Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

{Darmowy} Easymetin2_Pl (--V17--) Juz W Sobote Za Dwa Dni !


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 86
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Czlowieku czy to jakies slectwo ???

Przypominam bot nie jest obowiaskowy do pobrania.

Jak nie bede chcial go wystawic to nie wystawie proste!!

Jeszcze sie zastanawiam czy nie dawac botta tym czlonkom forum

ktorzy maja wiecej nisz 1000 postow !!!

Chyba tak zrobie.

Ale to jeszcze przemysle do soboty 2 dni czasu mam.

Ponieważ takie nooby jak pan Nie nalezy im dawac jak

nie okazuja podziekowania.

 

 

Przypominam takze ze bot nie bedzie darmowy na stale !!!

Do 2011 roku potem platny.

wersja BeTa Sie skaczy to koniec za free.

Ale nasza firma postanowila platnos SMS (Bedzie drozej 2x)

Lub przelewem bankowym.

 

niech słownik ortograficzny będzie z TOBOM.

 

jak sami zauważyliście, post samego autora mówi sam za siebie jeśli chodzi o treść 1 postu/tematu ^^

Posdrafiam Cie, profesjonalisto ;D

1284282093-U138092.png

Yo !

Opublikowano

Boże masakra naucz się pisać zresztą kto ci zabuli 60zł HAHAHAHAHAHAHHA żal mi cię

poza tym jeżeli nawet to zrobiłeś zarz się GM'owie skapną i BAN Pozdro

1313798626-U268549.gif

Sam na 32 w zombie bez użycia maszyny z napojem reanimacji

Opublikowano
Będzie mogło Państwo go pobrać bez żadnych OPŁAT !!!

 

To mówi samo za siebie, co prezentuje ten user...

Pewnie jeszcze przedszkola nie skończył, a już zabiera się za key'e ;)

 

Mod zamknij temat bo będzie duży spam ^^

 

PS. I nawet mój "kolega" CraftyGeek <tak wpisałem, poprawny twój nick> się wypowiedział i to nawet z sensem <lol2>

PS CraftyGeek nie myśl sobie, że liże Ci d*** bo tak nie jest! :P

 

 

 

 

 

OSZUSTWO :)

RMCF

Opublikowano

Wg. mnie do zamknięcia. Dowody:

Siema! Z tego co wiem to EM2 jest autorskim skryptem, więc czy ****NeRoN**** jest w teamie? Tutaj link do tematu, w którym mówi, że mu NIC nie możecie zrobić gdyż zmienił nazwę bota...

http://www.mpcforum.pl/topic/252839-darmowy-easymetin2-pl-v17-juz-w-sobote-za-dwa-dni/

CraftyGeek odpisał:

Witam.

 

Nie, nie jest. Właśnie zostałem o tym poinformowany. Zaraz przestrzegę forumowiczów o tym incydencie.

 

Pozdrawiam,

~CraftyGeek.

 

Pozdrawiam.

a7a3b8122182356e.png.8036b3d7be84292c9ea465f2360fa784.png

Opublikowano

Witam !

 

Wiem że pare osób już to mówiło ale powiem jeszcze raz:

 

Moim zdaniem (na pewno nie tylko) autor tematu sugerując się choćby tym że pisać nie umie ... (ortografia) ma z 9-12 lat, albo tym jakby znał C++ co jest dość trudne i opracował bota który zajmuje dużo czasu i dużo kombinowania z wywalaniem i ogólnie to na pewno by był bardziej ogarnięty...

 

A po drugie wypowiedział się już na ten temat CraftyGeek (osoba którą szanuje i myślę że zasługuję na szacunek userów) to nie ma sensu dalszego prowadzenia rozmów w tym temacie :)

A jeśli jakimś Cudem Boskim na prawdę mu się uda (w co bardzoo wątpie) to stworzy nowy temat i będzie spokój...

 

Pozdrawiam.

BTW:

CraftyGeek - powodzenia w pracy :)

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Siemka NeRoN ale czemu wszyscy musza bulić jak nie mają 1000 postów za to , że ktos ci cos powiedział i zadeklarowałeś że bot będzie udostepniony dla osób z 1000 postów +

Opublikowano

Po ortografii widac ze niestety dziecko jakies zarty sobie robi...

Jesli chcecie pomoc mi i budrysowi w obejsciu platnosci to przejrzyjcie temat:

http://www.mpcforum.pl/topic/252309-pliki-potrzebne-do-obejscia-platnego-em2/

moze ktos z Was bedzie mial wersje zgodna ;)

Opublikowano

Witam.

Wtrącę się może do tematu, znam pewne piękne słowo:

"Kto jest winny ten się tłumaczy" - Co na to pan "****NeRoN****" ?

Jeżeli umiesz programować, i pisać zabezpieczenia na dodatek do czegoś, aby działało na dany okres,

To pokaż tutaj może jakiś dowód że umiesz przynajmniej najłatwiejsze czyli html/php

 

Napisz może "przynajmniej" taki banalny skrypt..

http://1to.pl/pliki/daty_godziny.php

Jeżeli jesteś wielkim programistą panie "****NeRoN****".

 

Pozdrawiam serdecznie.

sygnatura.png

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...