Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

{Darmowy} Easymetin2_Pl (--V17--) Juz W Sobote Za Dwa Dni !


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 86
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Czlowieku czy to jakies slectwo ???

Przypominam bot nie jest obowiaskowy do pobrania.

Jak nie bede chcial go wystawic to nie wystawie proste!!

Jeszcze sie zastanawiam czy nie dawac botta tym czlonkom forum

ktorzy maja wiecej nisz 1000 postow !!!

Chyba tak zrobie.

Ale to jeszcze przemysle do soboty 2 dni czasu mam.

Ponieważ takie nooby jak pan Nie nalezy im dawac jak

nie okazuja podziekowania.

 

 

Przypominam takze ze bot nie bedzie darmowy na stale !!!

Do 2011 roku potem platny.

wersja BeTa Sie skaczy to koniec za free.

Ale nasza firma postanowila platnos SMS (Bedzie drozej 2x)

Lub przelewem bankowym.

 

yhym bot udostępniony od 1000 postów? więc pewnie działa to na zasadzie że im więcej postów tym większe doświadczenie (w grze) co przekłada się z kolei na dobre konto w grze co = się mega zyski z okadania pro graczy ;] taka jest moja opinia :) poza tym 30 zł... zobaczymy czy będzie to warte świeczki (albo chociaż samego wosku :DxD)

yyakuza.jpg

Opublikowano

dobra zobaczymy ale zmienilem zdanie bot bedzie darmowy 3dni do testowania potem platny

czym bardziej dobrym byc tym bardziej wyzywany jestem

Opublikowano

dobra zobaczymy ale zmienilem zdanie bot bedzie darmowy 3dni do testowania potem platny

czym bardziej dobrym byc tym bardziej wyzywany jestem

na chuj tu spamisz? przejdz do rzeczy, a nie obiecujesz kazdemu ....

Opublikowano

Widać że FAKE! Widać po ortografii usera który to napisał, ahh szkoda bo bym pobocił za free i sprawnie :D

Sygnatura by

AdamS12

Każdy dodatkowy + mi się przyda, więc bądź pomocny i daj +. To nic nie kosztuje.

 

Tutorial Jak zrobić spolszczenie

Opublikowano

nie no ty co 5 min mieniasz zdanie.

1. bot tanszy od em, i do konca roku daromy

2. bot bedzie kosztowac 30zl

3. teraz to juz tylko 3 dni darmowy.

4...napewno cos zaraz bedzie xD

Opublikowano

Czlowieku czy to jakies slectwo ???

Przypominam bot nie jest obowiaskowy do pobrania.

Jak nie bede chcial go wystawic to nie wystawie proste!!

Jeszcze sie zastanawiam czy nie dawac botta tym czlonkom forum

ktorzy maja wiecej nisz 1000 postow !!!

Chyba tak zrobie.

Ale to jeszcze przemysle do soboty 2 dni czasu mam.

Ponieważ takie nooby jak pan Nie nalezy im dawac jak

nie okazuja podziekowania.

 

 

Przypominam takze ze bot nie bedzie darmowy na stale !!!

Do 2011 roku potem platny.

wersja BeTa Sie skaczy to koniec za free.

Ale nasza firma postanowila platnos SMS (Bedzie drozej 2x)

Lub przelewem bankowym.

 

 

Slectwo ^^ taka pisownia a niby stworzyłbyś bota?? ;> Hah nie no zastanówcie sie jak dziecko może być hackerem ;)

Jestem Takim HardCorem że zbieram + a nie te ofiary zbierające -- ;)

 

 

ZOBACZCIE I DODAWAJCIE KOMENTARZE:))
Opublikowano

Tak wlasnie wam sie oplaca cokolwiek

dawac takie noby to nic nie powinny dostawac.

oczywiscie nie do wszystkiich mowie

 

 

Udowodnie wam w sobote w tedy bedziecie prosic

Zebym wam dal tesowego.

Potem bedziecie bulic 60zl przez sms

albo przelewem 30 zl

 

hahahahah rozwaliłeś mnie, tak bo ty jesteś bogiem! i my nie przeżyjemy bez Em2 będziemy Ci płacić! za keye dokładnie tak!

25qpzwi.png

Opublikowano
Czlowieku czy to jakies slectwo ???

 

A nie śledztwo ?

 

Poza tym, może lepiej opublikuj go na forum, a nie wymagasz płatności sms ?

Opublikowano

fake, ortografia na poziomie szkoły podstawowej, więc znajomość programowania zerowa...

co chwile zmieniasz zdanie, piszesz że na sobotę bot będzie gotowy choć wcześniej zaznaczyłeś że już był testowany i działa i nawet zarobiłeś bana korzystając z niego, więc przestań ściemniać bo jesteś już kolejna osobą w tygodniu która usilnie próbuje wmówić ludziom coś do głowy

 

powodzenia w życiu...

819531478353821175209.gif

Opublikowano

Może małe założenie jeśli bot sie ukarze w sobote i bedzie działał to bedzie pro elo szacun dla cb,ale jeśli to ściema admin usunie ci konto z MPCForum.

