpornosci na klasy , 6,7 bon . Dodać możliwość ulepszania broni na 75 wyzej ale tylko pod expa , 75-125-175 . 6,7 z metinów , zmianki z bossów oraz metinow po kilka sztuk , teraz tak 6,7 - na ludzi po 15% , staty po 15 , 3kpz , obrażenia od ataku 250. oponki w m2 można dodać gdzie dropiłyby ulepszacze , ale też żeby na oponke w grupie chodzić co za łatwo to nie zdrowo .

GLELTm4.jpg

Opublikowano

1. Mój wymarzony serwer powinien być easy/4fun

2. Najlepiej, żeby był system petów i nowe wierzchowce.

3. Skille najlepiej gdyby dostawało się tak:

-30lvl-M9

-45lvl-G5

-55lvl-G9

-65lvl- P (oczywiście do odebrania u NPC)

4.Dobrze by było, gdyby stalki, bronie od 75lvl (truta, żal, itd...), hełmy od 41lvl, tarcze od 61lvl, miksy szybkości ataku, miksy szybkości chodzenia,roski (zielona też), dłoń przebicia, dłoń krytyka, obrona boga smoków, atak boga smoków (itp.) i 6/7 bon był u handlarzy, jedynie biżuteria z niebiańskich i buty oczywiście, żeby leciały w v2 i av2.

5. W stosunku co do ulepszaczy myślę, że powinna być mapa metków.

6. Powinny być nowe mapki, w których będą nowe moby, oraz bossy ( Z bossów powinny lecieć ulepszacze, ale najważniejsze jest to, żeby tych bossów było kilku na tych mapach, a nie na jednej mapie jeden boss i wszyscy sobie na wzajem ksują.)

7. Ten punkt odnosi się do punktu 5 i 6- oczywiście większość ulepszaczy z metków^^

8. Hmmmm... Raty takiego serwa najlepiej ok. 950%

9. Ważne jest też to, aby nie było 6 skilla.

10. PD najlepiej, gdyby leciał z bosów.

11. Punkty statusu - 125

12. Biolog co 1sekunde, a to co potrzebne do biologa po części niech jest u handlarki (po części ,nie wszystko!)

13. Mapka handlowa raczej niepotrzebna.

14. Na start:

- eq +9

- militar

- pierścień tp. (bez ograniczeń lvl-owych jedynie na nowe mapki)

- miksy

- pelerynki

- 10kk

15. Pety najlepiej, gdyby były u handlarki, a nowe wierzchowce leciały z metków.

16. Zawsze wchodzą max bony

17. Odporność na miecze, sztyle, itd.. - 20% (chociaż jeden serwer niech tak ma)

18. max lvl - 250

19. Bardzo dużo nowych broni i zbroi.

20. 6/7 bon pod expa.

21. To na tyle. Jeśli taki serw powstanie od razu na niego wbijam

POZDRAWIAM!

23562935567511174409.jpg

Opublikowano

Ja zdecydowanie Serwer 4Fun. Lecz dodał bym lekkie zmiany :

 

Brak Klasy w 6-7

Odpornosc na (np. miecze 20%) w 1-5 Bonie. ( czyli abs w 1-5 )

Brak Bonu MAX PŻ w 6-7

Więcej Broni do serwerów 4Fun

 

@ Zauwazyłem ze Serwerów 4Fun powstaje ostatnio dużo ale padają po paru miesiącach tylko przez bony i brak eventów w tygodniu.. więc to jest Minus dla Serwerów 4Fun !! ;)

661bba1f3a798591.jpg

 

Opublikowano

Znalazłem swoje stare pliki serwerowe - Stare tekstury, biała aura, wszystko spolszczone i jak z czasów początków metina. Postanowiłem ten projekt kontynuować. Na ten moment mam zrobione stare skille, handlarzy(+4, do handlarki dodana paczka bonów po 10 sztuk i pelerynek 10 sztuk), questy(biolog do 90 levela z lekko edytowanymi nagrodami[ekwipunek +7 i nieco wyższe yangi.] i questy główne fabuły (na razie napisane do 30 poziomu.) i jako tako dobrane raty.


