Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT] Fb By Erpel Na Xp I Innych Którzy Nie Mogą Uruchomić


JestemHackiem

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wyskakuje mi hasked jak opalam 2 okna metina, 1 zamyka a 2 nie ! coś jest nie tak ;/ a robię według instr.

Czego ? USUŃ FOLDER HSHIELD I WRZUĆ TO CO DAŁEM LINKA (ze strony KameR"a)...

za duża sygnatura

  • Odpowiedzi 87
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

zainstalowalem new metka 2010

spaczowalem + ztorentowalem go

usunołem folder HS3

wgrałem folder HS2 ( ten od kamera )

usunołem plik errorlog.exe

edytowałem plik athen coś tam ( w HS 2 , zmieniłem e-mail)

 

 

I chce aby odpalić 3 FB na raz

 

kopiuje metin2client.bin 3x i zmieniam na nazwy metin2clien1, metin2client2, metin2client3

robie 3x obejścia notatnikiem, i tam wpisuje metin2clien1, metin2client2, metin2client3 ( obejścia robie, każde osobno! :D )

I zapisuje FB1.bat, FB2.bat, FB3.bat

 

Mam twoją edytowaną paczkę

I wchodzę w plik: [uG] Injector - PerX

I w odpowiednim polu zmieniam z metin2client.bin na odpowiednie np. metin2.client1.bin , metin2client2.bin, itd....

 

Odpalam 3 x [uG] Injector - PerX ( każdy [uG] Injector - PerX ma innego metin2client.bin ! )

I odpalam kolejno obejścia, FB1.bat .. itd...

 

I tu wyskakuje mi HS ! ;/

RMCF

Opublikowano

zainstalowalem new metka 2010

spaczowalem + ztorentowalem go

usunołem folder HS3

wgrałem folder HS2 ( ten od kamera )

usunołem plik errorlog.exe

edytowałem plik athen coś tam ( w HS 2 , zmieniłem e-mail)

 

 

I chce aby odpalić 3 FB na raz

 

kopiuje metin2client.bin 3x i zmieniam na nazwy metin2clien1, metin2client2, metin2client3

robie 3x obejścia notatnikiem, i tam wpisuje metin2clien1, metin2client2, metin2client3 ( obejścia robie, każde osobno! :D )

I zapisuje FB1.bat, FB2.bat, FB3.bat

 

Mam twoją edytowaną paczkę

I wchodzę w plik: [uG] Injector - PerX

I w odpowiednim polu zmieniam z metin2client.bin na odpowiednie np. metin2.client1.bin , metin2client2.bin, itd....

 

Odpalam 3 x [uG] Injector - PerX ( każdy [uG] Injector - PerX ma innego metin2client.bin ! )

I odpalam kolejno obejścia, FB1.bat .. itd...

 

I tu wyskakuje mi HS ! ;/

To trzeba szybko uruchamiać , bo inaczej HS wykryje injectora :P Pewnie dlatego , sam tak miałem ...

za duża sygnatura

Opublikowano

Odkryłem coś ciekawego ...

 

Mam to obejście :

 

http://www.mpcforum.pl/user/266472-gs4live1yt/

 

 

oraz 1 napisane w notatniku

 

To obejście .exe jest na metin2client.bin (automatycznie, autor tak zrobil), a to pisane w notatniku jst na metin2.client1.bin pod nazwą FB1.bat

 

Odpalam

 

FB1.bat a później czekam chwile i odpalam obejście.exe ( to co sciągłem) i nie wywala błędu ....

 

 

wyłańczam alll

 

Włańczam tym razem 2 obejścia pisane w notatniku, FB1.bat i FB2.bat i wywala :O

 

Co jest grane ?

RMCF

Opublikowano

Odkryłem coś ciekawego ...

 

Mam to obejście :

 

http://www.mpcforum.pl/user/266472-gs4live1yt/

 

 

oraz 1 napisane w notatniku

 

To obejście .exe jest na metin2client.bin (automatycznie, autor tak zrobil), a to pisane w notatniku jst na metin2.client1.bin pod nazwą FB1.bat

 

Odpalam

 

FB1.bat a później czekam chwile i odpalam obejście.exe ( to co sciągłem) i nie wywala błędu ....

 

 

wyłańczam alll

 

Włańczam tym razem 2 obejścia pisane w notatniku, FB1.bat i FB2.bat i wywala :O

 

Co jest grane ?

Pewnie jest to zależne od tego , jaką zawartość to kryje xD Mi działa na norm obejściu w notatniku ;0

za duża sygnatura

Opublikowano

właśnie mi też już działa w normalnym notaniku i nawet 3x FB odpalam już wiem jak , miałeś racje, trzeba bardzo szybko odpalić te 3 x metiny przez obejścia :D

RMCF

Opublikowano

a mnie ciagle loga na obejsciu... jak wgram tego calego "injectora" załamka :/ doslownie zaloguje sie i co 2 sek log log log omg help pls

Sonda: - lubisz Bimbera + nie nawidzisz tego syfa ^^

Opublikowano

ehh mi co jakis czas wyskakuje ????????????????????/ :( !!

2030219368.png

S26 20 +

"Wyjdź z domu może pod twoim blokiem napierdalają się magowie" ; ]

Opublikowano

ehh mi co jakis czas wyskakuje ????????????????????/ :( !!

 

 

helpnie ktos ?

2030219368.png

S26 20 +

"Wyjdź z domu może pod twoim blokiem napierdalają się magowie" ; ]

Opublikowano

Mam pytanie Kaspersky wykrywa mi trojana i blokuje ;/ napewno to jest bezpieczne ? ;/

Jeżeli nie lubisz JUSTINA BIMBERA to POstaw +

;)

Jeżeli lubisz mpc postaw + ;p

biebergej.jpgPOWIEDZ NIE GE**M SZCZEGÓLNIE TAKIM JAK ONO

W spojlerze moja sygna

;)

skate2.png

agatka.png

Opublikowano

Radzę obejrzeć film .

@up niestety NIE ;( Ale może coś wykombinuję , wtedy od razu was powiadomię o tym.

@edit

DZIAŁA ale muszę dopracować ...

SS dla "Fake'rców"

trochea.jpg

Działać działa , ale są 2 HS więc 30 % na wykrycie przez HS :D

 

 

Wlanczam tak jak pisal Zlaozyciel tematu czekam i nic fb mi sie nie wlancza pisze waiting start inject czy jakos tak prosze o pomoc

Opublikowano

A ja zarzucam wedke pokazuje sie chmurka a on wyciaga wedke zanim minie czas ustawiony w fishdelay. Co zrobic? fishdelay mam 2650 a botdelay 5000

Opublikowano

mam taki Problem wyławia od razu jak się chmurka pokarze a potem nawet nie zarzuca fishdelay mam 2750 a botdelay 4500

wie Ktoś o co chodzi?

za pomoc leca+

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...