Co ty na to??

ronaldosygna.jpg

Sygna by me

Opublikowano

****NeRoN****

 

My na pewno nie będziemy ci płacić za nie twojego bota, jednak wiemy komu ty będziesz płacił jak się team Em2 dowie.

@krycha1996

 

Bardzo dobrze, już oni się zajmą tą sprawą.

p o m a t u r z e c h o d z i l i ś m y n a k r e m ó w k i

Opublikowano

Napisałem do twórców EM czy Cię znają. ;) + Oczywiście link do tematu. Zobaczymy czy Ci nic nie zrobią. ;)

 

Dałem wszystkim +, którzy mieli na - ;)

 

/edit

@Misiekantos253

 

Nie zobaczysz... Od 1000 postów...

a7a3b8122182356e.png.8036b3d7be84292c9ea465f2360fa784.png

Specjalista
Opublikowano

Bardzo pan zabawny ;] oczywiscie tworca tematu .. mysle ze masz okolo 9 lat.. chcesz sobie nabic posty ale tak nabijesz sobie nawet jesli cie nie zbanuja to cie tutaj wszyscy juz nie lubia ;D a tego bota watpie ze masz .. Jeszcze troche to ty teamowi easy metin bedziesz placil jak ktos to powiedzial.

giphy.gif

Opublikowano

ta i co jeszcze to teraz ja się pochwale zrobiłem bota podobnego do em2 tylko że w snach !!!!!!

Opublikowano

Po pierwsze według mnie to wielkie FAKE ale poczekam zobaczymy a PO DRUGIE NIE WYSTAWIA SIE RZECZY ANI BOTÓW OD ILOŚCI POSTÓW PONIEWAŻ SIĘ ROBI NIEPOTRZEBNY SPAM WIEC DZIĘKUJĘ DOWODZENIA Z TYM FORUM JAK TAKIE COŚ MA BYĆ NA NASZYM FORUM A SZCZEGÓLNIE CIEBIE A POZA TYM NIKT CI NIE KUPI TEN KTO NIE TESTOWAŁ WIEC SZKODA GADAĆ ŚMIESZNY JESTEŚ MYŚL TROCHĘ CZŁOWIEKU JESZCZE RAZ WIELKIE FAKE MÓWIĘ WAM

Budowniczy
Opublikowano

Czlowieku czy to jakies slectwo ???

Przypominam bot nie jest obowiaskowy do pobrania.

Jak nie bede chcial go wystawic to nie wystawie proste!!

Jeszcze sie zastanawiam czy nie dawac botta tym czlonkom forum

ktorzy maja wiecej nisz 1000 postow !!!

Chyba tak zrobie.

Ale to jeszcze przemysle do soboty 2 dni czasu mam.

Ponieważ takie nooby jak pan Nie nalezy im dawac jak

nie okazuja podziekowania.

 

 

Przypominam takze ze bot nie bedzie darmowy na stale !!!

Do 2011 roku potem platny.

wersja BeTa Sie skaczy to koniec za free.

Ale nasza firma postanowila platnos SMS (Bedzie drozej 2x)

Lub przelewem bankowym.

 

super i znów bedziemy łapać bany za pilik Hs który powoduje logi ;>

Opublikowano

pokaż dowód wtedy będziemy ci wierzyli

Zbieram Minusy.Proszę o naciśnięcie czerwonego guzika.

 

adikkk11.jpg

Piszę poprawnie po

1286652807-U198706.png

 

 

Liczę na

minusik.png

Pasjonat
Opublikowano

Jeden wielki FAKE już było bardzo dużo takich tematów.

Po 2 EM2 jest zastrzeżony i nie możesz się pod niego podszywać.

Ogarnijcie się bo macie nadzieje ze dostaniecie + a i tak zawsze każdy dostaje - wiec mogłeś najpierw zobaczyć w archiwum ile takiego spamu juz bylo.

Nie wiem co chcesz osiągnąć po przez coś takiego ???

Opublikowano

ech dziecko max 9 letnie które do szkoły nie chciało iść -_-

 

firma to chyba ,,Koledzy ze Skejpa'' i zastanów się człowieku co ty piszesz taniej niż zwyczajnie em2? 30 zł lub 60 wydaje mi się że to trochę więcej lepiej wywalaj z mpcforum i się nie pokazuj bo ciebie po prostu zal i jeszcze jedno

 

 

DO SZKOŁY!!!

hehehasg.png

Sygna by SilverWolf avek by CreatiVe1

 

Nie bądź pokemon daj - to tylko 3 sek.twojego życia :)

Opublikowano

Takie moje stwierdzenie. Jak ktoś może pisać programy jak się nawet języka polskiego nie zna, gdzie cały bot to multum linijek kodu. I gdzie deklaracje i procedury są w języku Angielskim.

Po drugie nie mówcie o tym że ktoś sobie nabija posty. Od tego jest forum żeby się wypowiadać chyba nie ? Inna rzecz jak ktoś pisze coś bez sensu.

Co do Cb Neron to heh....nie będę pisał czy to fake czy nie. Na razie twoje impertynentne zachowanie nie świadczy o Tobie dobrze. Zadziw mnie w sobotę :D heh

#JustTheWay


 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...