Maksymalny poziom to 99, punkty statusy - tak samo. Generalnie raty expa byłyby nieco zwiększone, bo w końcu to priv jakby nie patrzeć. Szata graficznie byłaby klasycznie zachowana - to jednak ważny aspekt. O zabezpieczenia i autopatchera się postaram, nawet grafikę z starego patchera.


I teraz dygresja - kto by na tym zagrał? Dość odważne wyzwanie. Wydaje mi się, że tego brakuje na obecnej scenie metina i przyciągnęłoby to ludzi. W każdym razie mam nadzieję, że pomysł Wam się spodoba i jakieś zainteresowanie będzie. Oto małe screeny z serwera:


xbodd1.jpg


l89ieq.jpg


W razie pytań - piszcie :)


...


Aa i forum będzie niebawem gotowe i tam nabór na beta-testerów.

Opublikowano

Up zwinąłeś tak jakby mi to,też takie coś tworze ;d (tak jakby ^^ )

 

I chciałbym tu poprosić tych starych graczy metin2 (dzieci metina) o wypisanie mi co by im sie spodobało na serwerze-nowe mapy zamiast starych,dziwne questy stary klient,2,5x exp pl to już jest i kilka innych rzeczy.

Z góry dzieki.

Opublikowano

Up zwinąłeś tak jakby mi to,też takie coś tworze ;d (tak jakby ^^ )

 

I chciałbym tu poprosić tych starych graczy metin2 (dzieci metina) o wypisanie mi co by im sie spodobało na serwerze-nowe mapy zamiast starych,dziwne questy stary klient,2,5x exp pl to już jest i kilka innych rzeczy.

Z góry dzieki.

Jak już chcesz budować taki serwer, potrzebna jest takowa wiedza na ten temat+umiejętność zachowania klimatu i przystosowanie się do grymasów graczy. Nie mniej jednak, powodzenia.

Opublikowano

 

Znalazłem swoje stare pliki serwerowe - Stare tekstury, biała aura, wszystko spolszczone i jak z czasów początków metina. Postanowiłem ten projekt kontynuować. Na ten moment mam zrobione stare skille, handlarzy(+4, do handlarki dodana paczka bonów po 10 sztuk i pelerynek 10 sztuk), questy(biolog do 90 levela z lekko edytowanymi nagrodami[ekwipunek +7 i nieco wyższe yangi.] i questy główne fabuły (na razie napisane do 30 poziomu.) i jako tako dobrane raty.

Maksymalny poziom to 99, punkty statusy - tak samo. Generalnie raty expa byłyby nieco zwiększone, bo w końcu to priv jakby nie patrzeć. Szata graficznie byłaby klasycznie zachowana - to jednak ważny aspekt. O zabezpieczenia i autopatchera się postaram, nawet grafikę z starego patchera.

I teraz dygresja - kto by na tym zagrał? Dość odważne wyzwanie. Wydaje mi się, że tego brakuje na obecnej scenie metina i przyciągnęłoby to ludzi. W każdym razie mam nadzieję, że pomysł Wam się spodoba i jakieś zainteresowanie będzie. Oto małe screeny z serwera:

xbodd1.jpg

l89ieq.jpg

W razie pytań - piszcie :)

...

Aa i forum będzie niebawem gotowe i tam nabór na beta-testerów.

Jeżeli będzie dział 1hitkiller - to oks, pozwalam zrobić serwer i zawitam na 100% :D

Opublikowano

Jeżeli będzie dział 1hitkiller - to oks, pozwalam zrobić serwer i zawitam na 100% :D

Pliki 2010, tylko zręcznie 'przemienione' na 2007 ;)

Opublikowano (edytowane)

Pliki 2010, tylko zręcznie 'przemienione' na 2007 ;)

 

Nie potrzebnie mu mówiłeś, ujarał się chłopak a ty mu to psujesz. W sumie hm, na początek zmiana czcionki ukrycie poziomu to będzie dobre rozwiązanie jak sądze, później pozamienianie tekstur. Tylko nie nawal tam niczego typu aktualny pl bo to będzie poracha. Osobiście bardzo chętnie tam zagram a jak szukasz pomocy bądź dobrej rady to chętnie się zgłoszę. Pw wystarczy.

