Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut] Jak Odpalić Kilka Fishbotów Na Raz!


PanKtoss

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Szczerze mówiąc, to mam takie same problemy z botami jak mamama00.

Też mnie wywala co 5-15 sekund po włączeniu na kmr i HS3, a przy odpaleniu kilku kont na raz (ctrl+mysz+enter) wywala Detecta (nawet po kilku próbach).

 

No cóż. Może niedługo się wreszcie problemy rozwiążą.

Dowidzenia i dobranoc xD

  • Odpowiedzi 90
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Panowie ... dziś jeszcze raz opaliłem 3 konta, i były zalogowane z 5 - 10 min i zero kicków / logów itp... Mi działa i jestem happy ;)

 

Coś robicie źle ;), ale co tego nie wiem :)

 

Jeśli wam nadal, nie będzie działać to upne mojego metka i foldery z injectem, a jeśli nawet po Tym wam będzie wywalać błąd, to ja już nic nie poradzę. ( tylko pozostał format :P )

RMCF

Opublikowano

OKs łapcie mojego Metinka 2 :) może wam pomoże, oby :D

 

Link:

http://www.megaupload.com/?d=JKKTKQ9D

Skan:

Nie ma, za duża waga.

 

Info.

 

 

Powyższy, plik ściągasz na własną odpowiedzialność, autor tematu nie bierze odpowiedzialności za nieprzewidziane szkody.

 

 

Czemu piszę na megaupload.com

 

Plik jest chwilowo niedostępny.

Odp. Nie mam pojęcia ;)

RMCF

Opublikowano

aa to Ty upnąłeś całego swojego klienta :P - danke - jak tylko plik będzie dostępny to pobiorę i dam ETYTA, czy działa

 

PS

 

ja prosiłem tylko o pare plików.. ale spooko - big ------ dla Ciebie :)

1284282093-U138092.png

Yo !

Opublikowano

no właśnie nie, ale ide do szkoły jak wroce to sciągnę i dam edita czy działa :)

 

 

EDIT wszystko ok właśnie sobie łowię ;)

Win XP 32bit SP3

Zainstalowany: .NetFramework 3.5 i 4.0 oraz C++ :D

Opublikowano

FUCK ! nie wiem co jest grane, jutro dam reupa na inny hosting ... ;/

 

@2 x up

 

Mówisz prawdę, czy ściemniasz ?

 

Zamieszczam pliki


  •  
  • HS
  • locale
  • root
  • metin2client

 

Link:

http://www.speedyshare.com/files/25227883/HS_metin2client_locale_-_root.rar

Skan:

http://www.virustotal.com/file-scan/report.html?id=a5ca90450416620ea031d98ed5e59d43f6379b1817bb0da2c2ec44e66c8952a4-1289937836

 

Info:

 

Powyższe, pliki ściągasz na własną odpowiedzialność, autor tematu nie bierze odpowiedzialności za nieprzewidziane szkody.

 

RMCF

Opublikowano

ahh wszystko elegancko ale wlaczam fish bota tego M2Fish3.0.3 up by JestemHackiem i odpalam metina to wyskakuje blad "hack_shield" nie wiem co jest prosze o pomoc.

 

p.s ale wypakowalem od nowa fish bota i jak odpalam normalnego metina tego co byl odrazu bez kopiowania to dziala..

DAJ MINUSA-----------------------------------------------------------

Opublikowano

up

 

Wgraj HS III od kamera i odpalam za pomocą PPM > enter ( jak odpalasz więcej niż 1 FB )

RMCF

Opublikowano

Ty no mam hshielda 3 bo na 2 nie dziala... no ppm i co wziasc otwórz? no wzialem i mialem juz odpalonego 1 i wzialem 2 i sie wylaczyly.. ;/

DAJ MINUSA-----------------------------------------------------------

Opublikowano

Tak nie możesz odpalać ....

 

Musisz odpalić przykładowo 2 konta fishbotowe jednocześnie ( w tym samym momencie ).

I dlatego klikasz ctrl + PPM ( na każdy plik .bat ) i po tym enter

I jednocześnie odpalają Ci się 2 konta FB.

 

Ale przedtem pamiętaj musisz mieć, odpalone 2 x inject.exe i później odpalasz pliki .bat

I cieszysz się 2 kontami FB ;)

RMCF

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...