Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[War Rock] Wszystko O Cheatach Dla Początkujących


Geoning

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tak myślałem, ta opcja fachowo nazywa się GlassWalls, opisałem ją wcześniej :)

 

GlassWall a WallHack to coś zupełnie innego.

 

GlassWall - masz szklane ściany

WallHack - ściany są przezroczyste. Widzisz wszystkie obiekty np, na niech powieszone itp..

1373662483-U83583.png

  • Odpowiedzi 118
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Go to ammo ( albo Teleport to ammo)

Go to medic ( albo Teleport to medic)

Opcje dla zombiaków służą do teleportacji:)

Wiadomo chyba po nazwie...

atsmez.gif
Opublikowano

i triggery Bot-Gdy celownik najedzie na przeciwnika automatycznie strzela( nie uwzględnia np w sniperce "wyprzedzenia" gdy ktoś biegnie) Po prostu wali wtedy gdy jest celownik na przeciwniku.

atsmez.gif
Opublikowano

zamknales moj temat. a hacki np. od sirosixa i tak mi nie dzialaja. a na laptopie dziala wszystko.

i czytałem ten temat.... wiec nie musisz mi pisac żebym czytał tematy

 

Odpowiedziałeś sobie na pytanie właśnie. Wina systemu.

Opublikowano

to na windows 7 zaden hack nie dziala? ^ ^

i u kolegow na win7 dzialaja hacki sirosixa. wiec to nie wina systemu ; ]

 

Jakaś "część" systemu blokuję to...

Opublikowano

Plant Anywhere dopisz tą funkcję tylko nie wiem co to znaczy :D

 

@Edit już wiem dzięki tej opcji można podstawiać planta w każdym miejscu i nikt nie może jej rozbroić

Dziękuję T H C za ... eeee.. za to, że zapominam

Dziękuję M O C za to, że to moja rodzina

Dziękuję moim starym za to, że po prostu jestem

Dziękuję życiu za to, że jest dla mnie wielkim questem

Opublikowano

a co to jest IPK?? o.O?

 

Dostałem juz takie pytanie

Jakiś programista zamiast O naciśnął I... Oba są koło siebie :)

Opublikowano

Geoning rządzi!!!!!!!!!!!!!!!

spoko tut

jak cie tylko widze to daje + :)

Daj plusika nie bądź żyła. Ciebie nie boli mi pomoże!!!!!!!!!!!!!!!!

 

1. czytasz ten opis

2.jestes idiotą bo go czytasz z ręką na myszce

4.niesciagaj juz zapuzno

5.jestes idiotą bo niezauwazyles ze niema 3 punktu

6.jestes idiotą bo teraz to sprawdzales

 

4.jestes ślepy bo niezauważyles 3 punktu

5.jestes idiota bo sie smiejesz

6.usmiechasz sie bo myslisz ze inni tez bedą tacy glupi jak ty i skopiują sobie to na sygnature.

7.jestes idiotą bo przeczytales ten opis.

 

Jedz w prawo potem skręć w dól tam napotkasz taki znaczek "+" wciśnij go. Wiem ze jesteś dobrym człowiekiem wiec wciśnij plusika. Dla Ciebie to nic nie znaczy ale dla mnie to znaczy bardzo dużo. Dojechaliśmy do plusa jest pode mną o o o o o o o o zal no o o o tu.

Opublikowano

PlayerSVP nie wiem co to jest ale to nowa opcja w haku SiroSix's a u cb w poradniku nie ma

Dziękuję T H C za ... eeee.. za to, że zapominam

Dziękuję M O C za to, że to moja rodzina

Dziękuję moim starym za to, że po prostu jestem

Dziękuję życiu za to, że jest dla mnie wielkim questem

Opublikowano

Sniper Vintage Point (SVP) - Coś jak OPK z tym, że przeciwników mamy ułożonych w jednej linii

 

Było/..

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...