Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut]Rejestracja + Download Sronova (Free Serwer)


Black Is Back

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Info:

 

Nazwa:SroNova - Nowy

 

Status serwera : Online cały czas.

 

Skill/Cap Lv 91.

 

Strona : http://sronova.u7n.org/

Raty

 

ExpRate=60

 

SpRate=60

 

DropRate=30

 

 

 

Rejestracja :

 

 

Niestety, tutaj jest problem ale malutki.

 

Trzeba wejść na Chat i po prosić GM żeby wam zrobił,bo jak sami robicie to coś wyskakuje.

 

Download :

 

http://www.gamershell.com/download_26024.shtml

(Zainstalować)

 

http://depositfiles.com/en/files/4v3z24kyd

( Zainstalować do folderu po instalacji clienta)

 

I potem odpalacie normalnie przez Silkroad.exe.

 

Nie dodam skanu bo pliki ponad 100mega.700mega.

Dodatkowe info :

 

Stare update :

 

oldspawn.png

 

 

Nowe update :

 

newspawn.png

 

Prawie wszystkie funkcje dodane.

 

Prawie wszystkie bugi naprawione.

 

Na serwerze gra bardzo mało osób niestety bo jest nie sławny.

 

Proszę wbijajcie na serwer naprawdę fajnie się gra.

 

Tylko trochę sp wolno leci ale jest ok.

 

Pierwsze potworki mają zbugowane sp.

 

Krytyki duże wchodzą na małych levelach.

 

Trochę podwyszszone DMG.

 

I dużo więcej.Pamiętajcie musicie WBIJAĆ NA CHAT I Z GM GADAĆ CZASAMI JEST A CZASAMI NIE ZALEŻY CZY BĘDZIESZ MIEĆ SZCZĘŚCIE!!!!

 

 

To wszystko mam nadzieję że się podoba.

 

Pozdrawiam Black

 

Tut by me.

  • Odpowiedzi 114
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Black, dzięki wyręczyłeś mnie z roboty( robienia tuta). Jeden mniej.

 

 

 

Dodam, żebyście się nie dziwili jak podczepione za jakiś czas się zmienią.

Będzie to tak zwana rewolucja zrobiona przeze mnie :P. Więcej szczegółów dowiedzie się niedługo.

1334497071-U17330.png

Opublikowano

Nie ma za co może dodam więcej serwerów bo znam wiele takich z expem 200%:) Ale zastanowię się.

Opublikowano

Niestety gm coś nie ma w grze nie wiem czemu:) A serwer chyba off bo jak włączam clienta to nie ma start...

Opublikowano

Juz mozna sie zarejestrowac . ALe nie dzialaja skile tzn . nie mozna oddac skili , dodaja sie ale nie wskakuja. widomo co jest????

Opublikowano

nie rozumiem z tym media patcherem dac go odrazu do pliku z gra i dziala czy patchujemy cos ? żadne ip nie jest podane mozna to wyjasnic :D?

Opublikowano

IP jest nowe proszę oto one : 188.165.101.37 Wklejasz do media patchera i patch i odpalasz przez launchera.

Opublikowano

Lagów nigdy nie było i nigdy nie będzie,tyle ci powiem. Wszystko jest opisane. Rejestracja już działa.

Opublikowano

a mozesz napisac dokladniej jak wyglada sytuacja na servie? :) Jak tam z respawnem, czy wszytsko dziala poprawnie, nieduzo bugow no i czy jestes w stanie okreslic ile ludu tam gra? :D Bede wdzieczny ;)

Opublikowano

Kilka bugów było na sp bo nie leciało. Teraz leci jest o wiele więcej mobków dodanych.Szybko się expi respawn tylko w mieście i od nowa musisz iść. Coś jeszcze?

Opublikowano

a ja mam taki problem wszedlem na strone wszedlem w zakladke register zarejsetrowalem sie pisalo ze za 2h bede mogl grac minelo juz nawet 2.30 godziny i nadal niemoge wejsc na serwer co jest???

Opublikowano

Mało ludzi mało koxów... tylko taki jeden kozak jest.. Waldock się nazywa. Częste eventy.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...