Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[War Rock] Wszystko O Cheatach Dla Początkujących


Geoning

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 118
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Jeszcze można dodać GLITCHER.

Jest w haku Geoninga i za cholere nie wiem co to.

Zbieram plusiki :) Kliknij ten zielony znaczek po prawej (add.png)!

Ciebie to nic nie kosztuje, a mnie pomoże :))

GG: 778 46 40

 

sharpsh0ter.gif

sharpsh0ter.gif

 

 

sygnagifxd5.gif

asdadasdasb954.gif

 

 

Opublikowano

No gratuluję na pewno się przy tym narobiłeś. Estetyczne i fajne kolorki ...

 

Na prawdę gratuluje poradnika. :)

photo-201985.gif
Opublikowano

Mam pytanie czy się różni no recoil od super no recoil i tak samo do no spread? [poza tematem spotkała mnie niemiła sprawa więc niechackuje na mojim prawdziwym koncie nazywajoncym się jak mój nick na forum]

Zadowolony z bycia człowiekiem?

-Gdzie złożyć zażalenie?

Opublikowano

dotyczy sygnaturki

wybacz kolego ale nie trzymam myszki w ręku tylko telefon w rękach . Ha ha ha łyso ci teraz :P xD.

 

 

///spam & dubel

10%

Lenart

  • 1296914276-U29885.gif
    [/qote]1296828644-U29885.jpg

Opublikowano

Mam pytanie czy się różni no recoil od super no recoil i tak samo do no spread? [poza tematem spotkała mnie niemiła sprawa więc niechackuje na mojim prawdziwym koncie nazywajoncym się jak mój nick na forum]

Super No Spread nie rusza celownika, dobre na Explosive

Opublikowano

Wszystko pięknie tylko dodaj jeszcze wirtual jump :D i będzie cacy :)

Leci + za to wszystko :)

 

 

@Edit:

Jeszcze Rapidfire :)

Quad jest Bogiem, a Drift Nałogiem, Tuning Zabawą, a Prędkość Podstawą!

 

------------------------------------------------------------

 

http://www.youtube.com/user/Muzio1996

 

Wchodźcie, oglądajcie, oceniajcie, komentujcie i subskrybujcie ;)

  • 5 tygodni później...
Opublikowano

gdzie sa hacki do sciagniecia bo nie wiem ???

 

W dziale Hacki,Boty,Bugi w tematach poniżej : )

1373662483-U83583.png

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Dodaj funkcję " BLACK BRIGHT " - to samo co full bright tylko postacie są na czarno

O co chodzi z tym programowaniem? Gdy programujesz, uczysz najprawdopodobniej najgłupszą rzecz na świecie, czyli komputer, jak ma coś zrobić.

  • 5 tygodni później...
Opublikowano

Dodaj co to znaczy WeaponGravity

/ GA-970A-UD3 / FX-6300 / Sapphire Xtreme 5830 / OCZ ZS 550W / Brutus M23 /

| MPC Coders Team | MPC Gold Member | C#, C++, PHP, (N)ASM, AutoIT, Python, Java |

Opublikowano

Przydało by się aktualizować ten tut. bo dużo się zmieniło.

"Jesteśmy ludźmi, bo popełniamy błędy i na nich się uczymy."

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Pozwala Ci wkleić na który chcesz slot i którą chcesz klasę wybraną przez Ciebie broń.

Tylko, że crashują one po wystrzale i nie da się nimi zabijać.

Z tego powodu opcja ta służy tylko dla szpanu.

1373662483-U83583.png

Opublikowano

siemka mam maly problem: wlanczam injecatora gre i i pisze ze aplikacja zakonczona powodzeniem wlancza sie warrock jest cheat ale jak wy robcie zeby on dzialal co klikacie na klawie aby jego funkcje rozwinac bo ja nie moge prosze o pomoc

xD

262xro2.jpg

xD

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Jeśli jeszcze jest ktoś zainteresowany moją odpowiedzią.

Funkcje rozwija się strzałkami.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...