Edytowane przez Shizun
Opublikowano

Ja szukam serwera może pamięta ktoś xlast lub elcardia , max 99 lvl . Epiki tylko syrki , max bony hp 2k , 15% absy itd. Żadnych nowych map , mobów , i tych innych śmieci . Jedynie hwang był jak wtedy grałem na xlascie a to akurat mi pasowało . Kto grał na jednym z tych serwerów ten wie i pewnie mile wspomina i takiego szuka ... Teraz chyba takiego nie ma , obszukałem się dość dużo , jeśli ktoś zna taki serwer albo wie kiedy startuje bardzo proszę o podanie info na ten temat na priva najelpiej albo tutaj ...

Opublikowano

Więc tak. Zapewne wiecie że startuje Tuor ale i startuje na dniach kolejny serwer - Max 99 lv, stare skille i tekstury, biolog+główne misje z pl'a... Raty zostały powiększone, 10 ku do g, kamyki normalne. Brak 6/7. Itemy u handlarzy +4 i do handlarki dodane kilka ułatwień. Konia robimy przeciągając medal konny na Stajennego - 100% szans na ulepszenie! Chcecie wiedzieć więcej? Czekajcie na start serwera!

Opublikowano (edytowane)

Antissa.eu, Aresthia.pl, EmperiusMt2 Te serwery byly najlepsze ten 2 za 2/3 tyg startuje ( reaktywacja) .

EmperiusMT2 taak ;] zagrałbym od początku.

Edytowane przez CyberProdukcje
Opublikowano

Lubie Grać na Hard jak i na Easy.
Teraz na jakim Hard będę grał to - MorfeuszMT2, zapowiada się ciekawie.
Na Easy ? - Eruris & DivineWorld.
Easy ma mieć dużo nowych broni, zbroi, mapek, metinów itd.

Alistria.eu


  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Ja szukam serwera może pamięta ktoś xlast lub elcardia , max 99 lvl . Epiki tylko syrki , max bony hp 2k , 15% absy itd. Żadnych nowych map , mobów , i tych innych śmieci . Jedynie hwang był jak wtedy grałem na xlascie a to akurat mi pasowało . Kto grał na jednym z tych serwerów ten wie i pewnie mile wspomina i takiego szuka ... Teraz chyba takiego nie ma , obszukałem się dość dużo , jeśli ktoś zna taki serwer albo wie kiedy startuje bardzo proszę o podanie info na ten temat na priva najelpiej albo tutaj ...

Xlast ja pamiętam, Świetny był serwer! Najlepsza bron to syriusz najlepsza zbroja to stal+9! Mi się wydaję, ze był mini hwang potem na nim! Zresztą to już dawno było. A czasem xlast to nie został zastąpiony nazwą Yitiana2? Bo mi się wydaję, że tak było.

 

Ja chciałbym po grać na takim serwerze jak stara Yitiana 2 co lvl był max 127, i były bronie nie który tyle dostępne TYLKO z IS nie od zdobycia w grze. Bony 6\7 i zmianki tez z IS! To chyba bym jedyny serwer na którym grałem co ciągle się w DT siedziało i więcej się przebywało na forum w dziale Handel niż w grze:). Chętnie bym jeszcze raz zagrał na takim serwerze.

Opublikowano

Witam, jaki serwer wy byście wybrali? opcja 1:

1) Drop Itemów, Drop Yang, Exp o połowę większy jak na PL-u, handlarze jak na PL-u, Pety, Eq, Wierzchowce tak samo. Jedyne co by się zmieniło to npc w mieście ktory sella fms, riby itp. za 1kk +0 tak aby w sklepikach ludzi wystawiali wszystko tanio ( jak to było na początku metina ).

2) Coś w podobie pandoramt2 tylko że mniejsze raty.

Jak myślicie na jakim serwerze więcej osób by chciało grać? Co jeszcze można by było ulepszyć?



Zapomniał bym dodać oczywiście oby dwa warianty hostowane serwerem dedykowanym 16GB ram +

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...