Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut]Rejestracja + Download Sronova (Free Serwer)


Black Is Back

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No ja zainstalowałem : ) Po 1. zbugowany jest dmg , imbue daje malo co dmg. Nie oplaca sie robic inta. : ) Troszke bugów jeszcze jest do dopracowania. : ) Ale mysle ze zapowiada sie obiecujaco.

Jabol nazwa konta wyszła z przypadku ^^,

  • Odpowiedzi 114
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

a tam gold ja dostalem troche rzeczy i golda od gmów ; PPP tylko bugi mnie denerwuja wlasnie imbue itp ; /

Jabol nazwa konta wyszła z przypadku ^^,

Opublikowano

a na Hlvl tez jest taki słaby spawn mobów ?? Bo np na ongach to trzeba "kilka minut" szukać moba ...

i jeszcze jedno pytanko: dużo polaków gra na tym servie ?

Opublikowano

http://srorevolution.gamerzcorp.com/ - Nowy serwer stworzony przez Mixz i Gatuso.

- Raty po 60, drop 35

- Max lv 110

- Alexandria działa itp.

 

Zapraszam na ten serwer, SroNova pewnie już całkowicie upadło.

 

Link do rejestracji!

Link do download'u

Link do chat'u

Link do sklepu

Team ten sam, tylko bez Sulake.

 

 

From the Gm Mixz

Thx to all community of MPC FORUM

 

Napisał mi to 3min temu :)

Opublikowano

ostatnio bylem to online bylo 6 osób. z czego czesc francuzów. ; D fajne jest to ze gigant jest nawet mangyang ; p

Jabol nazwa konta wyszła z przypadku ^^,

Opublikowano

Ile jest osob online srednio?

 

I czy dziala jakis bot ?

 

Other update :

 

Update 3.1.0

 

 

1.fixed walk to mob when player want to attack)

2.Stability fixes.

3.Performance updates in mobs drop searching

4.New drop system (accesories , pots and many other things now drop)

5.New exp system (miltiplier every 10 levels rates are higher)

details:

Its mean if player are on lvl 1-9 his exp rate its x1,

when player level its higher than 10 then his exp rate its x4.

10 x4

20 x8

30 x12

40 x16

50 x20

60 x24

70 x28

80 x32

90 x36

100 x40

6.new socket system (delayed packets supported again).

7.Back to dead place fixed.

8. find some holes in emulator security now are fixed(no more runtime errors)

9.Autoinspection are fixed, all data will be saved now

10.Added Levels to plist info.

 

I gdzie te x60..... zrobili stage do expa, zal

sharingan1s.png
Opublikowano

@Up jak narazie jest wysoki exp bo to poczatek : ) nie ma chyb tego podzialu do lvla.

Osób, bylem ostatnio to było 6. ; )

Jabol nazwa konta wyszła z przypadku ^^,

Opublikowano

Do Puki ZSZC OFF , mozna pograc tutaj , Polacy , GramY ! : D

"Remember this day, men, for it will be yours for all time."

 

 

 

 

Daj + jak pomogłem .

Opublikowano

Musisz z tej stronki sciagnac Media.pk2 [ 150 mb ] i wkleic je do folderu z gra ... :D

"Remember this day, men, for it will be yours for all time."

 

 

 

 

Daj + jak pomogłem .

Opublikowano

Jeśli chodzi o SroRevolution to:

1.ściągasz silka

2.instalujesz go

3.ściągasz media(jest na tej samej stronie co client)

4.do tego folderu co już zainstalowałeś/aś wypakowujesz media(zgadzasz się na podmianę)

5.robisz sobie konto tutaj http://srorevolution.gamerzcorp.com/Wait.html (konto robisz błyskawicznie)

6.włączasz silka jak normalnego isro(nie bawisz się w żadne loadery ani chamatchi)

7.wpisujesz ID i PW po czym wchodzisz do gry i robisz sobie tylko i wyłącznie Chinase chara bo euro zbugowane maksymalnie

8.Cieszysz się grą(możesz pisać w ten sposób do gm'a o pomoc( $[GM]Mixz )

Powodzenia D:

Opublikowano

A dziala wam SroRevolution ? : D

Mi dzialalo , i teraz wyskakuje blad ... i nie da rady wbic na server

"Remember this day, men, for it will be yours for all time."

 

 

 

 

Daj + jak pomogłem .

Opublikowano
Opublikowano

Jak odpalam Launchera wyskakuje mi error: Connection to the server ended. Pleasy try agin later : jak klikne "OK" wyskakuje komunikat : Connection to the server has ended. Launcher will be restarted: i mam opcje TAK lub NIE , klikam TAK i pojawia sie znowu pierwszy blad , klikam NIE wychodzi z launchera... I nie da rady grac..

"Remember this day, men, for it will be yours for all time."

 

 

 

 

Daj + jak pomogłem .

Opublikowano

Robiłem reinstall , restartowalem kompa i jest to samo... Prosze o odpowiedz czy u was mozna grac czy nie ! :D

"Remember this day, men, for it will be yours for all time."

 

 

 

 

Daj + jak pomogłem .

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...